سبد خرید خالی می باشد

سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی

hospital pest control

 آلودگی موجود در محیط بیمارستان نقش مهمی در ایجاد عفونت های بیمارستانی مرتبط ایفا می کند که در این بین کنترل و مبارزه با آفت های بیولوژیک از اهمیت و درجۀ بالایی در اماکن بیمارستانی برخوردار می باشد

آفات بیولوژیک ( سوسری های آلمانی و آمریکایی، ساس ، کک، مگس، خرمگس، مورچه ، پشه، عنکبوت و ...) می توانند ناقل مکانیکی برای انتقال میکروارگانیسم ها و یا عضوی فعال در انتقال بیماری ها، محسوب شوند. از مهمترین این آفات می توان به سوسری ها اشاره نمود که در حمل میکروارگانیسم های پاتوژن به نقاط مختلف بیمارستانی ارتباط مستقیم دارد.

در کنترل و نابودی آفات بیولوژیک و مضر بایستی از شرکت هایی که دارای تجربۀ کافی و مجوز لازم در این خصوص هستند استفاده نمود چرا که معقولۀ سمپاشی در اماکنی حساس مانند بیمارستان ها نیازمند دانش و تخصص لازم این رشته است.

negindasht icon شرکت سمپاشی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه و مجری بسیاری از طرح های مبارزه با حشرات و جوندگان در بیمارستان های و مراکز درمانی ،اینک با برخورداری ازتکنیکها و ابزار و سمومی جدید و از سوی دیگر با در اختیار داشتن پرسنلی کارآمد و متخصص آمادگی خود را در جهت نابودی و سمپاشی انواع حشرات (سوسک ، ساس ، پشه ، مگس ، موریانه ، بید ، کک و ....) جانوران موذی (موش خانگی ، موش نروژی ، موش سقفی و...) آمادگی خود را جهت همکاری اعلام می دارد.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi