تلفن تماس : 88330133      09124540649

مورچه های آکروبات

مورچه های آکروبات Acrobat Ants

 شکل ظاهر: بدنی بسیار براق که در نور به رنگ قرمز روشن، قهوه ای و یا سیاه دیده می شوند. شکم قلبی شکل که اغلب تا قفسه سینه کشیده شده و نیش دار هستند.acrobat ant 576x262

 اندازه: Range from 1/8-inch to more than 1/4-inch in length

  رفتار: این مورچه ها از منابع غذایی متغیری شامل شیرینی جات و پروتئین ها علی الخصوص از مواد عسلی که شیره آن ها را می مکند و تغذیه می کنند. آن ها از طریق درختان ، سیم های برق و نرده ها و نیز ترک و سوراخ ابزارآلات و لوله ها راه پیدا کرده و به سرعت نیش می زنند و در مواقع آشفته(خطر) بویی را از خود منتشر می کنند.

زیستگاه: این مورچه ها بیشتر در جنگل ها ساکن می شوند و لانه و پناهگاه خود را در درختان بنا می کنند. آن ها در چوب های صدادار لانه نمی کنند ولی چوب های مرطوب و پوسیده محل مناسبی برای ایجاد حفره توسط این مورچه ها و یک سرمایه گذاری مناسبی برای ساخت لانه آینده آن ها می باشد.

acrobat ants sampashiنکات جالب: این مورچه ها یکی از عادات عجیب و غریبی که دارند در هنگام خطر با خم کردن شکم و بالا بردن بدن خطر را احساس می کنند.

 سمپاشی مورچه:

 اگر شما در تهران و کرج به سر می برید مورچه به خانه شما آمده است شرکت نگین دشت در ارائه خدمات سمپاشی مورچه در خدمت شما بزرگواران می باشد.درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی