سبد خرید خالی می باشد

عنکبوت پرشی

عنکبوت پرشی Jumping Spiders Family Salticidae

 شکل ظاهر: عنکبوت های ماده از نرها بزرگ تر بوده و یکی از مهمترین گونه عنکبوت ها به شمار می آید. این گونه دارای بدنی با رنگ بسیار روشن و شکلی بسیار متفاوت نسبت به سایر گونه ها از جمله بدنی چاق و پاهایی کوتاه و یک جفت چشم بزرگ که در جلوی صورت آن ها قرار گرفته است.

 اندازه: طول آن ها 1.8 تا 2.5 سانتی متر می باشد.عنکبوت پرشی Jumping Spiders Family Salticidae

 رفتار: آن ها اصولاً در نزدیکی منازل یافت شده و شکارچیان فعالی در طول روز هستند. در هنگام شکار خم شده و بدن خود را به سوی طعمه نزدیک کرده و با بلند کردن پاهای جلویی با چنگال هایشان به سمت طعمه جهش کرده و این جهش دیدنی و جذاب از طریق انقباض عضلانی در بدن که در اصل نیروی مایعات داخل بدن باعث سرعت بخشیدن به عضلات پاها شده و به حرکت آن ها سرعت می بخشد. این نوع عنکبوت ها بیشتر از حشرات تغذیه می کنند و با پرش و جهش خود طولی 10 تا 40 برابر بیشتر از بدن خود را پیدا می کنند.

 زیستگاه: محل زندگی آن ها متنوع بوده و در مناطق گرمسیری و زیستگاه هایی نظیر جنگل با بارندگی زیاد و یا در قله های کوه می باشد. این گونه ها بیشتر در شاخ و برگ ها و در نزدیکی گیاهان ، نرده ، دیوارها و درزها ساکن می شوند.

 نکات جالب: برخی از آن ها برای محافظت خود در برابر خطر نیش می زنند و جای نیش آن ها دردناک بوده و تنها تعدادی از گونه های آن ها در هنگام نیش زدن عوارض دیگری را هم به همراه دارند.

کنترل و سمپاشی عنکبوت:

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و عنکبوت به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی و درمان تخصصی و قطعی عنکبوت پرشی در خدمت شما می باشد.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi