سبد خرید خالی می باشد

حلزون صدف دار و بدون صدف

slugs and snailsslugs snails

  شکل ظاهر:

این حشرات بر اساس گونه های مختلف رنگ های متنوعی دارند که معمولاً به رنگ قهوه ای سبز یا زرد بوده اما تعدادی نیز سیاه رنگ هستند.

  اندازه:

بسیاری از آن ها کوچک بوده و اندازۀ آن ها از 1 تا 3 اینچ می باشد.

  رفتار:

حلزون صدف دار عموماً داخل یک پوشش حفاظتی محصور شده در حالی که حلزون بدون صدف یک لایه پوشش لزجی بدن آن ها را احاطه کرده است. با این حال هر دو حلزون از آفات بسیار خطرناک گیاهان و فضای سبز مطرح می شوند.

زیستگاه :

این آفات در مناطقی که پوشیده از پوشش گیاهی و در تماس مستقیم با خاک هستند بیشتر مشاهده می شوند و از گیاهان منطقه تغذیه می کنند.

نکات جالب :

حرکات حلزون مانند موجی است که یکی پس از دیگری از طریق انقباضات کوچک پشت پای آن ها به سمت پاهای جلویی فرستاده می شود و باعث ایجاد حرکات موجی در هنگام حرکت حلزون می گردد.

  کنترل و سمپاشی حلزون :

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید، درختان و چمن ، ویلا و یا حیاط دچار مشکل آفات باغی شده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی ،طی یک برنامه زمانبندی شده توسط مهندسین باتجربه این شرکت جهت از بین بردن این آفت ها در خدمت شما می باشد.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi