سبد خرید خالی می باشد

سوسک شرقی (Oriental Cockroaches)

 شکل ظاهر:

Oriental Cockroaches 495x400

رنگ این سوسک ها به رنگ قهوه ای تیره یا قهوه ای می باشد. نرها دارای بال که حدوداً 3/4 بدن آن ها را پوشش می دهد و ماده ها بال های بسیار کوتاه داشته و هر دو جنس نر و ماده قادر به پرواز هستند.

 اندازه :

طول آن ها 3 سانتی متر می باشد.

 رفتار:

این سوسک ها اغلب از زباله – فاضلاب و یا مواد آلی پوسیده شده تغذیه می کنند ولی مواد نشاسته ای را برای تغذیه ترجیح می دهند. این حشرات برای زندگی به زمین های گرم و مرطوب تمایل بیشتری دارند. حرکت آن ها نسبت به سایر سوسک ها آهسته تر می باشد و در حین حرکت بوی ناخوشایندی را از خود ایجاد می کنند.

 زیستگاه:

رطوبت بالا و دمای پایین را ترجیح می دهند. در زیر زمین و درزها و شکاف های بین خاک بیشتر یافت می شوند و از طریق لوله های فاضلاب وارد ساختمان می شوند.

 نکات جالب:

سوسک شرقی به دلیل اینکه در فاضلاب ها زندگی می کند اکثر ارگانیسم های بیماری زا را با بدن خود حمل می کنند .

کنترل و سمپاشی سوسک:

اگر شما در تهران و کرج یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و گونه های متفاوت سوسک ها به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی و سمپاشی سوسک در خدمت شما می باشد.

 

منبع مقاله: شرکت نگین دشت

طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد!

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi