سبد خرید خالی می باشد

عنکبوت ها

شکل ظاهر: عنکبوت ها از مخوف ترین آفات به شمار می آیند . برخی از این گونه ها در اندازه های بزرگ و مودار هستند مانند عنکبوت های گرگی wolf spider و عده ای از این گونه ها کوچک و براق بوده مانند black widow spider می باشد .ترس عجیبی که عنکبوتیان در مردم به وجود می آورند آن ها را در برابر عنکبوت ها و دفاع از خود ناتوان می کند.

عنکبوتیان از دسته تنندگان بوده نه حشرات و شامل عنکبوت ها ، عقرب ها ، کنه ها و مایت ها و ... می باشند. عنکبوت ها تنها تننده ای هستند که غده های ویژه ای را در شکم خود برای تولید ابریشم دارند. بدن آن ها دارای دو بخش است: ترکیبی از سر و قفسه سینه cephalothorax و بخش دیگر بخش شکمی است.

عنکبوت ها گونه های مختلفی داشته ولی همۀ آن ها دارای 8 پا و بیشتر آن ها دارای 8 چشم می باشند. عنکبوت ها گوش ندارند و به جای آن موهای کوچک در پاهای آن ها وجود دارد که از این طریق ارتعاشات صوتی را احساس می کنند. آن ها قابلیت تنفس هم دارند. از آنجا که خون تمام فضاهای خالی بدن را پر کرده به آن ها کمک می کند پاهای خود را سفت نگه داشته و راه بروند. رشد عنکبوت ها به دنبال پوست اندازی آن ها صورت گیرد به این صورت که پوست قدیمی خود را دور می اندازند و پوست جدیدی را ایجاد می کنند و تا قبل از بزرگ شدن چندین بار پوست اندازی می کنند. بیشتر آن ها طول عمرشان یکسال بوده ولی برخی از رتیل ها سال های طولانی زندگی می کنند.

کنترل عنکبوت : اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و عنکبوت به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی و قطعی این آفت در خدمت شما می باشد.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi