سبد خرید خالی می باشد

عنکبوت بابا لنگ دراز

 Daddy long legs spider Also Known As Cellar Spider Family Pholcidae

شکل ظاهر: آن ها معروف به عنکبوت دخمه cellar spider بوده و دارای پاهایی بسیار بلند به رنگ خاکستری مایل به قهوه ای می باشند.بدن بسیار نازک و شکننده دارند که به دلیل پاهای بلندی که دارند بزرگتر از اندازۀ واقعی خود به نظر می رسند.

اندازه: طول بدن آن ها از50 میلی متر می باشد( با در نظر گرفتن پاها).Daddy long legs spider Also Known As Cellar Spider Family Pholcidae 350*232

رفتار: وقتی آن ها در اطراف خود خطر و یا تهدیدی را احساس می کنند و یا زمانی که گرفتار طعمه بزرگی می شوند به سرعت ارتعاشاتی را با ایجاد حرکات چرخشی از خود نشان داده و به صورت کاملاً نامرئی در می آیند به همین دلیل گاهی به vibrating spider یا عنکبوت های لرزشی هم معروف اند. این عامل باعث شده شکارچی دیدن عنکبوت برایش دشوار شود و شانس گرفتن حشرات معلق در هوا برای عنکبوت افزایش یابد.

زیستگاه:  عنکبوت بابا لنگ دراز معروف ترین و بیشترین گونه عنکبوت ها در سراسر جهان بوده و بیشتر در محل های نامنظم ، کثیف و شلوغ ساکن می شوند و جاهای تاریک و مرطوب (غارها، سنگ ها ، مخروبه و زیرزمین ها) را برای سکونت ترجیح داده به همین دلیل به این نام معروف اند.

red نکات جالب: در بین حشرات این گونه عنکبوت قوی ترین سم را داشته اما دندان هایِ نیش بسیار کوچک، کوتاه و ضعیف آن ها برای سوراخ کردن پوست انسان مناسب نبوده و از طرفی با اینکه سم این گونه شناخته شده است ولی خوشبختانه تا کنون برای انسان سمی شناخته نشده است.

سوالات متداول مشتریان 

آیا عنکبوت های پاهای بلند بابا سمی هستند؟

عنکبوت بابالنگ دراز یکی از سمی ترین عنکبوت ها می باشد ، اما دندان های نیش آن ها برای گاز گرفتن انسان ها کوتاه است.

عنکبوت بابالنگ دراز چه چیزی می خورد؟

حشرات مرده، میوه های پوسیده، قارچ ها و مدفوع حیوانات - اینها تنها چند مورد از چیزهایی هستند که بیشتر عنکبوت پا بلند می خورند. برخی حشرات کوچک و طعمه های دیگر را می گیرند.

عنکبوت بابالنگ دراز از کجا وارد منزل می شوند؟

این عنکبوت ها بیشتر از طریق درب و پنجره ها و سقف های کاذب و رایزرها از محیط بیرون وارد منزل می شوند. اکثرا در کنج دیوارها و مناطق مرطوب مخفی و برای شکار تار می تنند.

negindasht iconکنترل و سمپاشی عنکبوت:

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و عنکبوت به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی و قطعی سمپاشی عنکبوت بابالنگ دراز در خدمت شما می باشد.


logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi