سبد خرید خالی می باشد

ژل سوسک کش گریز

ژل سوسک کش گریز

بهترین روش ریشه کنی و نابودی سریع و بیخطر انواع سوسک ها

بهترین و مؤثرترین روش برای ریشه کنی و نابودی سوسک ها بخصوص سوسک ریز آشپزخانه، ژل سوسک کش می باشد که با هر شدت آلودگی نابودی سوسک ها را به صورت کامل انجام می دهد. بخصوص برای افرادی که جزء افراد حساس (خانم باردار، نوزادان، بیماران و افراد کهنسال) طبقه بندی می شوند بسیار موثر و ایمن می باشد. در این مقاله بصورت کامل نحوه عملکرد ژل سوسک کش گریز را خدمت شما ارائه می دهیم تا در انتخاب بهترین محصول جهت ریشه کنی سوسک به شما کمک نماییم.

هنگام استفاده از ژل سوسک کش باید دستورالعمل شرکت نگین دشت را به دقت دنبال کنید تا بهترین نتیجه ممکن جهت ریشه کنی سوسک ها حاصل شود.

ژل سوسک کش گریز به دلیل ماندگاری بالا (برخلاف خمیر و گچ سوسک کش) و استفاده آسان به راحتی توسط خود شما نیز قابل استفاده می باشد، از طرفی با رعایت کلیه نکاتی که در دستورالعمل ژل سوسک کش خدمت شما ارائه می گردد می توانید منزل خود را به صورت کامل از انواع سوسک ها پاکسازی کنید.

 

طعمه سوسک, خمیر سوسک کش, ژل سوسک کش گریز, فروش سم ریز ,ژل خارجی سوسک, سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه, سم قوی سوسک

سوسک ریز آلمانی از کجا می آید؟

سوسک آلمانی یا "سوسک خانگی" معمولاً از طریق هواکش ها و منافذ درب و پنجره ساختمان و همچنین در هنگام خرید وسایل جدید وارد منزل می شود.

برخی از راه های ورود آنها به خانه عبارتند از:

1. محموله ها و بسته های پستی: سوسک ریز می‌تواند به همراه محموله ها و بسته بندی‌هایی که از مناطق دیگر تهیه می شوند، وارد خانه شود. این می‌تواند شامل جعبه‌های پستی، کارتن‌ها، مواد غذایی، شانه تخم مرغ و غیره باشد.

2. لباس‌ها و کیف‌ها: سوسک ریز آلمانی می‌تواند در لباس‌ها، کیف‌ها و وسایلی که با محیط خارجی در تماس است، مخفی شوند. در صورتی که به اماکن عمومی مانند هتل‌ها، ترمینال‌های حمل و نقل عمومی و غیره سفر می‌کنید، ممکن است به طور تصادفی سوسک ریز را به خانه بیاورید.

3. سوپرمارکت ها و فروشگاه‌ها: سوسک ریز آشپزخانه ممکن است از طریق مغازه ها، فروشگاه‌ها و ... وارد خانه شود. این شامل سوپری های مواد غذایی، نانوایی‌ها، آشپزخانه‌های عمومی و غیره می‌شود.

4. همسایگان: مهمترین راه انتقال سوسک آلمانی از طریق همسایگان آلوده به سوسک است. آنها از طریق نفوذ به دیوارها و منافذ مشترک با همسایگان، وارد خانه ما می شوند.

5. پوشش‌های گیاهی و باغچه: سوسک ریز ممکن است از طریق پوشش‌های گیاهی، باغچه‌ها و نهالستان‌ها وارد خانه شود، به خصوص اگر فاصله خانه تا باغچه و حیاط را رعایت نکنید.

علاوه بر این، سوسک ریز آلمانی می‌تواند از طریق آنتن‌های تلویزیون، رادیو، کابل‌های اینترنت و سایر وسایل الکترونیکی به خانه وارد شود. آنها ممکن است در این وسایل مخفی شده و با انتقال آنها وارد خانه شوند.

همچنین، برخی از منابع غذایی نیز می‌توانند باعث جذب سوسک آلمانی به خانه شود. مانند آرد، نان، شیرینی، غلات، نشاسته و سایر مواد غذایی است که سوسک ریز می‌تواند بر روی آنها زندگی کند و به خانه شما برسد.

به منظور کاهش ورود سوسک ریز به خانه، می‌توانید اقداماتی انجام دهید مانند:

1. اطمینان حاصل کنید که درب‌ها و پنجره‌ها محکم بسته شده باشند و سوراخ‌ها و شکاف‌ها در دیوارها را ترمیم کنید.

2. کیسه‌ها و بسته‌بندها را قبل از ورود به خانه چک کنید و مطمئن شوید که سوسک ریز درون آنها نیست.

3. مواد غذایی خشک و زباله ها را در ظروف بسته بندی محکم نگهداری کنید.

4. آشپزخانه، پیشخوان و مناطق غذاخوری را به صورت منظم و کامل تمیز کنید.

5. میزان رطوبت را در خانه کنترل کنید، زیرا رطوبت بالا محیط مناسبی برای سوسک ریز فراهم می‌کند.

همچنین، اگر مشکوک به وجود سوسک ریز هستید میتوانید برای ریشه کنی کامل سوسک ریز همکنون ژل سوسک کش گریز محصول نگین دشت را تهیه کنید و بطور تضمینی، در کمترین زمان ممکن سوسک ها را ریشه کن می کند.

تاثیر ژل سوسک کش در کنترل آفات

مقدمه: آفات خانگی، همواره مشکلاتی را برای خانواده‌ها و کسب‌وکارها ایجاد می‌کنند. یکی از راه‌حل‌های موثر در کنترل آفات، استفاده از محصولاتی نظیر "ژل سوسک کش" می‌باشد. این محصول با فرمولاسیون ویژه‌ای طراحی شده است تا به طور اثربخش آفات خانگی را از بین ببرد. از آنجایی که تعداد زیادی از افراد به دنبال راه‌حل‌های کنترل آفات در گوگل جستجو می‌کنند.

فواید و ویژگی‌ها:

 1. استفاده آسان: ژل سوسک کش به راحتی قابل استفاده است و به طور مستقیم بر روی نقاط آلوده اعمال می‌شود.
 2. عملکرد سریع: این محصول باعث ایجاد تاثیرات سریع بر روی آفات خانگی می‌شود و تا مدت زمان کمی بعد از استفاده نتایج مشهودی را به ارمغان می‌آورد.
 3. آثرگذاری تا چندین ماه: ژل سوسک کش دارای دوام بالایی است و می‌تواند تا چندین ماه پس از استفاده تاثیر خود را ادامه دهد.
 4. عدم آلودگی محیطی: فرمولاسیون‌های اخیر ژل سوسک کش به طور کامل بدون آلودگی محیط زیست اثر می‌گذارند.

چگونگی استفاده:

 1. محل‌های آلوده به سوسک را با دقت تمیز کنید.
 2. ژل سوسک کش را به میزان مورد نیاز بر روی نقاط مورد نظر اعمال کنید.
 3. تا زمانی که آفت‌ها کاملاً از بین برود، تکرارکنید.

ژل سوسک کش

هنگام استفاده از ژل سوسک کش باید دستورالعمل شرکت نگین دشت را به دقت دنبال کنید تا بهترین نتیجه ممکن جهت ریشه کنی سوسک ها حاصل شود.

ژل مورچه 50 گرمی
ژل مورچه 50 گرمیمناسب منازل تا 120 متر
ژل 25 گرمی
ژل 25 گرمیمناسب منازل تا 60 متر
ژل 50 گرمی
ژل 50 گرمیمناسب منازل تا 100 متر

نحوه عملکرد ژل سوسک کش

ژل سوسک کش گریز با داشتن ترکیبات جذب کننده، سوسک ها را به خوردن آخرین وعده غذایی خود جذب نموده و پس از خوردن طعمه سمی به صورت کامل سوسک ها ریشه کن می شوند.

استراتژیک ژل گریز نسبت به سایر آفت کش ها موجود در بازار این است که سوسک ها پس از خوردن طعمه های سمی ، آفت کش موجود در طعمه را در سراسر کلونی پخش کرده و منجر به کشتن و نابودی سریع سوسک ها می شود از طرفی به دلیل ماندگاری بالا تا مدت ها سوسک هایی که از تخم تازه متولد شده اند تحت تأثیر سموم از بین خواهند رفت.

ژل سوسک کش گربز یک محصول حشره‌کش است که به طور عمده برای کنترل و از بین بردن سوسک‌ها استفاده می‌شود.

بعضی از مزایای استفاده از ژل سوسک کش بایر عبارتند از:

1. اثر بخشی بالا: ژل سوسک کش گریز برای کشتن و ریشه کنی کامل سوسک‌ها بسیار موثر است.

2. کاربرد آسان: ژل سوسک کش گریز به راحتی قابل استفاده است. معمولاً باید ژل را در محل‌هایی که سوسک‌ها معمولاً حضور دارند، مانند دور لوله‌های لوله‌کشی، زیر و پشت ماشین لباسشویی، یا زیر و پشت آشپزخانه، قرار دهید. سپس سوسک‌ها به ژل جذب شده و می‌میرند.

3. عدم نیاز به پاشش: برخلاف بعضی از محصولات حشره‌کش که باید سمپاشی شوند، ژل سوسک کش گریز را نیازی به سمپاشی کردن ندارید. این به معنای ازبین بردن خطرات مرتبط با سمپاشی سموم بر روی سطوح و مبلمان است.

4. اثربخشی برای مدت طولانی: ژل سوسک کش گریز معمولاً برای مدت زمان طولانی اثر خود را حفظ می‌کند. این به معنای این است که ممکن است برای مدت چند هفته یا حتی چند ماه بتوانید از یک بار استفاده از ژل برای کنترل سوسک‌ها بهره ببرید.

اثرگذاری ژل سوسک کش گریز

ژل سوسک کش در ریشه کنی و نابودی سوسک ریز و درشت بسیار مؤثر می باشد . ژل سوسک کش صنعت کنترل آفات را متحول کرده و به راحتی حتی سوسک آلمانی که در برابر سموم بسیار مقاوم می باشد را در کمترین زمان ممکن به سرعت ریشه کن و نابود می نماید. ژل سوسک کش ظرف مدت یک هفته ¾ آلودگی را از بین خواهد برد و تا 3 هفته ریشه کنی صد درصدی سوسک را به همراه خواهد داشت.

ژل سوسک کش گریز در اکثر قسمت ها از جمله محیط های مسکونی، تجاری، از جمله هتل ها، مدارس، بیمارستان ها، انبارها، رستوران ها و مراکز تهیه غذا یا انبار نگهداری مواد غذایی و سوپرمارکت ها، ساختمان تجاری و صنعتی و... قابل استفاده می باشد.

نحوه استفاده از ژل سوسک کش

استفاده از ژل سوسک کش در منازل و ادارات جهت مقابله با سوسک بسیار کاربردی و کاملاً بی خطر می باشد. از طرفی ساده ترین و سریع ترین روش برای نابودی سوسک بشمار می آید.

استفاده از ژل سوسک کش گریز در 3 مرحله خلاصه می شود

نصب سرسرنگ و پیستون به قسمت اصلی

آماده سازی محل مورد نیاز جهت ژل گذاری

تزریق ژل سوسک کش در درز ، شکاف و ترک ها

یکی از خصوصیات مهم ژل سوسک کش تأثیر تأخیری آن می باشد که به سوسک ها این اجازه را می دهد تا حشره کش مصرفی را در کل کلونی پخش کرده و ریشه کنی و نابودی کلونی را به همراه خواهد داشت.

توجه داشته باشید ابتدا باید در محل هایی که آلودگی سوسک را بیشتر مشاهده کرده اید طعمه گذاری کنید و در صورتی که بعد از مدتی در محل های دیگر نیز سوسک ها را مشاهده نمودید مجدد در آن قسمت ها نیز طعمه گذاری کنید. ژل سوسک کش گریز به دلیل وجود ترکیبات جذب کننده به راحتی سوسک ها را جذب می کند و از آن تغذیه می کنند. سوسک ها با تغذیه از این ژل ها به سرعت از بین نمی روند بلکه ابتدا به کلونی خود برمی گردند و سوسک های دیگر تحت تأثیر ترشحات ناشی از سوسک های مسموم و یا تغذیه از سوسک ها مرده سموم را وارد بدن خود می کنند و سوسک ها به صورت تصاعدی از بین خواهند رفت.

طعمه گذاری باید ابتدا در درز و شکاف هایی که سوسک ها تردد دارند انجام شود تا به محل تردد آن ها نزدیک باشد و از آن تغذیه کنند از طرفی اندازه طعمه ها از یک لپه باید کوچکتر باشد تا به راحتی از آن تغذیه کنند. فاصله بین طعمه ها باید هر 10 تا 20 سانت قطره ای در سراسر منزل صورت گیرد برای ژل گذاری ابتدا در محیط آشپزخانه و حمام تمرکز نمایید.

طعمه ها را باید به صورت مداوم چک کنید و در صورت خورده شدن، طعمه های جدید جایگزین شود یا ژل ها را بعد ازمدت زمانی باید تعویض کنید تا اثرگذاری داشته باشد.

ژل سوسک کش چه مدت زمان طول می کشد تا سوسک ها را نابود کند؟

بعد از ژل گذاری ظرف مدت چند ساعت سوسک های مرده را مشاهده می کنید و ظرف  مدت یک هفته نتیجه قابل قبولی از ریش کنی و نابودی سوسک خواهید داشت ولی بعد از مدت یکماه 90 درصد آلودگی از بین خواهد رفت ولی با این حال در صورت مشاهده حتی یک عدد سوسک هم ژل گذاری را مجدد انجام دهید تا دیگر اصلا سوسک مشاهده نکنید.

چگونه از عملکرد طعمه های سوسک کش مطمئن شویم؟

بعد از ژل گذاری سوسک های مرده را در محیط مشاهده می کنید از طرفی سوسک های زنده هم به تعداد محدود مشاهده می شود. در صورتی که طعمه ها به سرعت کم شود نشانه خوبی است و در زمان تمدید مجدد باید طعمه های بیشتری در محیط گذاشته شود.

 

مزایای ژل سوسک کش گریز

محصولی کارآمد برای نابودی و ریشه کنی انواع سوسک ها

01 مزایای ژل سوسک

 • نابودی سریع سوسک ها که بلافاصله قابل مشاهده است
 • تا زمانی که طعمه به طور کامل مصرف شود، اثرگذاری خود را حفظ می کند
 • سوسک‌ها کافی است فقط طعمه را لمس کنند تا بمیرند - فناوری کشتن ContactX™
 • در انبارهای حاوی دارو و مواد غذایی و یا محل هایی که پخت غذا دارند کاملا بی خطر است
 • اثر دومینو وار (با مرگ یک سوسک تا ۵۰ سوسک دیگر کشته می شود

02 مشخصات ژل سوسک کش

 • موثرترین طعمه سوسک کش موجود به شکل ژل
 • بدون بو و نیاز به ترک منزل
 • ریشه کنی کامل انواع سوسک ها
 • بدلیل ماندگاری بالا روی کپسول و تخم سوسک اثرگذار است
 • حفظ خاصیت ریشه کنی سوسک ها در طولانی مدت
 • بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی
03 استفاده آسان و بی دردسر
 • قابلیت استفاده در هر مکانی (منازل و رستوران ها و بیمارستان ها)
 • هر شخصی به آسانی این محصول را می تواند استفاده کند
 • بدون بو و لک نیاز به ترک منزل
 • بی خطر برای کودکان و حیوانات خانگی

نکات مهم دربحث استفاده از ژل که از انجام آن باید پرهیز نمود:

 • سایز طعمه ها بسیار کوچک باشد،

سایز ژل هایی که گذاشته می شود باید از یک لپه کوچکتر باشد به هیچ عنوان به صورت خطی یا ضخیم نباید طعمه گذاری کرد. دهان سوسک ها به اندازه ای کوچک است که قابلیت هضم طعمه های بزرگ را ندارد.

از طرفی طعمه گذاری باید با فاصله انجام شود و به هیچ عنوان نباید در یک محل تجمع داشته باشد.

 • طعمه ها نباید به مواد شوینده و اسپری خوشبو کننده و یا سایر حشره کش ها ترکیب شود

دقت کنید در محل های ژل گذاری از مواد ضد عفونی، شوینده ها ، خوشبوکننده ها و سایر آفت کش ها استفاده نکنید چون باعث کاهش اثرگذاری ژل سوسک کش شده و سوسک ها جذب این ژل ها نخواهند شد.

 • تخم و کپسول سوسک با ژل سوسک کش نابود می شود؟

تخم سوسک تحت تأثیر طعمه ها از بین نمی رود ولی به دلیل ماندگاری بالای طعمه ها بعد از اینکه  سوسک ها از تخم بیرون می آیند تحت تأثیر ژل های سوسک کش از بین خواهند رفت .به همین دلیل بعد از گذشت 3 هفته تأکید می شود طعمه ها در محل باقی بماند یا طعمه های جدید جایگزین شود تا سوسک های تازه متولد شده نیز نابود شوند.

از بین بردن موفقیت آمیز سوسک ها یک فرآیند چند مرحله ای است  که ابتدا باید محل ورودی و خروجی آن ها را شناسایی نموده و جهت بستن راه ها اقدام کنید، سپس طعمه گذاری در لانه و محل تجمع سوسک ها صورت گیرد. در نهایت با تکنیک های پیشگیری سوسک ها را از محیط باید دور نگه داشت از جمله با تمیز کردن محیط ، خارج کردن کلیه منابع آب و غذا از دسترس سوسک ها ، جارو کشیدن و تمیز کردن ظروف و ... می توانید از ورود مجدد سوسک جلوگیری کنید.پاکسازی محیط از اقلام کاغذی و کارتن، تجمع برگ و چوب و گیاهان در گوشه حیاط، عدم بستن درز و شکاف های داخل منزل نیز از موارد دیگر پیشگیری از ورود سوسک ها می باشد.

سوالات متداول مشتریان

در صورت بستن کلیه درز و شکاف ها و مسیرهای ورودی سوسک ها بعد از ریشه کنی امکان بازگشت مجدد وجود نخواهد داشت مگر اینکه راه های ورودی بسته نشود و بهداشت را در محیط رعایت نکنیم.

خرید ژل سوسک کش, خرید سم سوسک کش قوی, سمپاشی سوسک,

فروش ژل سوسک کش

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول در ساعات اداری با کارشناسان شرکت نگین دشت تماس حاصل فرمایید.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi