سوسک استرالیایی ( Australian Roach )
نوشته شده توسط "By negindasht"   

سوسک استرالیایی ( Australian Roach )

 

left شکل ظاهر: این سوسک ها به رنگ قهوه ای مایل به قرمز و یا قهوه ای تیره با حاشیه زرد رنگ در قفسه سینه و خطوط زرد رنگ بر روی بال ها می باشد.

left اندازه : طول آن ها از 1 - 1/4 الی 1 - 3/8 اینچ می باشد.

left رفتار: سیکل و چرخۀ حشرات از تخم تا بلوغ حدود یک سال می باشد. ماده ها بین 20 تا 30 تخم در هر کپسول داشته که عموماً 16 تخم آن ها قابل دوام می باشد.

left زیستگاه: این سوسک ها محیط خارج از منزل را ترجیح می دهند و یکی از شایع ترین سوسک ها در محیط هایی نظیر بستر برگ ، گل، درختان، چوب ، پارکینگ و محل های دارای درز و شکاف ،آلاچیق و درختچه ها می باشند.

left نکات جالب: این نوع از سوسک ها از لباس ها تغذیه کرده و سوراخ هایی را در الیاف ایجاد می کنند. کاغذ نیز منبع تغذیه بسیار مناسبی برای آن ها می باشد. یکی دیگر از منابع تغذیه سوسک ها گیاهان بوده از این طریق به گلخانه ها خسارت زیادی را وارد می کنند.


png icon-www.sadafdownload.com 1094کنترل: اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و گونه های متفاوت سوسک ها به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی از بین بردن این آفت در خدمت شما می باشد.

 

اضافه‌ كردن نظر

به سایت رسمی شرکت مهندسی نگین دشت خوشامدید::
چنانچه شما بزرگواران در عرصه "دفع و کنترل آفات" سوالاتی را مطرح نمایید ، کارشناسان این شرکت درکوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما میباشند!


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

Slideshow is powered by negindasht
Design by Next Level Design / Script by vosooghi!