سبد خرید خالی می باشد

زنبور عسل

زنبور عسل Honey Bees - Apis mellifera

red شکل ظاهر: این گونه رنگ های مختلفی از زرد تا سیاه داشته از طرفی دارای شکمی راه راه که اغلب این خطوط به صورت مخالف با رنگ بدن یکدیگر را محاصره کرده اند و با پاهای عقبی خود گرد و شهد را حمل می کنند. زمانی که این زنبورها قربانی بدشانسی را گیر می آورند به سرعت او را دنبال کرده و پس از نیش زدن، سم از داخل کیسه حاوی زهر به محل گزیدگی انتقال می یابد.Honey Bees

red اندازه: طول بدنشان حدود 1/2 اینچ است.

red رفتار: این زنبورها بسیار اجتماعی بوده و تنها یک ملکه و 6000 تا 60000 کارگر و چند صد تا چند هزار نر دارند. کلونی آن ها چند ساله و یا همیشگی بوده و معمولاً تا چند سال باقی می مانند. این کلونی ها تکثیر کرده و این عمل بیشتر در ماه may و june اتفاق می افتد. این زنبورها (ملکه و چند هزار کارگر) ازدحام کرده و به سمت محل سکونتی دائمی در حرکت هستند.

red زیستگاه: اغلب درختان توخالی ، غار یا شکاف صخره ها و یا اتاق زیر شیروانی – درز و ترک دیواره ها و یا باغ گل ها محل مناسبی برای زندگی آن ها می باشد.

red نکات جالب: بیش از 200 میلیون پوند عسل در هر سال توسط این گونه تولید می گردد.

کنترل و سمپاشی زنبور

 اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و زنبور به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی و قطعی این آفت در خدمت شما می باشد.


 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi