تلفن تماس : 88330133      09124540649

سمپاشی و طعمه گذاری موش خانگی با سموم ایتالیایی

موش پستانداران خون گرمی هستند که همانند انسان در سراسر جهان یافت می شوند. آنها دارای دندان های جلویی بزرگ برای جویدن دارند. مواد مختلفی را که در دسترس است می جوند و خسارات زیادی در داخل و اطراف خانه برای مواد غذایی و کابل های برق وارد می کنند.

در این مقاله ابتدا با بررسی ساختار فیزیکی و مشخصات ظاهری انواع گونه های موش در زندگی شهری، کمک می کنیم تا شما به راحتی گونه موش مورد نظر را شناسایی نموده و سپس با ارائه عادات و رژیم غذایی، تولید مثل و تکثیر آنها، شما را تا حد امکان با خصوصیات و ویژگی های مهم انواع موش ها آشنا نموده و از طرفی کلیه بیماری هایی را که موش ها در اثر تماس با سطوح و گازگرفتگی به انسان انتقال می دهند را معرفی می کنیم، سپس اصول بهسازی محیط در جهت پیشگیری از ورود موش ها به داخل محل سکونت و نیز روش های درست و اصولی ریشه کنی و نحوۀ مقابله با انواع موش ها را به صورت کامل خدمت شما آموزش می دهیم.

محل زندگی موش خانگی اکثرا در ساختمان های جدید (سقف های کاذب ، رایزرها ، پارکینگ و انباری) به دلیل عدم رعایت اصول بهسازی، موش خانگی به عنوان یک آفت و ناقل مهم در انتقال بسیاری از بیماری ها شناخته می شود.

rodent life cycle negindasht 2000x1627موش ها موجوداتی بی اختیار هستند که در هنگام حرکت فضله ها و ادرار را در گوشه و کنار منزل باقی می ماند ضمناً تماس با فضله موش با هر نوع مواد غذایی یا سطوحی که پوست شما با آن در ارتباط است می تواندبرای انسان خطر ابتلا به مسمومیت هایی نظیر سالمُنِلا (salmonella) و ایکُلی ( E-coli ) و ... به همراه داشته باشد. موش ها علاوه بر اینکه به سلامت انسان آسیب وارد می کنند، خسارات بسیار جدی به ساختار منزل شما وارد می نمایند از جملۀ آن ها می توان به خساراتی که موش ها به لوله های آب و گاز وارد می کنند و از همه مهمتر صدمه به سیم کشی و عایق های ساختمان اشاره نمود که در نهایت منجر به آتش سوزی و خسارت به ساختمان می شود.

برای افراد فاقد تخصص در مبارزه با موش، امری دشوار بوده که نیاز به مهارت کارشناس ماهر و با تجربه دارد.

نکته جالب در مورد موش ها: اگر دسترسی به منابع غذایی برایشان وجود داشته باشد حتی از یک سوراخ بسیار ریز (کمتر از 6 میلی متر) هم می توانند عبور کنند. برای اینکه به اندازۀ کوچک این موش ها پی ببرید بهتر است بدانید موش خانگی از سوراخی به اندازۀ قطر یک مداد به راحتی عبور خواهد کرد.

ریشه کنی و درمان موش خانگی به صورت تضمینی 

درمان و سمپاشی تضمینی موش

طعمه گذاری موش قابل اعتمادترین روش برای مبارزه با موش است. موش ها اکثرا از منابع غذایی انسان تغذیه می کنند.

کارتن، کاغذ، جعبه و پلاستیک را برای ساختن لانه خود استفاده می کنند. ادرار ، بزاق و مدفوع برخی از موش ها، حاوی ویروس ها و باکتری هایی مانند سالمونلا و هانتاویروس باشد. بنابراین لازم است هر گونه آلودگی موش را از بین ببریم. توصیه می شود بلافاصله بعد از دیدن موش اقدام به مبارزه کنید چرا که جمعیت موش ها به سرعت تکثیر می یابند و همین موضوع ریشه کن کردن آنها را بسیار دشوار می کند. وقتی کلنی ها موش ها کوچک است سریعا بایستی از شرکت های مجاز در خصوص مبارزه با موش نگین دشت کمک بخواهیم.

mouse پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در صورت شنیدن هر نوع صدای جیرجیر و حرکت پا در سقف های کاذب، استشمام بوی خاص و نامطبوع و یا مشاهده فضله های موش در منزل، در اسرع وقت با کارشناسان سمپاشی نگین دشت تماس گرفته تا متخصصان آموزش دیده ما پس از بررسی و شناسایی نوع گونه موش، تخمین میزان آلودگی محیط را با روش های مناسب تشخیص داده و با استفاده از طعمه های مورد علاقه موش، بکارگیری بهترین سموم برای کشتن موش اقدام به ریشه کنی  و سمپاشی تضمینی موش در منزل و محل کار شما نموده و قیمت و هزینه های سمپاشی موش و فروش سم موش را با توجه به روش پیشنهادی و میزان آلودگی و متراژ محیط به شما عزیزان ارائه می دهند.

از هر اقدام خودسرانه و خطرناک (سمپاشی غیر اصولی موش) جداً خودداری نموده چرا که کشتن موش با طعمه مسموم و غذای موش مسموم مانند پفک آغشته به سیانور و موش کش شکلاتی توسط افراد غیر کارشناس باعث می شود موش در سقف کاذب و محل های که دسترسی به آن ممکن نیست بمیرد و  لاشه های موش بوی تَعَفُن ایجاد کند.

روش های غیر اصولی نه تنها مشکل موش در منازل شما را برطرف نمی کند بلکه در صورتیکه موش در مکان های غیر قابل دسترس مانند سقف ها بمیرد، نعش آن ها ایجاد بوی تعفن کرده و مشکلات و معضلات شما را دو چندان می کند.

از مهمترین سوالاتی که در هنگام مواجه با موش خانگی ذهن شما عزیزان را درگیر می کند، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 ✅ نحوه مبارزه و ریشه کنی موش در منزل

✅ آموزش گرفتن موش در منزل

✅ نحوه کشتن موش در سقف کاذب آپارتمان و منازل

✅ اسپری موش کش قوی و سم سیانور برای موش

✅ نحوه دفع موش از منزل

 ✅ سم قوی برای کشتن موش خانه

✅ بهترین طعمه مسموم برای کشتن موش

✅ بهترین طعمه برای قرار دادن روی تله موش

✅ صدای خش خش و جیر جیر در سقف های کاذب و دیوارها نشانه وجود چیست؟

✅ چگونه موش را از بین ببریم تا موش در سقف ها نمیرد و منزل بوی تعفن نگیرد؟ 

فایل صوتی آموزش مبارزه با موش خانگی توسط شرکت نگین دشت

 

معرفی شرکت مبارزه با موش و جوندگان

پیشنهاد ما به عنوان یک راه حل مؤثر در مبارزه و درمان موش در محیط های مسکونی و محل کار این است که از طریق تماس با کارشناسان شرکت نگین دشت از روش های نوین و پیشرفته با استفاده از انواع سموم ایتالیایی و تله ها ، جهت ریشه کنی و رفع آلودگی منزل خود بهره مند شوید

توجه داشته باشید مسئلۀ مشاوره در خصوص بهسازی محیط (بستن راه های ورودی و خروجی جوندگان) باید پس از اقدام به سمپاشی و طعمه گذاری موش انجام پذیرد. در واقع زمانی که خروج موش ها کامل انجام شده باشد تا نعش موش ها ایجاد بوی تعفن یا آلودگی برای محیط به وجود نیاورد. مسیرهای ورود و خروج موش به ساختمان توسط کارشناسان ما به صورت دقیق شناسایی می گردد که بایستی این مسیرها توسط مصالح مناسب ( که قابل جویدن توسط موش نباشد) مهر و موم شوند.

sam muse 450×600

اطلاعات عمومی در خصوص موش خانگی

 • بر خلاف اندازۀ کوچک موش خانگی، این جونده برای انسان می تواند بسیار خطرناک باشد و به سلامت افراد خانواده لطمه وارد می کند .

چهار گونه از موش هایی که به صورت گسترده تری در محیط زندگی مان  وجود دارد ، می توان به موش های وحشی (موش نروژی) - موش های خانگی - موش سقفی - موش قهوه ای اشاره کرد .

 • دو گونه از موش هایی که بیشتر در اطراف باغ ، خانه و.. در قسمت سقف های کاذب منازل و یا قسمت های غیر قابل دسترس یافت می شوند، موش های خانگی و موش های سقفی می باشد. زنده ماندن موش خانگی وابسته به شرایط مساعد در محل سکونتشان می باشد. در محل سکونت انسان دسترسی به آب و غذا برای موش ها راحت بوده و در این شرایط به راحتی رشد و تکثیر دارند و کلونی آن ها تشکیل می شود ولی موش های سقفی اکثراً در حومۀ شهر ( خانه ها و گاراژ ها ، سقف سوله های صنعتی  و ...) زندگی می کنند.
 • موش ها به راحتی  توانایی بالا رفتن از سطوح را دارند و از خصوصیات مهم موش ها می توان به عبور آن ها از کوچکترین سوراخی به اندازۀ (6 میلیمتر) اشاره کرد. موش ها نیاز اجباری به جویدن برای حفظ دندان ها و رفع خارش لثه های خود داشته و از طرفی موش ها حرکات بسیار سریعی دارند.
 • موش ها بخصوص در ماه های سرد سال خصوصاً زمستان ها به داخل محل سکونت شما راه یافته و لانه های خود را در مکان هایی که دسترسی به آب و غذا در آنجا وجود دارد، بنا می کنند. موش ها از موادی مانند پارچه و لباس، پشم، کاغذ، پلاستیک و ... برای ساخت خانه  خود استفاده می کنند. 

موش از چه چیزی خوشش می آید؟

موش وعده های غذایی بسیار نامنظم و متنوعی دارند و از غذایی تکراری استفاده نمی کنند. اولویت اصلی غذای موش غلات و خشکبار است، اما تقریباً مانند انسان همه چیز خوار هستند، همچنین بیشترین نیاز آب بدن را از طریق رطوبت موجود در مواد غذایی تامین می کنند.

موش از چه چیز و بویی متنفرند؟

برخی فکر می کنند با استفاده از روغن نعناع، روغن گل میخک، روغن سنبل هندی، فلفل تند و ... می توانند باعث دور نگهداشتن موش از منزل شوند، استفاده از این روش های منسوخ فقط زمان لازم جهت مبارزه با موش را به تاخیر می اندازد و باعث افزایش شدت آلودگی به دلیل افزایش رشد جمعیت موش ها در مدت زمان بسیار کوتاه خواهد شد.

شناسایی انواع موش در خانه :

موش خانگی: شکل ظاهری موش خانگی بسیار کوچک، کشیده و باریک بوده و طولی حدود 5-3 سانتیمتر داشته (بدون در نظر گرفتن طول دم) ، دارای گوش های بسیار بزرگ ، بینی کوچک و چشمان بسیار کوچک هستند. بلندی دم آن ها به اندازۀ سر و گردن آنها می باشد. موش های خانگی اکثراً به رنگ خاکستری و یا قهوه ای دیده می شوند که بسیار سریع حرکت می کنند.

موش سقفی : اندازه و سایز این موش ها بزرگتر از موش خانگی است و مهم ترین روش شناسایی این دو گونه، تفاوت در بزرگی چشم ها و گوش های موش سقفی بوده که آن ها را از هم متمایز می کند.

هر دو گونه در سراسر جوامع شهری و برون شهری به صورت متعدد و گسترده وجود داشته و به راحتی قابل تمایز از موش های صحرایی می باشد ،از طرفی نکتۀ قابل توجه سر و پای بزرگتر این گونۀ موش نسبت به دو گونۀ بالا می باشد.

از نشانه های وجود موش در خانه چیست؟

موش خانگی اکثرا شبگرد هستند. مشاهده یک سری نشانه های بارز از وجود موش در محیط، به طور واضح وجود موش را نشان می دهد. مردم اغلب قبل از اینکه یک موش واقعی را ببینند، شواهدی از آنها را می بینند.

 این علائم عبارتند از: یکی از نشانه های وجود موش در خانه استشمام بوی ناخوشایند در محیط می باشد. موش ها تولید بویی در اطراف  قلمرو  خود می کند که در اثر تجربه قادر به استشمام این بو خواهید بود که مانند بوی قارچ یا کپک می باشد. از نشانه های دیگر وجود موش ها در محیط مشاهده فضله هایی است ( به اندازه دانه برنج مشکی رنگ) که موش ها از خود باقی گذاشته و نیز صدماتی که به بسته های مواد غذایی و یا چوب وارد می کنند ، که از این طریق آن ها را میتوان به راحتی شناسایی کرد.

img 1462 house mse drpps 299×288

متوسط تعداد فضله های تولید شده در هر 24 ساعت 70 عدد بوده که وجود این فضله ها نشان دهندۀ قلمرو این جوندگان است.

فعالیت موش خانگی 

موش بسیار ماهرانه و موذیانه خانه را برای پیدا کردن غذا پرسه میزند در قلمرو خود هرچیز جدیدی را برسی و با ادرار خود علامت گذاری می کند.

هنگامی که درجه حرارت هوا در خارج از ساختمان شروع به کاهش می کند ، موش های خانگی از آنجای که به خواب زمستانی نمی روند، شروع به جستجوی مکان گرم و ملایم برای زندگی می کنند. موش خانه که اغلب توسط بوی غذا و گرمای یک ساختمان جذب می شود ، می تواند از هر دهانه ای مانند خطوط برق ، رایزرهای لوله ها و شکاف های زیر درب برای ورود به خانه استفاده کند. 

 راه های کشتن موش در خانه و نکات پیشگیری از ورود موش خانگی

برای جلوگیری از ورود موش به خانه ، باید تمام ترک ها، شکاف ها ، سوراخ های بزرگتر از اندازه قطر یک مداد را با سیمان و موادی که کارشناسان ما توصیه می کنند مهر و موم کنید. توصیه نمی شود که از چوب، دستمال و پلاستیک برای درزگیری این سوراخ ها استفاده شود ، زیرا موش ها به راحتی این مواد را می جوند.

عدم نظافت منزل در آلوده شدن محل سکونت به موش مؤثر است. حتماً بلافاصله بعد از استفاده ظروف آن ها را شستشو دهید. مواد غذایی مانند برنج ، غلات، حبوبات و ... باید در ظروف شیشه ای یا فلزی با درپوش محکم نگهداری شود.

برسی و شناخت صدای موش در سقف کاذب آپارتمان

  

آیا موش در خانه خطرناک است؟

موش ها علاوه بر مبارزه تخصصی که باری ریشه کنی نیاز دارد، ممکن است ناقل بیماری باشند و غذا را با مواد زائد، خز و بزاق آلوده کنند. در واقع، موش ها می توانند حدود 10 برابر مقدار غذایی که می خورند، مواد غذایی را آلوده کنند. سازمان CDC برخی از جوندگان را به سندرم ریوی هانتا ویروس مرتبط می‌کند، بیماری که در حدود 36 درصد از موارد گزارش‌شده در ایالات متحده کشنده است.

موش ها همچنین میزبان حشره کک هستند که می توانند طاعون و بیماری هایی مانند ویروس کوریومننژیت لنفوسیتی را گسترش دهند. این بیماری بیشتر افرادی را مبتلا می کند که سیستم ایمنی ضعیفی دارند و ممکن است منجر به سردرد، تب و مننژیت شود. همچنین می تواند در دوران بارداری عوارضی ایجاد کند.

دست زدن به هیچ جونده وحشی توصیه نمی شود. آنها مجهز به دندان های بزرگ هستند و می توانند انواع باکتری ها، ویروس ها و بیماری ها را از طریق بزاق، مدفوع و ادرار خود منتقل کنند.

اگر یک موش را در خانه خود پیدا کردید، بهتر است برای حذف و شناسایی با یک متخصص مدیریت آفات نگین دشت تماس بگیرید. وجود یک جونده در داخل یک خانه می تواند نشانه هجوم آن ها می باشد.

همه کودکان و حیوانات خانگی را از جوندگان دور نگه دارید. موش اگر در تنگنا قرار گیرد، جونده برای دفاع از خود گاز می گیرد. موش دندان های بسیار تیز و برنده ای دارد.

چگونه تعداد موش ها افزایش می یابد؟

مدت زمان جنسی موش خانگی از ابتدا تولد تا بلوغ بین 8 الی 10 هفته زمان می برد .

یک جفت موش می‌تواند در ۵ زایمان ۷ الی 12 نوزاد در یک سال به دنیا بیاورد و همین نوزادان در مدت زمان حدود ۵ هفته خودشان نیز بالغ و بارور می‌شوند. در یک محیط آزمایشگاه، یک جفت موش از لحاظ نظری می‌توانند صدها هزار فرزند در طول زندگی خود تولید کنند اما در شرایط عادی میزان مرگ‌ومیر موش‌ها حدود ۹۵ درصد در ابتدای دوران زندگی‌شان است.

معرفی انواع طعمه برای گرفتن موش

ساده ترین راه برای گرفتن موش استفاده از تله موش چسبی و تله موش فلزی می باشد، بهترین طعمه موش این است که در وسط این تله ها (نه روی چسب) گردو، پنیر، خیار، شکلات و پفک گذاشته شود تا موش ها از این طریق جذب این طعمه ها به  تله شما بیوفتند.

ولی در نظر داشته باشید ساده ترین روش همیشه بهترین روش نیست شما با گرفتن 1 یا 2 موش از طریق این تله ها یا طعمه ها موفق به ریشه کنی و نابودی کامل موش نخواهید شد چراکه موش ها احساس خطر می کنند و دیگر نزدیک تله موش نمی آیند.

موش به شکل کلونی زندگی می کند و مشاهده موش هشداری است از آلودگی محیط به یک کلونی بزرگ از موش ها در قسمت های غیر قابل دسترس ساختمان مانند داکت ها و رایزرهای ساختمان که اصولا موش خانگی در این مکان ها پنهان می شوند تا در امان باشند و به راحتی رفت و آمد کنند.

نکته مهم!

در نظر داشته باشید شاید از طریق تله موش ها بتوانید تعداد محدودی از موش ها را بگیرید اما از آنجایی که موش ها بسیار زیرک و باهوشی هستند بعد از اینکه تعدادی از آن ها به تله افتادند سایر موش ها احساس خطر می کنند و به اصطلاح دم به تله شما نمی دهند با این روش به ریشه کنی کامل و موثر دست پیدا نمی کنید.

خسارات ناشی از وجود مشکلات موش برای انسان

موش به شدت به لوله های آب ، گاز و کابل های برق ، IT و تلفن ، بسته بندی های مواد غذایی و غلات، چوب و ... آسیب وارد می کند. یک نمونه از آسیب های جدی موش، صدمه به کابل های برق و در نتیجۀ آن خطر آتش سوزی در ساختمان می باشد از طرفی به جا ماندن فضله های موش بخصوص در محل نگهداری مواد غذایی  و یا سطوحی که با پوست انسان در ارتباط است می تواند مسمومیت هایی نظیر سالمونلا  و سایر بیماری های خطرناک را برای انسان به همراه داشته باشد.

آیا موش می تواند از دیوار ساختمان بالا رود؟negindasht Life cycle 666 x 675

 موش ها توانای بالا رفتن از نمای ساختمان را ندارند معمولا از طریق رایزرها و مسیر لوله ها وارد طبقات ساختمان می شوند. در غیر این صورت ما به صورت گسترده شاهد بالا رفتن موش از نمایی ساختمان می بودیم. سوال اکثر مشتریان این است که" آیا موش سیمان را سوراخ میکند؟" بایستی گفت موش های نروژی به راحتی دیوار سیمانی را سوراخ می کند اما موش های خانگی به ندرت دیده شده که دیوار سیمانی را سوراخ کرده باشند.

 موش ها در طول روز کجا پنهان می شوند؟

موش ها بیشتر در شب فعالیت می کنند. اما این بدان معنا نیست که در طول روز آنها در اطراف ما نیستند. موش ها بسیار باهوش هستند و همواره سعی می کنند به دور از دید ما فعالیت کنند، که از این رو باعث می شود موشبه سختی قابل تشخیص باشد.

دیدن فضولات موش نشانه ای جدی از وجود موش در منزل است ، اما دانستن اینکه موش ها در خانه هستند تازه شروع جنگ ما با آن ها می باشد. در طول روز، موش ها در لانه های خود مخفی می شوند، که معمولاً یافتن مکان آنها دشوار است.

موش ها در کجای خانه مخفی می شوند؟

موش معمولا در مکان های تو درتو و کم تردد مخفی می شوند،شامل فضاهای خالی دیوارها، زیر شیروانی، وجود موش در سقف کاذب، مسیر رایزرها و در نورمخفی های سقف است. آنها همچنین در حفره های گرم زیر وسایل خانه (داخل ماشین لباس شویی و ظرف شویی) یا در انبار موادغذایی پنهان می شوند. مکان های بهم ریخته، مانند جعبه ابزار در گاراژ، مخفیگاه مناسب موش ها است.

موش ها در کجای حیاط پنهان می شوند؟

موش ها در محیط خارج از منزل از جمله در حیاط در قسمت های مانند زیر بقایای گیاهان، برگها، چوب و کنده های درختان، نخاله های متراکم در گوشه کنار حیاط شما و ... مخفی می شوند و با تغذیه از ریشه گیاهان و درختان شروع به تکثیر می نمایند. از طرفی موش ها با حفر تونل و کانال هایی داخل خاک به قسمت های داخلی ساختمان نیز رسوخ پیدا می کنند. جالب است بدانید شاید موش ها در محیط خارج از منزل تهدید جدی برای سلامت شما به همراه نداشته باشد ولی در صورت عدم مبارزه و کنترل جمعیت موش ها جهت تهیه غذا و پیدا کردن محیط مناسب جهت رشد به محیط داخل منزل راه پیدا می کنند و به سرعت تکثیر پیدا می کنند.

جهت سمپاشی های تخصصی انواع آفات منازل و آفات مشاغل شرکت سمپاشی نگین دشت با حفظ پروتکل های بهداشتی بهترین و اصولی ترین  روش های سمپاشی و مبارزه را به مشتریان ارائه می دهد.

از چه موادی برای بستن مسیر های موش بایستی استفاده کرد؟

برای جلوگیری از ورود موش به خانه، تمام منافذ، شکاف‌ها، مسیرهای بزرگ‌تر از قطر قلم باید با سیمان یا ترکیب پودر سنگ مهر و موم شوند. توصیه نمی شود که از چوب و چسب برای بستن این سوراخ ها استفاده شود، زیرا موش ها به راحتی قادر به جویدن این مواد هستند.

بهترین طعمه ها برای گرفتن موش چیست؟

موش های غالبا علاقه خوبی به خوردن انواع غلات و خشکبار را دارند اما به مانند انسان همه چبز خوار می باشند. بهترین طعمه برای گرفتن موش خیار، گردو، پنیر، شکلات، برنج می باشد که بایستی در وسط تله این طعمه ها با دستکش بدون گرفتن بوی دست انسان گذاشته شود چرا که موش به راحتی بوی دست انسان را تشخیص می دهد و از خوردن طعمه خودداری می کند.

شماره تلفن مبارزه با موش :  88330133

سوالات متداول مشتریان

هزینه کنترل ، مبارزه و سمپاشی موش چقدر است؟

صاحبان خانه به طور متوسط 1/5 میلیون تا ۴ میلیون تومان برای از بین بردن موش خانگی هزینه می کنند. میزان آلودگی، متراژ فضا، نوع مبارزه و سم در قیمت شما تأثیر می گذارد. برای یک عملیات مبارزه و نابودی موش که شامل مشاوره، طعمه گذاری، مبارزه و پشتیبانی است ، سمپاشی نگین دشت قیمت ثابتی را ارائه نمی دهد. چراکه طرح‌های قیمت‌گذاری و کنترل آفات برای هر مشتری متناسب با نیازها و بودجه سفارشی هزینه را تعیین می کنند.

آیا شرکت های سمپاشی می توانند موش را نابود کنند؟

برای مبارزه با موش بایستی مسیر ورود موش ها به خانه مانند: ترک و شکاف ها ، سوراخ های بزرگتر از اندازه قطر یک مداد (6 mm) را با سیمان و موادی که کارشناسان ما توصیه می کنند مهر و موم کنید. برای انتخاب شرکت مبارزه با موش دقت شود حتمی از شرکت های دارای مجوز از وزارت بهداشت استفاده کنید. این شرکت ها با سموم استاندارد و مجاز می توانند به راحتی موش منزل شما را ریشه کن کنند.

موش ها از چه چیزی خوشش می آید؟

موش ها وعده های غذایی بسیار نامنظمی داشته و از وعده های مکرر جهت تغذیه استفاده نمی کنند. اولویت اصلی غذای موش غلات و خشکبار است، اما تقریباً مانند انسان همه چیز خوار هستند، همچنین نیاز آب بدن خود را از طریق رطوبت موجود در مواد غذایی تامین می کنند. توصیه می شود در تله های چسبی موش از خیار و گردو استفاده شود.

موش از چه چیز و بویی متنفرند؟

برخی به غلط فکر می کنند با استفاده از روغن نعناع، روغن گل میخک، روغن سنبل هندی،روغن بنفشه، فلفل تند و ... می توانند باعث دور نگهداشتن موش از محل شوند ولی بهتر است بدانید، استفاده از این روش های منسوخ فقط زمان لازم جهت مبارزه با موش را در محیط آلوده برای شما به تاخیر می اندازد و باعث افزایش زاد و ولد و تکثیر سریع کلونی موش ها در مدت زمان بسیار کوتاه خواهد شد.

نشانه های وجود موش در خانه چیست؟

موش خانگی اکثرا شب ها فعالیت می کنند. مشاهده یک سری نشانه های بارز از وجود موش در محیط را نشان می دهد. یکی از نشانه های وجود موش در خانه استشمام بوی ناخوشایند در محیط می باشد. موش ها تولید بویی در اطراف  قلمرو  خود کرده که در اثر تجربه قادر به استشمام این بو خواهید بود که مانند بوی قارچ یا کپک می باشد. از نشانه های دیگر وجود موش مشاهده فضله هایی است ( به اندازه دانه برنج مشکی رنگ) که موش ها از خود باقی گذاشته و نیز صدماتی که به بسته های مواد غذایی و یا چوب وارد می کنند ، که از این طریق میتوان به راحتی شناسایی کرد. متوسط تعداد فضله های تولید شده در هر 24 ساعت 70 عدد بوده که وجود این فضله ها نشان دهندۀ قلمرو جدید این جوندگان است.

 موش چقدر زاد و ولد می کند؟

مدت زمان جنسی موش خانگی از ابتدا تولد تا بلوغ بین 8 الی 10 هفته است.

یک جفت موش می‌تواند در ۵ زایمان هر بار ۷ الی ۱۵ نوزاد در یک سال به دنیا بیاورد و همین نوزاد ها در مدت زمان حدود ۵ هفته خودشان نیز بالغ و بارور می‌شوند. در یک محیط آزمایشگاه، یک جفت موش از لحاظ تئوری می‌توانند ده ها هزار فرزند در یک سال تولید کنند.

بهترین طعمه برای گرفتن موش چیست؟

ساده ترین راه برای گرفتن موش استفاده از تله موش چسبی و تله موش فلزی می باشد، بهتر است طعمه موش ( گردو، پنیر، خیار، شکلات و پفک) را در وسط این تله ها گذاشته شود تا موش ها از این طریق جذب تله شما شوند. در نظر داشته باشید ساده ترین روش همیشه بهترین روش نیست شما با گرفتن چند موش از طریق تله موفق به ریشه کنی و نابودی کامل موش نخواهید شد چراکه موش موجود باهوش است، احساس خطر می کنند و دیگر دم به تله شما نمی دهند.

آیا موش می تواند از دیوار ساختمان بالا رود؟

جواب کوتاه : موش ها توانای بالارفتن از دیوار نمای ساختمان را ندارند.

سیانور برای کشتن موش مناسب است؟

سیانور سم بسیار خطرناک و استفاده از آن غیر قانونی می باشد که اکثرا توسط شرکت های غیر مجاز استفاده می شود و سالانه افراد زیادی بر اثر استفاده از سم سیانور جان خود را از دست می دهند. به هیچ وجه استفاده از طعمه های آغشته به سیانور توصیه نمی شود. از طرفی باعث می شود موش بلافاصله در داخل منزل بمیرند و بوی تعفن بگیرند و از همه مهمتر این است که سایر موش ها دیگر از طعمه های مسموم استفاده نمی کنند. در این صورت مبارزه بی نتیجه خواهد شد.

موش ها در کجای حیاط پنهان می شوند؟

موش ها در محیط خارج از منزل از جمله در حیاط در قسمت های مانند زیر بقایای گیاهان، برگ ها، چوب و کنده های درختان، نخاله های متراکم در گوشه کنار حیاط شما و ... مخفی می شوند و با تغذیه از ریشه گیاهان و درختان شروع به تکثیر می نمایند. از طرفی موش ها با حفر تونل و کانال هایی داخل خاک به قسمت های داخلی ساختمان نیز رسوخ پیدا می کنند.

موش ها در کجای خانه مخفی می شوند؟

موش ها معمولا در مکان های تو در تو و کم تردد مخفی می شوند، شامل فضاهای خالی دیوارها، زیر شیروانی، سقف های کاذب، داخل مبلمان، درز انقطاع ساختمان، مسیر رایزرها و در نورمخفی های سقف است. آنها همچنین در حفره های گرم زیر وسایل خانه (داخل ماشین لباس شویی و ظرف شویی) یا در انبار موادغذایی پنهان می شوند. مکان های بهم ریخته، مانند جعبه ابزار در انباری، کمد لباس ها مخفیگاه مناسب موش ها است.

 موش ها در طول روز کجا پنهان می شوند؟

موش ها بیشتر در شب فعالیت می کنند. اما این بدان معنا نیست که در طول روز آنها در اطراف ما نیستند. موش بسیار باهوش است و همواره سعی می کنند به دور از دید ما فعالیت کنند، که از این رو وجود موش به سختی قابل تشخیص می باشد.

دیدن فضولات موش نشانه ای مهم و اولیه از وجود موش در منزل است، اما دانستن اینکه موش ها در خانه هستند تازه شروع جنگ ما با این موجودات است. در طول روز، موش ها در لانه های خود مخفی می شوند، که معمولاً یافتن مکان آنها دشوار است و نیاز به تخصص بالایی دارد.

مراحل درمان و مبارزه با موش شرکت نگین دشت

 • تماس
 • __________
 • با ما تماس بگیرید تا نزدیک ترین اکیپ محلی را اعزام کنیم.
 • ✅ تماس در ساعات اداری 88330133
 • ✅ واتساپ 09124540649
 • ✅ با نظارت کارشناس با تجربه
 • ✅ سرویس رفت و آمد رایگان
 • ✅ مشاوره رایگان
 • مشاوره
 • __________
 • ما در مورد مشکل موش شما بهترین راه درمان و ریشه کنی را به شما پیشنهاد خواهیم داد.
 • ✅ اعزام اکیپ به محل در کمترین زمان ممکن
 • ✅ راه حل هایی متناسب با شرایط منزل شما
 • ✅ با نظارت مستقیم مهندس دفع آفات
 • ✅ سرویس رفت و آمد رایگان
 • ✅ تضمین کیفیت و خدمات
 • سمپاشی موش
 • __________
 • ✅ سموم و طعمه ایتالیایی و با کیفیت
 • ✅ شناسایی مسیرهای ورود موش به منزل
 • ✅ مشاوره رایگان
 • ✅ اعزام کارشناس
 • ✅ دور کننده قوی و موثر
 • مراقبت های بعدی
 • __________
 • ✅ برای اطمینان از برطرف شدن مشکل شما، مشتری به مدت یکماه پشتیبانی می شود.
 • ✅ مشاوره شناسایی و پیشگیری از آلودگی مجدد
 • ✅ تضمین سلامت افراد خانواده
 • ✅ ماندگاری بالا
 • ✅ آرامش خاطر
 

شناخت عمیق روی موش ها:


منبع مقاله: شرکت نگین دشت

طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مقاله ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد! 

mouse پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در صورت شنیدن هر نوع صدای جیرجیر و حرکت پا در سقف های کاذب، استشمام بوی خاص و نامطبوع و یا مشاهده فضله های موش در منزل، در اسرع وقت با کارشناسان شرکت سمپاشی نگین دشت تماس گرفته تا متخصصان آموزش دیده ما پس از بررسی و شناسایی گونه موش، میزان آلودگی محیط را با روش های مناسب تشخیص داده و با استفاده از طعمه های مورد علاقه موش، بکارگیری بهترین سموم برای کشتن موش اقدام به ریشه کنی  و سمپاشی تضمینی موش در منزل شما نموده و قیمت ، هزینه های سمپاشی موش و فروش سم موش را با توجه به روش پیشنهادی و میزان آلودگی و متراژ محیط به شما عزیزان ارائه دهند.

ضمناً از هر گونه اقدام خودسرانه و خطرناک (سمپاشی غیر اصولی موش) جداً خودداری نموده چرا که کشتن موش با طعمه مسموم و غذای موش مسموم مانند پفک آغشته به سیانور و موش کش شکلاتی  توسط افراد غیر کارشناس باعث می شود موش در سقف کاذب و محل های که دسترسی به آن ممکن نیست بمیرد و  لاشه های موش بوی تَعَفُن ایجاد کند.

.


مراحل درمان و مبارزه با موش شرکت نگین دشت

 • تماس
 • __________
 • با ما تماس بگیرید تا نزدیک ترین اکیپ محلی را اعزام کنیم.
 • ✅ تماس در ساعات اداری 88330133
 • ✅ واتساپ 09124540649
 • ✅ با نظارت کارشناس با تجربه
 • ✅ سرویس رفت و آمد رایگان
 • ✅ مشاوره رایگان
 • مشاوره
 • __________
 • ما در مورد مشکل موش شما بهترین راه درمان و ریشه کنی را به شما پیشنهاد خواهیم داد.
 • ✅ اعزام اکیپ به محل در کمترین زمان ممکن
 • ✅ راه حل هایی متناسب با شرایط منزل شما
 • ✅ با نظارت مستقیم مهندس دفع آفات
 • ✅ سرویس رفت و آمد رایگان
 • ✅ تضمین کیفیت و خدمات
 • سمپاشی موش
 • __________
 • ✅ سموم و طعمه ایتالیایی و با کیفیت
 • ✅ شناسایی مسیرهای ورود موش به منزل
 • ✅ مشاوره رایگان
 • ✅ اعزام کارشناس
 • ✅ دور کننده قوی و موثر
 • مراقبت های بعدی
 • __________
 • ✅ برای اطمینان از برطرف شدن مشکل شما، مشتری به مدت یکماه پشتیبانی می شود.
 • ✅ مشاوره شناسایی و پیشگیری از آلودگی مجدد
 • ✅ تضمین سلامت افراد خانواده
 • ✅ ماندگاری بالا
 • ✅ آرامش خاطر

 

نظرات (17)

5 از 5 براساس 2 رای
هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سقف کاذب منزل ما مدتی است که صدایی خش خش می آمد در ابتدا فکر میکردیم این صدای تاسیسات ساختمانه تا این که موش در سقف کاذب نور مخفی دیدیم از اون زمان خانم من از ترسش منزل ترک کرده به نظر شما بهتره من کل ساختمان برای مبارزه هماهنگ کنم پرسنل شما بیان برای مبارزه یا اینکه خودم به تنهای فقط واحد خودم مبارزه کنم. در ضمن ما طبقه 5 ساختمان هستیم.
با تشکر از سایت خوبتون
.........................
پاسخ کارشناس:
باسلام و احترام
زمانی که موش تا طبقه پنجم وارد ساختمان می شود نشان میدهد آن ساختمان به شدت آلوده به موش می باشد در واقع وقتی جمعیت موش ها افزایش پیدا می کنند به طبقات فوقانی حمله ور می شوند.
بهتر است تمام ساختمان مبارزه را انجام دهند در صورت عدم همکاری سایر واحد ها شما به تنهای اقدام به مبارزه نمایید.
در زمان مبارزه توصیه می شود به تمام راهنمایی های کارشناس ما توجه فرمایید تا مبارزه کامل انجام شود

این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام
هادی فر هستم ساکن طبقه13 یکی از برج های دور دریاچه چیتگر که واحدی نوسازی را خرداد ماه خریداری کردم و پس از سکونت متوجه شدم واحد مربوط آلوده به موش است که از طریق شما مشکل بنده را کاملا رفع کردند خواستم یه تشکری از شما دوستان بکنم .
..............
پاسخ کارشناس:
با سلام و احترام
باعث افتخار و خوشحالی ما است مشتریان خوبی مثل شما داریم

 1. 5 / 5
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام
خسته نباشید
بنده ثابتی هستم که اردیبهشت ماه واحد نوساز بنده در طبقه پنجم شهرک لاله رو برای موش سمپاشی کردید. مشکل بنده با راهنمایی های جناب مهندس کاملا رفع شد و تمامی منافذی که ایشان گفتند را ما کاملا بستیم البته ایشان به ما اعلام کرده بودند که آلودگی مربوط به کل ساختمان است در حال حاضر واحد مجاور متوجه وجود موش در منزلش شده آیا جناب مهندس صلاح می دونند بنده مجدد برای پیشگیری بار دیگر اقدام کنم یا خیر؟
سپاس از محبت شما
..............
پاسخ کارشناس:
با سلام و احترام
خوشحال هستیم که مشکل موش منزل شما بر طرف گردیده است
بهتر است برای اینکه برای همیشه مسئله موش ساختمان به طور کل برطرف گردد با همسایگان دیگر صحبت فرمایید تا کلیه ساختمان بر علیه موش مبارزه صورت گیرد.
واحد شما دیگر نیازی به مبارزه نخواهد داشت چرا که مسیر های که راه ورود موش به منزل شما بود است مسدود شده

 1. 5 / 5
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام منزل ما کرمان هسته زیر شیروانی موش داریم واسه کرمان خدمات دارین؟؟؟

 1. 5 / 5
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام منزل ما یک ساختمان سه طبقه است که ما در طبقه سوم هستیم در زیر سقف که رابیتس است صدای جوییدن می شنویم و بیشتر در یک اتاق و قسمت مشخصی از آن البته یکبار در منزل موش بزرگی را دیدیم که فرار کرد و در قسمتی از خانه سوراخی بود که با گچ پر کردیم برای دفع قطعی راهنمایی می خواهم
لازم به ذکر است طبقه اول هم موش دیده و در راهرو داکت تاسیسات داریم که احتمال دارد از داخل آن به طبقات و فضای بیرون را باشد.
................................................

پاسخ کارشناس شرکت نگین دشت
با سلام و احترام
متاسفانه کل ساختمان شما آلوده به موش می باشد.
شما در صورتی که در تهران هستید با شرکت نگین دشت جهت انجام عملیات ریشه کنی موش تماس بگیرید تا با روش های کاربردی و اصولی موش منزل شما ریشه کن شود.

این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

اوایل تابستان ما در سقف های کاذب موش ریز مشاهده کردیم و زمانی که این موضوع را در گروه اعضای ساختمان مطرح کردم دیدیم که چندتا از ساکنین دیگر ساختمان هم موش را در منزل مشاهده کرده بودند در آن زمان من شرکت شما را معرفی کردم و به غیر از یک واحد مابقی 9 واحد ساختمان از خدمات شما استفاده کردیم و خدارو شکر تا کنون موش داخل ساختمان دیگه ندیدیم.
اما همیشه من میترسم که شاید به خاطر آن همسایه که سمپاشی نکرده مجدد منازل ما موش مشاهده شود.
ایا به نظر کارشناس شما این امکان وجود دارد؟
................................................
پاسخ کارشناس شرکت نگین دشت
با سلام و احترام
دوست عزیز مطمعن باشید در صورت ریشه کن نشدن، موش ها را دوباره در ساختمان مشاهده می کردید.
این اطمینان را به شما بزرگوار میدهیم در صورت رعایت نکاتی که کارشناس ما در هنگام مبارزه با موش به شما عنوان .کرده بود را شما رعایت کرده بودید برای همیشه از شر این موش ها خلاص میشوید

 1. 5 / 5
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام
منزل ما یک آپارتمان 3 سال ساخته که در طبقه 4 هستیم. حدود 2 ماه پیش فضله های موش را داخل کابینت دیدم از مغازه تعدادی چسب موش و تله گرفتم ولی جالب بود که موش میومد چیزی که رو چسب یا تله میگذاشتم رو می برد ولی گیر نمی کرد بعد از چند وقت از یه شرکت سمپاشی تو همشهری پیدا کردیم اومدن طعمه گذاری کردن الان حدود یه هفته می گذره متاسفانه یه مشکل بزرگ داریم نه تنها تو کل واحد تو ساختمان یه بوی بسیار بدی از جسد موشها به وجود آمده ، تازه تعدادی از موش ها هنوز زنده ان و صدای راه رفتنشون رو می شنویم. الان چند روزه نمی تونم داخل منزل برم
میشه.2 ماه کل زندگیمون رو موش مختل کرده میشه یه راه حلی بهم بگید؟
.................................................

پاسخ کارشناس شرکت نگین دشت
با سلام و احترام
لطفا جهت مشاوره برای نابودی موش با شماره 88330133 تهران با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا با بهترین روش پیشنهادی مبارزه از جانب کارشناسان ما موش منزل شما برای همیشه ریشه کن شود.

 1. 5 / 5
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام و خسته نباشید.

منزل آپارتمان ما 7 سال پیش تو تهرانپارس موش داشت شرکت شما در آن سال کل ساختمان ما را سمپاشی موش انجام داد مشکل موش کامل ریشه کن شد.
الان ما وارد خانه جدید شدیم متاسفانه اینجا هم داخل سقف های کاذب موش دارد اما دیشب که با همسایگان برای سمپاشی کل ساختمان جلسه داشتیم کسی موافقت نکرد که کل ساختمان را سمپاشی کنیم.
آیا تک واحد ما اگه سمپاشی موش بشه مشکل ما حل می شود.
واقعا نگرانم لطفا راهنمایی کنید.
----------------------------------------
پاسخ کارشناس شرکت نگین دشت
با سلام و احترام
نکته ای که بایستی همسایگان شما توجه کنند این است که موش حیوانی است که به شکل کلنی زندگی می کنند از این رو کل ساختمان موش دارد نه فقط واحد شما، بهتر است همگی با شما همکاری کنند چراکه بعد از مدتی بقیه ساکنین موش را در خانه خود خواهند دید
اگر همسایگان شما به هر دلیلی با شما همکاری نکردند شرکت واحد شما را بر علیه موش کامل ایمن و ریشه کن می کند
نگران نباشید

 1. 5 / 5
نمایش نظر بیشتر

 1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت


درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی