سبد خرید خالی می باشد

مورچه های آتشی

 Fire Ants -Solenopsis invicta

 شکل ظاهر: مورچه های قرمز آتشی دارای بدن قهوه ای مایل به قرمز و شکم تیره تر می باشند. این مورچه ها نیش دار بوده و نیش این مورچه ها بسیار دردناک است.Fire Ants

 اندازه: 1.5 تا 5 میلی متر می باشد

 رفتار: این مورچه ها به شدت افزایش می یابند و مشکلات جدی را از لحاظ سلامتی، کشاورزی و خسارت به اموال وارد می کنند. این مورچه ها بسیار تهاجمی بوده و باعث ایجاد سوزش در هنگام گزش می شوند.

 زیستگاه: در مناطق آفتابی در معرض خاک و چمن زندگی می کنند و در هر هکتار شامل 30 تا 100 ملکه و نیز 80000 مورچه می باشد. تغذیه آن ها از مواد غذایی با پروتئین بالا و نیز از هر نوع گیاه و جانوران می باشد.

 نکات جالب: این مورچه ها قلمرو مخصوص به خود را داشته و در اتصالات ساختمان شامل سیم های برق، لوله های آب و سیستم تهویه مطبوع یافت می شوند.

سمپاشی مورچه:

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید ومورچه به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات سمپاشی مورچه و درمان تخصصی این آفت ها در خدمت شما می باشد.

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi