سبد خرید خالی می باشد

کرم تننده تار چمنی

Sod webworms - Lepidoptera: CrambidaeSod webworms

  اندازه:

طول بدن آن ها از 3/4 تا 1 اینچ می باشد.

  رفتار:

کرم ها از سیستم فوقانی ریشه، ساقه ، تیغه های علف ها تغذیه می کنند. این حشرات تارهای تننده ابریشمی جهت حفاظت از خود می سازند. بیشتر در مناطق شیب دار و آفتابی که امکان تغذیه وجود داشته باشد یافت می شوند. در اوایل ماه may در قسمت زیرین خاک های پیت گیاهان قرار گرفته و تبدیل به شفیره شده و شروع به ساخت پیله می کنند و تا ماه October تبدیل به پروانه می شوند. در ابتدا به صورت ضعیف و نامنظم پرواز می کنند و تا چند وقت از شبنم گیاهان تغذیه می کنند و در هوای گرگ و میش فعالیت داشته و در روز در سطح زمین استراحت می کنند.

  زیستگاه:

حشرات بالغ در طول روز در هنگام پرواز بر روی طبقات فوقانی خاک و بوته زارها تخم ریزی می کنند. زمان بارور شدن تخم ها 7 تا 10 روز می باشد.

  نکات جالب:

این حشرات از چمن، شبدر، ذرت، تنباکو، چراگاه ها و علفزارها تغذیه می کنند.

  کنترل و سمپاشی:

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید، درختان و چمن ، ویلا و یا باغتان دچار مشکل آفات باغی شده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی ،طی یک برنامه زمانبندی شده توسط مهندسین باتجربه این شرکت جهت از بین بردن این آفت ها در خدمت شما می باشد.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi