تلفن تماس : 88330133      09124540649

مورچه های آتشی

 Fire Ants -Solenopsis invicta

 شکل ظاهر: مورچه های قرمز آتشی دارای بدن قهوه ای مایل به قرمز و شکم تیره تر می باشند. این مورچه ها نیش دار بوده و نیش این مورچه ها بسیار دردناک است.Fire Ants

 اندازه: 1.5 تا 5 میلی متر می باشد

 رفتار: این مورچه ها به شدت افزایش می یابند و مشکلات جدی را از لحاظ سلامتی، کشاورزی و خسارت به اموال وارد می کنند. این مورچه ها بسیار تهاجمی بوده و باعث ایجاد سوزش در هنگام گزش می شوند.

 زیستگاه: در مناطق آفتابی در معرض خاک و چمن زندگی می کنند و در هر هکتار شامل 30 تا 100 ملکه و نیز 80000 مورچه می باشد. تغذیه آن ها از مواد غذایی با پروتئین بالا و نیز از هر نوع گیاه و جانوران می باشد.

 نکات جالب: این مورچه ها قلمرو مخصوص به خود را داشته و در اتصالات ساختمان شامل سیم های برق، لوله های آب و سیستم تهویه مطبوع یافت می شوند.

سمپاشی مورچه:

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید ومورچه به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات سمپاشی مورچه و درمان تخصصی این آفت ها در خدمت شما می باشد.درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی