سبد خرید خالی می باشد

سوسک چوبخوار فلوریدا

شکل ظاهر: 

رنگ آن ها به رنگ قهوه ای مایل به قرمز تیره و سیاه رنگ و بدنی پهن و براق دارند. در ظاهر بدون بال به نظر می رسد ولی اگر دقت کنیم بال بسیار کوتاه زیر سر خود دارند.

 اندازه:

طول آن ها 30 -40 mm می باشد.

 رفتار:

این سوسک ها بسیار متعفن بوده تا از این طریق با ایجاد مایع بدبو خود را از دسترس شکارچیان حفظ کنند. پوره ها یک باند گسترده زرد رنگ در بالای قفسه سینه خود دارند. متوسط زمان تبدیل تخم به حشره بالغ 100 روز بوده و حشرات ماده در هر کپسول خود 21 تخم دارند.

شناخت سوسری چوبخوار

زیستگاه:

این سوسک ها بیشتر در بستر برگ -مالچ - چوب و در قسمت زیرین ریشه های پوسیده یافت می شوند. مکان هایی مرطوب با رطوبت بالا (نظیر حمام) را ترجیح می دهند.


سوسک چوبخوار فلوریدا یک گونه سوسک است که به عنوان "Cryptotermes brevis" شناخته می‌شود. این سوسک در آمریکای شمالی، به‌ویژه در مناطق گرمسیری مانند فلوریدا یافت می‌شود.

این گونه از سوسک‌ها معمولاً در چوب‌های مرطوب و خرده‌چوب‌ها زندگی می‌کنند و می‌توانند به صورت جمعی و در گروه‌های بزرگ به تخریب چوب‌ها بپردازند. آنها به طور خاص به چوب‌هایی که حاوی رطوبت هستند، ترجیح می‌دهند و می‌توانند منجر به آسیب و تخریب چوب‌های ساختمانی، مبلمان، و دیگر محصولات چوبی شوند.

تحکم و کنترل این گونه از سوسک‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا می‌توانند به طور قابل توجهی به تخریب وارده به ساختمان‌ها و دارایی‌های چوبی منجر شوند.

 کنترل و سمپاشی سوسک:

اگر شما در تهران و یا کرج به سر می برید و گونه های متفاوت سوسک ها به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی از بین بردن این آفت در خدمت شما می باشد.

 

سمپاشی تخصصی سوسک چوبخوار

شرکت سمپاشی نگین دشت با بهره مندی از دانش کارشناسان و مهندسان با تجربه ، بیش از سه دهه در عرصه سمپاشی منازل و مبارزه با ناقلین و حشرات موذی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان دانشگاه علوم پزشکی و جهاد کشاورزی فعالیت داشته و افتخار دارد خدمات کنترل و مبارزه با آفات را با استفاده از سموم معتبر و با کیفیت روز دنیا به شما عزیزان ارائه نماید.

۰۲۱-۸۸۳۳۰۱۳۳

از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعدظهر

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مکاتبات رسمی

تمام نقاط استان تهران

تهران، کرج، اسلامشهر، شهریار، پردیس، رودهن, پرند

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi