تلفن تماس : 88330133      09124540649

Designer
خانه جایی است که
کبوتر
پرندگان
نباشد

شاخک دور کننده پرندگان یک فن آوری نوآورانه جهت پیشگیری از فرود و لانه سازی پرندگان طراحی شده و تنها روش انسانی و مؤثر جهت کنترل پرندگان شهری از جمله کبوتر ها بشمار می آید. تجربه ما آرامش شما را تضمین می کند.

شاخک دور کننده پرندگان

شاخک دور کننده پرندگان یک فن آوری نوآورانه جهت پیشگیری از فرود و لانه سازی پرندگان طراحی شده و تنها روش انسانی و مؤثر جهت کنترل پرندگان شهری از جمله کبوتر ها بشمار می آید.

کارشناسان شرکت نگین دشت در جهت شناسایی این محصول و طریقه نصب آن به شما مشاوره داده و این تنها روشی است که شما می توانید از ورود انواع آفات خطرناک ناشی از پرندگان پیشگیری نمایید.

شاخک دور کننده پرندگان یک سیستم بازدارنده شگفت انگیز می باشد که نصب آن بسیار آسان و نگهداری آن بدون دردسر است و در طولانی مدت دردور نگه داشتن پرندگان در مکان ها و سطوح مختلف صاف یا منحنی بسیار مؤثر می باشد از طرفی دیگر نگران فضله های پرندگان در اطراف محیط زندگی خود نخواهید بود . از همه مهمتر آن است که در این روش هیچ آسیبی به پرندگان وارد نمی شود و این محصول تنها مانعی برای لانه گذاری و نشستن پرنده در مکان مورد نظر ایجاد می کند ، از طرف دیگر از ورود آفت های خطرناکی که از طریق پرندگان وارد منازل شده پیشگیری می شود، از جمله کنه ها، مگس های خونخوار و ... که خود عامل انتقال بیماری به انسان و حیوانات خانگی می باشند.

شاخک دور کننده پرنده برای انواع گونه های پرندگان مؤثر می باشد. این شاخک ها از جنس استیل  ضد زنگ ساخته شده که مهمترین خصوصیتشان مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی از جمله بارندگی می باشد که هیچ آسیبی به آن ها وارد نمی شود از دیگر خصوصیات این محصول انعطاف پذیری آن ها می باشد که امکان داشتن چنین ویژگی مهمی کمک می کند تا در هر سطوحی محصول قابل نصب باشد از جمله روی نرده ها ، لوله ها آب ، لبه پنجره ها و پشت بام ، نمای ساختمان، ناودون ، پکیج، کولر و ....

چگونگی عملکرد شاخک پرندگان

شاخک پرندگان برای جلوگیری از لانه گذاری و فرود پرندگان طراحی شده است که از یک پایه باریک با عرض حدود 8/2 سانت و طول 33 سانت می باشد که طول وعرض با توجه به مکان مورد نظر قابل تغییر است و نیز شاخک هایی از جنس فولاد ضد زنگ که داخل پایه نصب می شوند. جنس این پایه ها به صورتی است که به دلیل صاف  بودن هیج آسیبی به پرنده و کارگران درحین نصب وارد نمی کند و تنها به شکلی طراحی شده که به دلیل نزدیکی شاخک ها از فرود آمدن و لانه گذاری پرندگان جلوگیری می نماید. طراحی این محصول به صورتی است که روی هر نوع سطوح صاف یا منحنی به راحتی قابلیت نصب دارد از طرفی شاخک ها به دلیل کوتاه بودن به راحتی روی پایه ها نصب می شوند.

در چه مکان هایی می توان از شاخک های دور کننده پرندگان استفاده کرد؟

شاخک دورکننده در مناطق مختلف که پرندگان تردد دارند و در آنجا می نشینند قابلیت نصب دارد. این محصول در عرض و طول های مختلف برای تمام قسمت ها قابل تغییر می باشد و با هر سطحی مطابقت دارند و در بسیاری از سطوح بلند که معمولاً پرندگان از آن لذت می برند یک بازدارنده ایده آل ایجاد می کنند. شاخک ها را با توجه به محل مورد نصب در ابعاد مختلف می توانید خریداری نمایید و عموماً برای موارد زیر جهت نصب و استفاده بهینه هستند:

لبه های پنجره ،روی انواع تابلو ها، لبه ها و سقف های پشت بام، دیوارهای نرده ای ،تیر های آهنی I  شکل، لوله های آب، دودکش، پکیج، کولر و ...

دورکننده کبوتر
شاخک دور کننده پرندگان
سنبله دور کننده پرندگان
ارسال رایگان
ارسال رایگان

ارسال رایگان به کل ایران برای سفارشات بالای یک ملیون تومان

گارانتی کیفیت
گارانتی کیفیت

۱۰ سال گارانتی کیفیت معتبر

موثر و کارآمد
موثر و کارآمد

نتیجه بخشی ۱۰۰ درصدی بدون آسیب به پرندگان

نحوۀ انتخاب سایز و اندازه مورد نیاز شاخک ها جهت نصب در محل مورد نظر

میزان مؤثر بودن شاخک های دورکننده به چند عامل بستگی دارد یکی به گونه پرنده ای که در نظر دارید از محیط دفع نمایید . انتخاب دیگر اندازه شاخک ها متناسب با فضای مورد نظر که در آن پرنده تردد دارد بستگی دارد. پس ابتدا باید در نظر داشت کدام محل قرار است این شاخک ها نصب شود سپس نوع پرندگانی که قرار است با آن دفع کنیم را مورد نظر قرار دهیم.

عرض شاخک ها بسته به محل مورد نصب متفاوت است ممکن است پایه ای که روی تابلو نصب می شود، روی لبه ها بی تأثیر باشد از طرفی محلی که برای پرنده امکان لانه گذاری وجود دارد باید به صورتی نصب صورت گیرد که کلاً با شاخک ها کاملاً محل پوشانده شود تا اجازه فرود به پرنده ندهد. جهت مشاوره اندازه و سایز مورد نیاز جهت نصب ازکارشناسان شرکت نگین دشت مشاوره بگیرید .

طول فاصله ای که پایه ها و شاخک ها کنار یکدیگر نصب می شوند علاوه بردر نظر گرفتن اندازه محل به نوع پرنده و بزرگی پرنده هم بستگی دارد ولی در مناطق شهری اکثراً از این شاخک ها برای دور کردن کبوتر استفاده می شود.

انعطاف پذیری پایه ها و برش ساده آن ها این امکان را می دهد تا در هر سایزی طول مناسب را انتخاب کرده تا از فرود پرنده پیشگیری شود. این انعطاف پذیری کمک می کند که روی سطوح منحنی از جمله ناودون ، لوله های آب  و سایر سطوح به راحتی نصب صورت گیرد.

شاخک های دورکننده درکلیه مناطق شهری و روستایی در منازل، ادارات، کارخانجات و .... جهت دفع پرندگان کاربردی و مؤثر می باشد. این عامل بازدارنده پرندگان ساده ترین و مؤثرترین روش دورکردن پرندگان بدون وارد کردن کوچکترین آسیبی به آن ها محسوب می شود. 

مزایای شاخک دورکننده پرندگان

محصولی موثر و کارامد برای دور نگه داشتن کبوتر و پرندگان

01 مزیت های شاخک دورکننده پرندگان

  • از تجمع  فضله های پرندگان در اطراف پنجره ها، بالکن و سایر قسمت ها پیشگیری می شود
  • پیشگیری از ورود آفات خطرناک از جمله کنه ها ومگس های خونخوار به منازل
  • از مزاحمت و صداهای پرندگان بخصوص در شب پیشگیری می شود

02 مشخصات محصول

  • استیل ضد زنگ با کیفیت
  • طراحی بسیار زیبا با دید کم
  • کنترل پرندگان بدون وارد کردن آسیب به آن ها
  • قیمت مناسب و نصب آسان
  • بادوام و ماندگاری بالا
03 نصب آسان
  • قابلیت تنظیم در اندازه و سایز های مختلف برای نصب در مکان های مختلف
  • دارای پایه انعطاف پذیر برای سطوح صاف و منحنی

نصب پایه ها بسته به محل مورد نصب، از طریق استفاده از پیچ کردن، چسب و بست های پلاستیکی محکم امکان پذیر است.

یکی از مزیت های مهم شاخک ها مرغوبیت جنس و دوام استیل ضد زنگ آن هاست. این شاخک ها در برابر آب و هوای نامناسب مقاوم هستند و سال ها دوام دارند. نمونه های پلاستیکی این محصول پس از مدتی زیر نور آفتاب و گرمای زیاد نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد ولی نمونه استیل ضد زنگ در برابر بدترین شرایط نامساعد آب و هوایی با دوام و محکم می باشد و 10 سال گارانتی کیفیت دارند.

ویدیو معرفی محصول دور کننده پرندگان

negindasht

خدمات سمپاشی و کنترل آفات

با بیش از 40 سال تجربه و تخصص 

خرید شاخک دور کننده کبوتر

خرید محصول دورکننده پرندگان

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول در ساعات اداری با کارشناسان شرکت نگین دشت تماس حاصل فرمایید.درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی