سبد خرید خالی می باشد

سوسک پشت قهوه ای(Brownbanded Cockroaches)

این گونه از سوسک ها به رنگ قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره براق به دو رنگ پریده با نوارها و خط های عرضی در شکم قابل تشخیص اند.

 اندازه :

طول آن ها 5 میلی متر می باشد.

 رفتار:

تولید کپسول و تخم توسط سوسک ماده داخل درز مبلمان – دیوار پوش – قفسه ها و سقف ها صورت می گیرد و هر کپسول شامل 14 تا 16 تخم بوده که ماده ها در کل زندگی خود 10 تا 20 کپسول تولید می کنند و از مواد نشاسته ای تغذیه می کنند و گاهی اوقات از موادی از جنس نایلون هم تغذیه می کنند. جنس نر و ماده هر دو پرش دارند ولی تنها جنس نر توانایی پرواز را دارد.

brownbanded cockroach 488x390

 زیستگاه:

سوسک پشت قهوه ای مناطق گرم و مرطوب را برای سکونت ترجیح می دهند. بیشتر در سقف ها، دکور ، کاغذ دیواری، درز و شکاف دیوار، کمدها ، درز مبلمان، لوازم خانگی و الکتریکی یا در پشت موتور یخچال و ... دیده می شوند. در واقع می توان گفت محل سکونت آن ها کاملاً متفاوت از محل سکونت سوسک های آلمانی می باشد.

 نکات جالب:

این سوسک ها در اثر تغذیه از کتاب ، کاغذ دیواری، چسب داخل مبلمان آسیب و ضرر زیادی را به وسایل منزل وارد کرده و همچنین بوی ناخوشایندی را از خود ایجاد می کنند این سوسک ها یک سری از پاتوژن ها و عوامل بیماری زا که باعث انتقال مسمومیت های غذایی ، اسهال خونی و تهوع و ... را با خود به همراه دارند.

negindasht iconکنترل و سمپاشی سوسک:

 اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و گونه های متفاوت سوسک ها به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی از بین بردن این آفت در خدمت شما می باشد.

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi