تلفن تماس : 88330133      09124540649

عنکبوت کیسه دار طلایی

 Yellow (Golden) Sac Spiders Cheiracanthium inclusum

 شکل ظاهر: این عنکبوت ها به رنگ زرد بوده و شناخت این گونه تنها توسط arachnologist (کسی که علم شناخت تنندگان و عنکبوتیان را دارد) صورت می گیرد.

 اندازه: طول آن ها نسبتاً کوچک ماده 5 الی 10 میلیمتر نر ها 4 الی 8 میلیمتر می باشد.Yellow Golden Sac Spiders

 رفتار: عنکبوت های کیسه دار به دلیل کیسه ابریشمی که از آن تار تولید می شود به این نام معروف هستندو اغلب این فعالیت را در طی روز جهت استراحت روزانه انجام می دهد.در داخل محیط خانه بیشتر روی سقف ها ،در گوشه کنار خانه، پشت قاب عکس ها و قفسه ها یافت می شوند. پس از جفت گیری تولید 30 تا 48 تخم کرده و در داخل یک کیسه ابریشمی نازک جهت حفاظت قرار می دهند و آن کیسه را در گوشه ای و یا در داخل یک برگ برای مراقبت قرار می دهند. تولید و تکثیر آن ها درهر زمانی صورت گرفته و بالغ می شوند(در فصل خاصی نبوده) فقط در زمان هایی که فعالیت ندارند، استراحت می کنند.

 زیستگاه: معمولاً در شاخ و برگ ها ، در زیر سنگ ها و در نزدیکی محل زندگی انسان ساکن می شوند و لانه های خود را از طریق تنیدن کیسه های ابریشمی بنا می کنند.

 نکات جالب: نیش این عنکبوت ها به سرعت باعث سوزش و درد شدید در پوست می شود که این امر باعث قرمزی موضعی، تورم و خارش شده و در بعضی مواقع یک ضایعه نکروتیک necrotic را ایجاد می کنند. آن ها برای دفاع از خود به سرعت نیش می زنند و گاهی در مکان هایی نظیر اتومبیل و یا استخر شنا این اتفاق می افتد.

این عنکبوت ها بسیار فعال بوده و اکثرا شبانه شکار خود را انجام داده و روزها استراحت می کنند و شب ها در امتداد دیوار و سقف به جستجوی طعمه اقدام می کنند و در صورتی که خطری را احساس کنند به سرعت از محل دور می شوند.


negindasht iconکنترل و سمپاشی عنکبوت: اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و عنکبوت به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی و قطعی این آفت در خدمت شما می باشد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی انواع گونه های عنکبوت هادرباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی