تلفن تماس : 88330133      09124540649

مورچه نجار

 Carpenter Ants

red  شکل ظاهر: این مورچه ها به رنگ قهوه ای خاکستری و نارنجی رنگ دیده شده و سر و قفسه سینه و شکم سیاه رنگ است.Carpenter Ants on Wood 655px 655x434

red  اندازه : طول آن ها از 1/3 تا 2/1 اینچ می باشد.

red  رفتار: این مورچه ها در مسیرهایی با طول300 فوت ، بیشتر از طریق راه های ورودی ساختمان ، اطراف در و پنجره ها و یا از لبه های پشت بام، لوله های آب و سیم های برق اکثراً شب ها فعالیت کرده و در حرکت هستند.

red  زیستگاه: تغذیه این حشرات بیشتر از مواد شیرین و پروتئینی بوده و محل های حفره دار که رطوبت و مواد غذایی به آن ها نزدیک است را برای پناهگاه ترجیح می دهند . از طرفی مکان های ذکر شده باید از دسترس پرندگان، مارمولک و نیز بلایای طبیعی از جمله سیل و یا گرما و سایر تنش های محیطی در امان باشد.

red  نکات جالب: این مورچه ها چوب هایی نرم با رطوبت و قارچ را برای پناهگاه ترجیح داده و نیز اندام های مرده درختان و یا هر بخشی از چوب که آسیب دیده را به عنوان محلی مناسب برای زندگی انتخاب می کنند.

سمپاشی مورچه:

 اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید ومورچه به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات مبارزه با مورچه و درمان تخصصی در خدمت شما می باشد.درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی