سبد خرید خالی می باشد

عنکبوت بیوه قهوه ای

عنکبوت های بیوه قهوه ای  Brown Widow Spider Laterodectus geometricus

 شکل ظاهر: این عنکبوت ها به رنگ خاکستری مایل به قهوه ای با نشان های سفید و سیاه در قسمت بالایی ناحیه شکمی می باشند. نشانه ساعت شنی در قسمت زیرین شکمی ماده ها به رنگ زرد تا نارنجی بوده و پاها دارای نوار تیره رنگ می باشد.

 اندازه: ماده های بالغ بین 12-16میلی متر به همراه ها پاها طول دارند.Brown Widow Spider Laterodectus geometricus 350*271

 رفتار: ماده ها در هر دوره از زندگی خود بین 10 تا 20 کیسه تخم تولید می کنند که هر کیسه حاوی 250 تخم می باشد. این کیسه ها به رنگ سفید مایل به زرد بوده که تخم های درون کیسه شباهت زیادی به دانه های شن و ماسه دارد. قطر این کیسه ها 2/1 اینچ بوده و تخم عنکبوت ها در حدود 14 تا 21 روز تا بالغ شدن طول می کشد ولی به مدت 4 روز تا 1 ماه ممکن است درون کیسه تخم باقی بمانند و بعد از یک مدت کوتاه از محل لانه خود دور شده و شروع به تندن تارهای ابریشم کنند.

 زیستگاه: معمول ترین نوع عنکبوت بوده که در مناطق شهری یافت می شود. ممکن است پناهگاهشان در داخل خانه باشد و یا در فضای باز عبارتند از قسمت زیرین خانه ، چوب های انباشته شده ، بلوک های توخالی و یا در داخل خانه در زیر میز و پشت پرده کرکره در زوایای در و پنجره ها و در لباس ها مخفی می شوند.

 نکات جالب: نیش آن ها با درد ابتدایی و مانند فرو رفتن سوزن یا وسیله ای نوک تیز در پوست است و دو سوراخ قرمز (ناشی از دو دندان نیش) که دردناک بوده و پس از مدتی درد آن کاهش می یابد. درد از محل گزیدگی به سمت شکم و پاها انتقال می یابد و باعث ایجاد علائم عصبی مانند تهوع، استفراغ، غش، سرگیجه، لرزش، شوک ، اختلالات گفتاری و فلج حرکت عمومی شده با این حال به ندرت باعث مرگ می شود.


negindasht iconکنترل و سمپاشی عنکبوت: اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید وعنکبوت به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی و قطعی این آفت در خدمت شما می باشد.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi