تلفن تماس : 88330133      09124540649

عنکبوت گرگی

عنکبوت گرگی Wolf Spider– Family Lycosidae

 شکل ظاهر: این عنکبوت ها بزرگ، مودار و بدنی به رنگ مخلوطی از سیاه – خاکستری و قهوه ای دارند. این ها گونه بسیار مخرب و ترسناکی به شمار می آیند اما در کل برای انسان بی ضرر بوده زیرا قادر به نیش زدن نیستند مگر اینکه خطری آن ها را تهدید کند.Wolf Spider

 اندازه: طول آن ها 6.4 الی 3 میلی متر

 رفتار : بسته به نوع گونه ای که دارند شکارچیان بسیار فعال در شب هستند که از طریق درزها و یا ترک های موجود در دیوار خارجی به داخل منازل وارد می شوند. در بسیاری از گونه ها عنکبوت ماده روی تخم ها خوابیده و سپس تخم ها را در یک محفظۀ توپی شکل بسته بندی می کنند و این کیسه را همه جا با خود حمل می کند تا زمانی که نوزادان از تخم بیرون بیایند بعد از آن تا چند هفته نوزادان در پشت مادر خود زندگی کرده تا به اندازه ای بزرگ شوند که بتوانند شکار کنند.

 زیستگاه: این عنکبوت ها تقریباً در تمامی مناطق زندگی می کنند ولی مکان هایی که در آن درختچه و چمن های بلند همراه با حشرات فراوان در آن زندگی می کنند، را ترجیح می دهند که از آن طریق طعمه خود را شکار کرده و اغلب به داخل خانه ها نمی روند.

نکات جالب: هر چند این گونه از عنکبوت ها سمی نیستند ولی با گزش آن ها در برخی افراد واکنش هایی را نسبت به گزش از خود نشان می دهند.

کنترل: اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و عنکبوت به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی و قطعی این آفت در خدمت شما می باشد.

افراد شرکت کننده در این گفتگو

نظرات (1)

هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

خوب بود

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

معرفی انواع گونه های عنکبوت هادرباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی