تلفن تماس : 88330133      09124540649

سمپاشی سوسک فاضلابی منازل با سموم خارجی و ایمن و بی خطر

سوسری آمریکایی یا همان سوسک درشت فاضلابی (نام علمی: Periplaneta americana) یکی از شایع ترین معضلاتی که در جامعه شهری با آن مواجه هستیم آلوده شدن منازل و محل سکونت انسان به سوسک درشت فاضلابی می باشد جهت آشنایی بیشتر با این حشرات سعی کرده ایم تا ابتدا مشخصات ظاهری و فیزیکی سوسک های فاضلاب، منبع تغذیه و محل رشد و تولید مثل آن ها را ذکر نموده و سپس نشانه های آلودگی محیط به سوسک های فاضلاب ، خطرات ناشی از وجود سوسک ها در منازل و محل سکونت را خدمت شما بیان کنیم و در انتها با اشاره به اقدامات پیشگیرانه از ورود سوسک به منازل و نیز اقدامات لازم در جهت مبارزه و سمپاشی سوسک فاضلابی به همراه معرفی بهترین زمان سمپاشی سوسک آمریکایی، خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

american cockroach 394 × 328

چگونه سوسک درشت فاضلابی را ریشه کن و سمپاشی کنیم؟

در ابتدای شما باید با آناتومی و زندگی سوسک فاضلابی آشنا شوید تا بتوانیم درک درستی در خصوص مبارزه، ریشه کنی و سمپاشی سوسک بدست آوریم.

سوسک درشت آمریکایی (سوسک فاضلابی، سوسک درشت ، سوسک حمام) آلودگی های بسیاری را به محیط ما انتقال می دهند. جهت رفع آلودگی ، باید سمپاشی منازل را به صورت دوره ای از طریق شرکت های مجاز سمپاشی با نظارت کارشناسان و متخصصان این امر به انجام رساند.

شناسایی سوسک درشت فاضلاب (سوسک حمام):

طول اندازه سوسک آمریکایی American cockroach بالغ بیش از 32 - 54 میلی متر می باشد. رنگ آن ها قهوه ای مایل به قرمز بوده و در ناحیه پشت سر یک نوار زرد رنگ مشخص است. این حشرات بیضی شکل و پهن بوده و از گونه های آفات خانگی به حساب می آیند.

نحوه تکثیر و زاد و ولد سوسک فاضلابی

تخم سوسک در درون محفظه کپسولی جهت محافظت قرار دارد در حدود 16 تخم در هر کپسول قرار می گیرد تا این که تخم ها از کپسول خارج می شوند اگر غذا و شرایط لازم جهت رشد آن ها وجود داشته باشند در کمتر از 5 ماه به سرعت بالغ می شوند. طول عمر سوسک فاضلابی  متوسط 6 ماه است.

 تغذیه و رژیم غذایی سوسک درشت فاضلابی

حشره سوسک نر و ماده  هر دو پس از آن که بال ها در حالت بلوغ رشد کامل پیدا کرد ، قادر به پرواز می باشند. این گونه اصولاً  در خارج از محیط منزل سکونت دارند و مناطق مرطوب و گرم را ترجیح می دهند به خصوص گلدان ها و محل هایی با پوشش گیاهی و درختان را ترجیح می دهند. مهمترین محل سکونت و تکثیر سوسک آمریکایی در سیستم های فاضلاب شهری و چاه های فاضلاب منازل می باشد.

تغذیه سوسک فاضلابی از طریق پیدا کردن آب و غذا داخل منازل می باشد و سوسک ها به محل هایی نظیر حمام ، آشپزخانه، رخت شورخانه و زیرزمین یا محل هایی اتاق های زیر شیروانی، رستوران، کافه، نانوایی، چاله آسانسور ، موتورخانه ها و محل های با دیگ های بخار و یا موتور آب به دلیل وجود رطوبت و درجه حرارات بالا هجوم می برند . سوسک ها در خارج از محیط منزل از قارچ ها و جلبک ها، برگ ها و ذرات کوچک موجود در سطح چوب و میوه های گندیده تغذیه می کنند و در داخل منازل از خرده های مواد غذایی در آشپزخانه و یا در قسمت سیستم فاضلاب تغذیه کرده و همچنین از غذای حیوانات خانگی هم تغذیه می کنند اما در کل مواد فاسد را برای تغذیه ترجیح می دهند.

✅ اطلاعیه سمپاشی عمومی ساختمان:

توصیه ما به شما عزیزان جهت تاثیر گذاری بهتر سمپاشی سوسک درشت آپارتمان این است که به صورت همزمان تمامی واحد ها باهم این کار را انجام دهند که این امر مستلزم هماهنگی واحد ها قبل از سمپاشی در ساختمان می باشد.

ساکنین هر ساختمان می بایستی در دستور برنامه های ساختمان حداقل سالی یک یا دو نوبت سمپاشی را قرار داده تا آلودگی چاه ها ی فاضلاب رفع گردد . لازم به ذکر است قدمت ساختمان شامل نوساز و قدیمی بودن بنا هیچ ارتباطی با آلودگی نداشته و کلیه چاه های ساختمان در سال یک یا دو بار به سمپاشی نیاز خواهد داشت.

یک هفته قبل از سمپاشی بایستی اطلاع رسانی لازم  جهت روز، ساعت، نکات ایمنی قبل و بعد از سمپاشی  صورت گیرد تا کلیه ساکنین جهت سمپاشی آمادگی لازم را داشته باشند.

نمونه ای از نحوه اطلاع رسانی و موارد ایمنی قبل از اجرای عملیات سمپاشی به ساکنین ساختمان(بر روی عکس کلیک کنید):

نحوه اطلاع رسانی سمپاشی ساختمان 650 × 914

 

بهترین ساعت برای سمپاشی سوسک در طول روز:

جهت تاثیر گذاری بهتر سمپاشی بایستی به مدت چند ساعت آبریزی در درون راه آب های (چاه فاضلاب) ساختمان انجام نگیرد، بهترین بازده زمان سمپاشی صبح تا قبل از ظهر می باشد. چرا که در این ساعات کمترین مصرف آبریزی در ساختمان انجام می گیرد. توصیه می شود به هیچ عنوان آخر شب در حین استراحت و خواب همسایگان سمپاشی انجام نگیرد، چراکه بیشترین حجم استفاده از آب در این زمان صورت می گیرد، همچنین سمپاشی در زمان استراحت و خواب می تواند سلامت شما را به خطر اندازد.

بهترین فصل برای سمپاشی سوسک:

✅ سمپاشی سوسک فاضلابی آمریکایی American cockroach بایستی هر ساله طی برنامه زمان بندی شده مناسب انجام گیرد و بهتر است تمامی ساکنین ساختمان جهت نتیجه بخش بودن سمپاشی به صورت همزمان اقدام کنند.

بهترین زمان و فصل سمپاشی سوسک فاضلاب در ساختمان ها و منازل در ماه فروردین و اردیبهشت است چرا که در این زمان با گرم شدن هوا، سوسک ها شروع به تکثیر و تخم ریزی می کنند و ما قبل از ازدیاد آن ها بایستی سمپاشی مرحله اول را انجام دهیم. سمپاشی مرحله دوم در ماه تیر و مرداد بایستی تجدید شود تا ریشه کنی تا پایان سال انجام گیرد.

کارهای قبل و بعد سمپاشی سوسک باید انجام داد:

قبل از سمپاشی جهت رعایت نکات ایمنی بایستی ظروف از داخل سینک آشپزخانه برداشته شود در سرویس ها و حمام مسواک، حوله، دستمال و لوازم آرایش جمع آوری گردد تا بخار سم در هنگام سمپاشی داخل فاضلاب بر روی آن ها تاثیر نگذارد.

بعداز سمپاشی جهت نتیجه بخش بودن عملیات مبارزه با سوسک درشت بهتر است به مدت 6-4 ساعت آبریزی در درون فاضلاب ها انجام نگیرد. به طور کلی از آن جایی که در سمپاشی سوسک داخل فاضلاب ها سمپاشی صورت می گیرد در نتیجه نیازی به نظافت وسایل منزل نخواهد داشت.

سایر نکات ایمنی سمپاشی را کارشناسان ما در زمان حضور در منزل با توجه به شرایط منزل و میزان آلودگی به شما عزیزان به طور کامل آموزش می دهند.

اقدامات شرکت نگین دشت برای سمپاشی و ازبین بردن سوسک فاضلاب :

01 پس از بازرسی، روش هایی مناسب جهت اصول بهسازی محیط بابت گرفتن راه های ورودی و خروجی سوسک های فاضلاب شهری را به شما پیشنهاد می دهند. تمیز کردن محیط اطراف و ضدعفونی کردن محیط و مسدود کردن درب ورودی جهت پیشگیری از ورود آفات بسیار مؤثر می باشد.

02 محیط اطراف منزل را بازدید کرده و در صورت وجود گیاهان مرده و چوب های فاسد تمام آن ها را تمیز کرده تا منبع غذایی آن ها را از اطراف منزل از بین برود.

03 استفاده از ژل و خمیر در محیط در مکان های خاص در صورت نیاز اسفاده می شود.

04 استفاده از حشره کش های ابقایی  به عنوان سم قوی سوسک کش در محیط خارج از منزل برای جلوگیری از ورود حشرات به داخل منزل مؤثر می باشد.

با بررسی کلیه موارد بهسازی و روش های پیشگیری پس از رفع آلودگی موجود از ورود مجدد این حشرات به خانه و محل سکونت پیشگیری می کنید.

لطفا نکات ایمنی قبل از سمپاشی سوسک در ساختمان رعایت شود :

1. تمامی ظروف از داخل سینک آشپزخانه برداشته شوند.

2. حوله ، مسواک، دستمال و وسایل آرایشی بهداشتی از داخل سرویس های بهداشتی برداشته شوند.

3. جهت اثر گذاری سمپاشی حداقل به مدت ۴ الی ۶ ساعت آبریزی در درون راه آب ها انجام نگیرد.

4. کودکان و افراد سالخورده به مدت ۲ ساعت قبل از سمپاشی منزل را ترک کنند.

5. نکات ایمنی بعد از سمپاشی را کارشناس شرکت بعد از انجام کار به هر واحدی با توجه به شرایط موجود اعلام می کنند.

نشانه های وجود سوسک فاضلابی ( سوسک ها از کجا می آیند) :

سوسری فاضلابی همواره خود را در مناطق تاریک ، درزها و شکاف ها پنهان می کنند و حتی قابلیت پرواز دارند که به سرعت فرار می کنند و به زیر زمین ها ، زباله ها ، حمام و آشپزخانه یا در میان وسایل موجود در خانه خود را مخفی می شوند .

فضله و مدفوع سوسک های آمریکایی یا به عبارت عامیانه سوسک های درشت فاضلابی در محیط همواره مشخص بوده گاهی ممکن است آن را با فضله های موش اشتباه بگیرید ولی فضله های این ها در کناره ها باریک و در قسمت انتها ناهموار بوده در صورتی که فضله موش در انتها حالت ناهموار ندارد و مو های آن ها را هم در اطراف فضله ها گاهی قابل مشاهده می باشد.

کپسول تخم  سوسک حمام حدود 3.8 میلی متر طول دارد و به رنگ قرمز مایل به قهوه ای تیره و سیاه رنگ می باشد. تخم ها بیشتر در پشت کابینت ها ، وسایل آشپزخانه  دیده می شوند و گاهی در مناطق مرطوب زیزمین و گاراژ ها هم قابل مشاهده است.

سوسری ها یک ماده شیمیایی به  نام توده فرومون “aggregation pheromone” تولید کرده که بوی آن شبیه بوی کپک زدگی و ترشیده شدن می باشد این بو برای آن است که آن ها جذب یکدیگر شده تا در کنار هم زندگی کنند و که اگر بینی شما به بو حساس باشد در همان ابتدا متوجه رشد گروهی آن ها در محیط خواهید شد.   american cockroach 760x506

خطرات بهداشتی که سوسک های فاضلابی برای سلامت ما به همراه دارند:

سوسک فاضلابی حشراتی با آلودگی بسیار بالا هستند که عامل گسترش انواع بیماری ها به حساب می آیند این آفات باعث انتقال انواع بیماری های عفونی  و آلرژیکی از جمله آسم می باشد از طرفی به خاطر میکروب هایی که از طریق پاهای خود حمل می کنند می توانند آن میکروب ها را به مواد غذایی و وسایل ما انتقال دهند که طبق آمار اعلام شده از طرف سازمان بهداشت جهانی  WHO آنها از طریق بدن و پاها میکروب هایی که عامل انتقال اسهال ، اسهال خونی ، وبا ، جذام ، طاعون ، تب تیفوئید ، و بیماری های ویروسی پولیوئید یا همان فلج اطفال می شود. به همین منظور سمپاشی سوسک فاضلابی و مبارزه با آن های در زندگی شهری از اهمیت بخصوصی برخوردار است.

بنابراین باید با حذف منابع غذایی و منابع آب غیرضروری محل های رشد و استقرار این سوسک ها از بین برد و از طرفی مواردی مانند کارتون ، کاغذ و هر گونه پناهگاهی برای استقرار آن ها را معدوم کرده و از طرفی با سمپاشی سوسک فاضلاب از طریق شرکت های مجاز سمپاشی در تهران مانند نگین دشت می توانید آلودگی سوسک فاضلابی یا به اصطلاح سوسک حمام ، سوسک آمریکایی را ریشه کن کرد و سمپاشی منازل را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

با تمام مضراتی که سوسک ها به همراه دارند نباید فواید سوسک فاضلاب را از یاد برد. این سوسک ها وظیفه حفظ و بقای محیط زیست و از طرفی چرخه غذایی را در طبیعت به عهده دارند. آن ها اغلب از مواد آلی در حال فساد تغذیه کرده و در نتیجه سرشار از نیتروژن هستند و انقراض آن ها چرخه نیتروژن را بر هم می زند و از طرفی مرگ گیاهان و جانوران را به همراه خواهد داشت. این آفات منبع غذایی با ارزشی برای پرندگان و پستانداران کوچک بوده و نقش اساسی آن ها در حفظ چرخه نیتروژن می باشد.

کنترل سوسک فاضلابی - نحوه خلاص شدن از شر فاضلابی ساختمان

 • تمام منافذ به داخل منزل را ببندید.

 • برگ های پوسیده را از اطراف چاه بست و ناودان بردارید.

 • نشت آب کولر و رطوبت منزل را متوقف کنید.

 • هیزم را تا آنجا که می توانید از خانه دور نگه دارید. اگر بتوانید آن را از زمینفاصله بدهید ، به از بین بردن مخفی گاه سوسک ها کمک می کند.

 • جعبه ها ، کاغذها ، روزنامه و مجلات قدیمی را که در آنها سوسک می توانند مخفی شوند ، دور بریزید.

 • از سطل آشغال در بسته استفاده شود.

 • سطل های زباله را هر شب به خارج منزل انتقال دهید.

 • وسایل آشپزخانه را کاملاً تمیز کنید تا منابع غذایی از بین بروند.

 • عاقلانه نیست که اجازه دهید غذای حیوانات خانگی یک شب در خارج منزل به صورت در باز بماند. برای حیوانات خانگی در فضای باز ، غذا را به میزان مصرف داده شود.

 • فضاهای مرطوب را تهویه و خشک نگه دارید.

 • گرچه سوسری آمریکایی مکان های زیادی برای زیستن در خارج منزل دارد ، اما اگر یک منفض  ورود به منزل مانند سقف کاذب و اطراف درب و پنجره ها وجود داشته باشد ، وارد منزل می شوند.

 • تمام نفوذها را از طریق دیواره های سطح زمین ببندید. سوراخ های اطراف درها ، پنجره ها ، لوله های آب و تخته های چوبی پوسیده را تعمیر و ببندید.

 • اطمینان حاصل کنید که درها و پنجره ها به طور ایمن در داخل قاب ها قرار می گیرند ، تا از ورود حشرات  جلوگیری شود.

چگونه سوسک فاضلابی را از محل سکونت خود دور نماییم؟

در صورت مواجه با این حشرات در منزل می توانید با کارشناسان سمپاشی نگین دشت تماس گرفته  ما با توجه به میزان آلودگی و وضعیت محل سکونت ارزیابی لازم را در خصوص هزینه  و قیمت سمپاشی سوسک فاضلابی در تهران را برای شما برآورد می کنند و برای از بین بردن سوسک فاضلابی روش های مؤثر را به شما پیشنهاد می دهند. 

red صحبت پایانی:

سمپاشی غیر اصولی علاوه بر آن که نمی تواند به صورت کامل آفات شما را از بین ببرد بلکه باعث به خطر افتادن سلامت خانواده شما می شود. از این رو شرکت سمپاشی نگین دشت با تجربه بیش از ربع قرن در عرصه سمپاشی و مبارزه با آفات این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که با قویترین سوسک کش های خارجی و استاندارد و با نظارت مستقیم کارشناسان ما، سلامت شما و افراد خانواده را به طور کامل تامین و سمپاشی تضمینی سوسک فاضلاب را به شما ارائه می دهیم ، همچنین مشکل سوسک درشت فاضلاب شما هم ریشه کن و نابود می شود. 

جهت اطلاع از نحوه سمپاشی سوسک و استعلام قیمت در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید.

danger signal مشتریان نیز موظفند در صورت ابتلای افراد خانواده به کرونا ویروس اطلاعات آن را در اختیار کارشناسان قرار دهند به عنوان مثال مدت زمانی که از زمان بیماری گذشته را اعلام نمایند  تا نکات لازم جهت حفظ سلامت شان به آن ها ارائه شود.

مردم نیز می پرسند

محل تکثیر و مخفی شدن سوسک درشت فاضلابی کجا می باشد؟

محل زندگی و تخم ریزی سوسک درشت امریکایی اغلب در چاه های فاضلاب، سقف کاذب سرویس ها، هود آشپزخانه، نزدیکی مواد غذایی، انبارهای مواد غذایی، موتورخانه، چاه و اتاق آسانسورو ... می باشد

سوسک درشت چه اندازه ای می باشد؟

اندازۀ این سوسک ها در حدود 32 - 54 میلی متر بوده ولی در اندازه های بزرگتری هم مشاهده شده اند و رنگ آن ها از زرد کم رنگ تا قهوه ای پررنگ و برخی موارد در صورت سمپاشی غیر اصولی و ایجاد مقاومت گونه ای به رنگ مشکی هم دیده می شود.

سوسک درشت فاضلابی از کجا وارد منزل می شوند ؟

سوسک فاضلابی معمولا از طریق منافذ زیر درب ورودی ساختمان، پنچره ها، مسیر هواکش های آشپزخانه و سرویس ها ،فاضلاب سرویس ها و بالکن و از منزل همسایگان آلوده به سوسک به منزل شما انتقال می یابد.

چه مکان های در مبارزه با سوسک های درشت آپارتمانیبایستی سمپاشی شود؟

مهمترین و اصلی ترین محل تکثیر و زاد و ولد سوسک درشت، درون فاضلاب و مکان های مرطوب می باشد بدین منظور تمامی راه های آب و فاضلاب ها بایستی سمپاشی صورت گیرد و گاهی سقف های کاذب نیز بایستی سمپاشی شوند. توصیه می شود جهت پیشگیری از ورود سوسک به داخل منزل سمپاشی دوره ای ساختمان انجام شود.

سمپاشی سوسک حمام چند دوره در سال باید صورت گیرد؟

بهترین حالت ممکن در منازل هر شش ماه یکبار و در مکان های حساس مانند ادارات و مراکز درمانی هر سه ماه یکبار بهتر است سمپاشی سوسک فاضلابی انجام گیرد. پس از انجام سمپاشی سوسک فاضلابی در صورت رعایت اصول بهداشتی در منازل از جمله تمیز کردن محیط آشپزخانه پس از هر بار پخت و پز و جلوگیری از ریختن لکه های مواد غذایی و حذف رطوبت در منزل، از رشد مجدد این سوسک ها تا حد بسیاری پیشگیری می شود.

سریعترین راه برای از بین بردن سوسک های درشت چیست؟

سوسک آمریکایی قابلیت مقاومت و سرسختی زیادی در برابر آفت کش ها و سم سوسک کش قوی، از خود نشان می دهد. برای خلاص شدن سریع از شر سوسک های آمریکایی با کارشناسان نگین دشت تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن اکیپ سمپاشی سوسک به منزل شما اعزام شوند تا با بهترین سموم خارجی بدون لک و  بو ، آلرژی پوستی و تنفسی سوسک منزل شما را ریشه کن کنند.

هزینه کنترل ، مبارزه و سمپاشی سوسک فضلابی چقدر است؟

صاحبان خانه به طور متوسط ۴۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان برای از بین بردن سوسک آمریکایی (سوسک درشت فاضلابی) هزینه می کنند. میزان آلودگی، متراژ فضای مبارزه، نوع مبارزه و سم در قیمت شما تأثیر می گذارد. برای یک عملیات مبارزه و نابودی سوسک که شامل مشاوره، سمپاشی، مبارزه و پشتیبانی است ، هزینه می کنند. این هزینه مبارزه در رستوران ها و مراکز صنعتی و درمانی افزایش می یابد.

سوسک ها درشت فاضلابی بیشتر از چه چیزی متنفر هستند؟

برای دور کردن سوسک از منزل ، سوسک ها از بوی دارچین ، برگ بو ، سیر ، نعناع و تفاله قهوه خوششان نمی آید. اگر می خواهید یک ضدعفونی کننده با بوی قوی داشته باشید، سرکه یا سفید کننده را انتخاب کنید. علاوه بر اینها، سوسک از دود برگ درخت کاچ بیزارند و از تفاله قهوه نیز دور می شوند. اگر می خواهید یک راه طبیعی برای از بین بردن آنها را امتحان کنید ، پودر قند و اسید بوریک را با هم ترکیب کنید و داخل فاضلاب بریزید. نفت و گازوییل هم می تواند در دور نگه داشتن سوسک فاضلابی کمک کند. اما همه این روش ها راه حل نهایی در ریشه کنی سوسک نمی باشد و بهتر است برای ریشه کنی اصولی و بی خطر از خدمات شرکت سمپاشی نگین دشت استفاده کنید.


  

مقالات مرتبط


طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مقاله ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد!

نظرات (2)

4.5 از 5 براساس 1 رای
هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

آیا بعد از سمپاشی سوسک آمریکای می شود در منزل ماند یا حتمی باید منزل را ترک کرد؟
در ضمن از سایت خوبتون کمال تشکر دارم.
..............................
با سلام و احترام
در سمپاشی سوسری های آمریکایی یا به اصطلاح عامه سوسک فاضلابی نیازی به ترک منزل نیست چراکه ما از بهترین سموم موجود در دنیا استفاده می کنیم فقط بایستی برای اثرگذاری بهتر سمپاشی به مدت چند ساعت آبریزی در داخل فاضلاب ها انجام نگیرد

 1. 4.5 / 5
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام ساختمان ما هرسال به اسرار ما توسط شما سمپاشی می شد امسال همسایه ها با من همکاری نمی کنند و چون منزل ما طبقه زیر زمین است نگرانم خودم به تنها سمپاشی کنم مشکلم حل نشود شما چه پیشنهادی می دهید.
----------------------------------------
پاسخ کارشناس شرکت نگین دشت
با سلام و احترام
متاسفانه زمانی که همسایگان سوسک نمی بینند نیازی به سمپاشی احساس نمی کنند در صورتی که سمپاشی دوره ای یکی از نیاز های مهم بهداشتی هر ساختمان است.
ما نباید فقط زمانی که تعداد سوسک زیادی دیده میشود تازه اقدام به سمپاشی بکنیم که در این زمان نتیجه مطلوب بدست نمی آید.
شما در صورت عدم همکاری همسایگان برای سمپاشی به تنهای انجام دهید که در زمان سمپاشی مهندس ما نکاتی را به شما اعلام میکند تا با رعایت آن ها مشکل شما هم تا حد بسیاری حل شود

 1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت


درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی