مبارزه با آفات خانگی
نوشته شده توسط "By negindasht"   

توجه!        توجه!          توجه!          توجه!           توجه!            توجه!        توجه!          توجه!

 

دوستان عزیز قبل از هرگونه سمپاشی مقاله ذیل را بخوانید:

در کشور های توسعه یافته مسئله مبارزه با آفات بیولوژیک به صورت تخصصی و علمی ، در جهت تضمین سلامت افراد جامعه از درجه اهمیت بالای برخوردار است . چراکه جامعه ای در آن پیشرفت تحقق می یابد که افراد آن جامعه از سلامت خوبی برخوردار باشد.

 

لزوم سمپاشی و مبارزه با حشرات و جانوران (ساس , پشه , سوسک , مگس , موش , موریانه , بید , کک , شپش , کنه , مورچه , مایت و...) که از عاملان بسیاری از بیماری ها به حساب می آیند در برخی از اماکن و منازل لازم و ضروری می باشد.

نکته مهم در این مساله این است که افراد ناآشنا با استفاده از سموم نباتی و خطرناک سلامت افرادخانواده شمارا بخصوص کودکان، میانسالان، خانم‌های باردار و بیماران قلبی، کلیوی، ریوی و ... را به خطر می‌اندازند. استفاده از سموم نباتی غیراستاندارد و تایید نشده خطر سقط جنین، مشکلات پوستی، عصبی و تنفسی را افزایش می‌دهد.ضمن اینکه افرادی هم هستند که خودشان از عطاری‌ها اقدام به خرید سم می‌کنند و بدون در نظر گرفتن دز مصرفی و یا پیروی از دستورالعمل‌های اشتباه، از آن استفاده می‌کنند و با این کار علاوه بر آسیب رساندن به سلامت افراد خانه، حشرات  را نسبت به این گونه سموم مقاوم می‌کنند.

بسیاری از سم‌های موجود در عطاری‌ها و سم‌فروشی‌های غیر‌معتبر، سموم گیاهی درجه پایین و محتوی مواد کلره است که می تواند تا 40 سال در محل زندگی شما باقی بماند بسیار خطرناک است .

صدور مجوز فعالیت شرکت‌های سمپاشی بر عهده وزارت بهداشت گذاشته شد و در حال حاضر، این مجوزتوسط معاونت بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی صادر می‌شود .باید به خاطر سپرد که حتماً از شرکت‌های سمپاشی دارای مجوز از وزارت بهداشت مانند شرکت مهندسی نگین دشت ، برای این کار کمک گرفته شود .

در این سایت سعی شده تا شما عزیزان را با برخی از آفات رایج خانگی آشنا کنیم .

آفات مهم خانگی:

سوسک آشپزخانه (سوسری آلمانی)

سوسک حمام (سوسری آمریکای)

موش خانگی

موریانه

ساس

مگس

شپش

مورچه

پشه

کک

مارمولک

مایت (هیره)

 

 


 

نظرات  

 
+1 #1 tala 1392-05-14 11:27
با عرض سلام و خسته نباشید من الان 5ماهه که درگیر این حشره ی موزی شدم البته از دیشب فهمیدم که ساس بوده چون روی بالشم پیداش کردم تمام این 5ماه فکر میکردم کهیر میزنم حتی دکتر هم نفهمیده بود نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت.من یه بچه دو ساله هم دارم خیلی میترسم میشه راهنماییم کنین.
نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر

به سایت رسمی شرکت مهندسی نگین دشت خوشامدید::
چنانچه شما بزرگواران در عرصه "دفع و کنترل آفات" سوالاتی را مطرح نمایید ، کارشناسان این شرکت درکوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما میباشند!


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

Slideshow is powered by negindasht
Design by Next Level Design / Script by vosooghi!