تلفن تماس : 88330133      09124540649

مورچه های پاسفید

 White Footed Ants Technomyrmex albipes

red شکل ظاهر: این مورچه ها به رنگ سیاه رنگ بوده و پاهایی بسیار رنگ پریده داشته که علت نامگذاری آن ها به این دلیل بوده است.White Footed ant

red اندازه: 1/8-inch long

red رفتار: شهد گیاهان و شته هایی که از گیاهان تغذیه می کنند، تغذیه از سایر حشرات مرده و مواد پروتئینی از منابع غذایی این مورچه ها به شمار می رود. روی شاخه ها و تنه های درختان دیده شده و مسیر های پیاده روی آن ها جهت حمل مواد غذایی و ذخیره در لانه ها می باشد.آن ها از هر سوراخ کوچکی وارد شده و در مسیری به سمت آشپزخانه و حمام جهت تغذیه از مواد خوراکی مایع و جامد حرکت می کنند.

red زیستگاه: در مکان هایی در اطراف خانه بالا و یا سطح زمین لانه می کنند. اغلب در درختان – زیر بستر برگ ها- مالچ و در قسمت های بیرونی لانه می کنند. در داخل حفره های دیوار و درزها و ترک هایافت می شوند و دارای مستعمرات بزرگی بوده که حاوی چندین پناهگاه در یک منطقه به هم پیوسته اند.

red نکات جالب: در مسیرهای طولانی با تعداد زیاد به صورت خطی سیاه رنگ در یک سمت ساختمان دیده می شوند.

سمپاشی مورچه:

چنانچه شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و مورچه به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات سمپاشی تحت نظر وزارت بهداشت در خدمت شما می باشد.درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی