سبد خرید خالی می باشد

سوسک استرالیایی (Australian Cockroaches)

  شکل ظاهر:Australian Roach

این سوسک ها به رنگ قهوه ای مایل به قرمز و یا قهوه ای تیره با حاشیه زرد رنگ در قفسه سینه و خطوط زرد رنگ بر روی بال ها می باشد.

اندازه :

طول آن ها از 1 - 1/4 الی 1 - 3/8 اینچ می باشد.

 رفتار:

سوسک استرالیایی سیکل و چرخۀ از تخم تا بلوغ حدود یک سال می باشد. ماده ها بین 20 تا 30 تخم در هر کپسول داشته که عموماً 16 تخم آن ها قابل دوام می باشد.

 زیستگاه:

این سوسک ها محیط خارج از منزل را ترجیح می دهند و یکی از شایع ترین سوسک ها در محیط هایی نظیر بستر برگ ، گل، درختان، چوب ، پارکینگ و محل های دارای درز و شکاف ،آلاچیق و درختچه ها می باشند.

 نکات جالب:

این نوع از سوسک ها از لباس ها تغذیه کرده و سوراخ هایی را در الیاف ایجاد می کنند. کاغذ نیز منبع تغذیه بسیار مناسبی برای آن ها می باشد. یکی دیگر از منابع تغذیه سوسک ها گیاهان بوده از این طریق به گلخانه ها خسارت زیادی را وارد می کنند.

کنترل و سمپاشی سوسک:

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و گونه های متفاوت سوسک ها به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی و سمپاشی سوسک در خدمت شما می باشد.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi