تلفن تماس : 88330133      09124540649

مورچه شبح

 Ghost Ant - Commonly referred to as sugar antTapinoma melanocephalum

red شکل ظاهر: این مورچه ها دارای سر و قفسه سینه تیره رنگ و پاهایی رنگ پریده می باشند.ghost ant

red اندازه: Less than 1/16-inch long

red رفتار: این مورچه ها دارای حرکات سریع و نامنظم بخصوص در هنگام خطر می باشند. این مورچه ها در یک مسیر دنباله دار حرکت کرده و اغلب در حال حمل فرزندان خود می باشند. این ها به اندازه ای کوچک هستند که می توانند از درز و ترک و سوراخ وارد منزل شده و به صورت نواری در جستجوی رطوبت به سمت آشپزخانه و حمام حرکت می کنند. تغذیه این حشرات از مواد شیرین و سایر حشرات بوده ولی به دلیل تغذیه از مواد قندی اصطلاحاً به SugarAnt معروف اند.

red زیستگاه: این مورچه ها به Tramp یا مورچه های ولگرد هم معروف اند و در اغلب گیاهان و گلدان ها و لبه های آلومینیمی بام ها و سایر مناطق مرطوب لانه می کنند. در هنگام ورود به خانه در درز و شکاف خانه مخفی می شوند و پناهگاه آن ها از چند ملکه و چند کلونی تشکیل شده است.

red نکات جالب: علت نامگذاری این مورچه ها به شبح به این دلیل است که وقتی در نور حرکت می کنند شکم و پاها به نظر محو می رسد و فقط سر و قفسه سینه تیره می باشد که در سطوح تیره رنگ این قسمت ها نیز پریده و بیرنگ دیده می شود.

کنترل و سمپاشی مورچه:

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و مورچه ها به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات مبارزه با مورچه تحت نظر وزارت بهداشت در خدمت شما می باشد.درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی