تلفن تماس : 88330133      09124540649

تصاویر آفات و حشرات باغی و زراعی

حشرات از قدیمی ترین ساکنان کره زمین بوده و بیشتر از 300 میلیون سال است که روی کره زمین سکونت دارند در صورتی که از پیدایش انسان یک میلیون سال می گذرد. این زندگی طولانی موجب گردیده است که حشرات خود را با عوامل نامساعد زمینی سازش داده و در هر شرایطی به زندگی خود ادامه دهند.aphis pomi 1

در حال حاضر، این موجودات را می توان جز در بعضی از نواحی خیلی سرد قطبی و نواحی خاصی از عمق اقیانوس ها، در سایر نواحی مانند مناطق خیلی گرم استوایی، داخل چشمه های آب گرم، در عمق آب ها، در کویر های بی آب و علف، در جلگه های سبز و خرم، در اعماق زمین، در ارتفاعات بالای جو و داخل معادن نفت مشاهده کرد.

حشرات از جهات مختلف یکی از دشمنان سرسخت و دائمی انسان محسوب شده و گروهی از آن ها تمام فعالیت های حیاتی و سلامتی انسان و حیوانات را تهدید می نمایند. بیماری های مالاریا، تیفوس، طاعون، تب راجعه و بسیاری دیگر از بیماری های انگلی و مسری در انسان و جانداران اهلی به وسیلۀ حشرات انتقال می یابند.

برای دیدن تصاویر آفات و حشرات باغی و زراعی کلیک کنید
درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی