تلفن تماس : 88330133      09124540649

ژل سوسک کش

حشره شناسان تا کنون حدود 4000 گونه سوسک را شناسایی کرده اند. سوسک ها محیط گرم داخل منازل را جهت تغذیه و زندگی به دلیل شرایط مساعد محیط ترجیح می دهند. سوسک ها علاوه بر اینکه از مواد غذایی تغذیه می کنند مواد غذایی را آلوده کرده و از این طریق بیماری را به انسان انتقال می دهند بنابراین چگونگی مقابله و از بین بردن سوسک ها امری است که کارشناسان سال ها در مورد آن تحقیق و بررسی کرده اند.

محصول ژل سوسک کش گریز با عملکرد بسیار بالا مقاوم ترین جمعیت سوسک ها را در کمترین زمان ممکن از بین خواهد برد. این محصول برای اکثر گونه های رایج سوسک ها از جمله سوسک آلمانی، آمریکایی، استرالیایی، شرقی آسیایی و قهوه ای و ... مؤثر می باشد. این ژل از یک فرمولاسیون منحصر به فرد و بسیار جذاب برای سوسک ها تشکیل شده است که ترکیب یک ماده لذیذ و خوش طعم با یک ماده فعال قوی و یک ماده غیردافع می باشد که منجر به مصرف بالای طعمه ها توسط سوسک ها شده و نمی توانند در برابر این ژل ها مقاومت کنند و از این طریق با اثرگذاری سریع در کمترین زمان ممکن جمعیت سوسک ها کنترل می شود.

ژل سوسک کش نگین دشت

روشی مطمئن و ایمن در ریشه کنی سوسک ها

مواد به کار رفته در ترکیبات این ژل فاقد مواد شیمیایی مضر یا حشره کش های مضر کشاورزی می باشد و برای محیط های حساس از جمله بیمارستان، انبار مواد غذایی و دارویی و محل سکونت انسان بی خطر می باشد. این ژل کاملاً بدون بو می باشد بنابراین برای افرادی که در منزل نوزاد، سالمند، بیمار و یا حساسیت آلرژیکی و آسم دارند بهترین گزینه برای ریشه کنی سوسک داخل منزل آن ها، استفاده از ژل گریز می باشد.

مهمترین ویژگی ژل سوسک کش نوع سموم به کار رفته داخل طعمه می باشد. عملکرد این سموم بلافاصله باعث از بین رفتن سوسک ها نمی شود و بعد از چند ساعت اثرگذاری خواهد داشت که این ویژگی کمک می کند تا سوسک ها بعد از تغذیه خود را به مخفیگاه خود می رسانند و کل کلونی را مسموم می کنند و جمعیت سوسک ها به طور کلی از بین خواهد رفت از طرفی سوسک های بالغ از باقیمانده پوسته بدن سایر سوسک ها و فضولات آن ها نیز تغذیه می کنند و کافی است مقدار بسیار کمی از این سموم وارد بدن سوسک ها شود تا به طور کلی نسل آن ها را ریشه کن کند.

ژل سوسک کش ظرف مدت 2 الی 3 هفته ریشه کنی سوسک ها را به همراه خواهد داشت ولی به دلیل ماندگاری بالای این ژل ها تا چند ماه در صورتی که سوسک ها داخل منزل تخم ریزی کرده باشند بلافاصله بعد از اینکه از کپسول خارج می شوند تحت تأثیر این ژل ها به طور کلی از بین می روند در نتیجه کل چرخه زندگی سوسک ها شامل تخم، کپسول و حشره بالغ از بین خواهد رفت.

ژل سوسک کش گریز قطعاً بهترین گزینه برای کنترل سوسک ها در محل هایی مانند منازل، مدارس، تأسیسات تجاری و صنعتی، کارخانجات، انبارها از جمله مواد غذایی و دارویی،سوپرمارکت،رستوران، هتل، بیمارستان و مراکز درمانی و ... و یا حتی در تجهیزات حمل و نقل از جمله هواپیما، کشتی، قطار و... قابل استفاده بوده بدون آنکه سلامت افراد را به خطر بیاندازد و سوسک ها را به طور کامل ریشه کن و نابود خواهد کرد.

بسیاری از مواقع مشتری از وجود سوسک داخل کالاهای برقی خود شکایت دارد ولی به هیچ عنوان سمپاشی وسایل برقی با اسپری سموم امکان پذیر نیست پس تنها راه حل مطمئن و ایمن جهت ازبین بردن سوسک ها داخل وسایل برقی از جمله یخچال، گاز، ماکروفر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی،سرخ کن،هود توستر،فریزر، کتری برقی و .... استفاده از ژل سوسک کش می باشد که بدون اینکه آسیبی به وسایل شما وارد کند ریشه کنی سوسک ها را داخل وسایل برقی به همراه خواهد داشت.

تفاوت طعمه ژل سوسک کش گریز با سایر طعمه های سوسک کش، وجود ترکیبات مواد قندی و پروتئینی با رطوبت کافی در این ژل می باشد که برای سوسک ها به شدت جذاب است و به سختی خشک می شوند و هیچ خطری برای کودکان و حیوانات خانگی نخواهد داشت. سایر ژل های موجود در بازار بعد از مدت زمان بسیار کوتاه خشک شده و یا به دلیل استفاده از ماده مؤثره بی کیفیت سوسک ها از خوردن آن ها دوری می کنند در نتیجه شما نتیجه مطلوبی از طعمه گذاری نخواهید گرفت ولی تنها با یکبار استفاده از ژل سوسک کش نگین دشت بدون دردسر سوسک ریز آشپزخانه و سوسک درشت را از منزل خود ریشه کن خواهید نمود.

ویدیو ژل سوسک کش نگین دشت

مزایای ژل سوسک کش گریز

محصولی موثر و کارآمد برای نابودی و ریشه کنی سوسک ها

01 مزایای

 • نابودی سریع سوسک ها - نتیجه ریشه کنی سوسک بلافاصله قابل مشاهده است
 • تا زمانی که طعمه به طور کامل مصرف شود، اثرگذاری خود را حفظ می کند
 • سوسک‌ها کافی است فقط طعمه را لمس کنند تا بمیرند - فناوری کشتن ContactX™
 • در انبارهای حاوی دارو و مواد غذایی و یا محل هایی که پخت غذا دارند کاملا بی خطر است

02 مشخصات محصول

 • موثرترین طعمه سوسک کش موجود به شکل ژل
 • بدون بو و نیاز به ترک منزل
 • ریشه کنی کامل انواع سوسک ها
 • بدلیل ماندگاری بالا روی کپسول و تخم سوسک اثرگذار است
 • حفظ خاصیت ریشه کنی سوسک ها در طولانی مدت
 • بسیار مقرون به صرفه
03 اجرای آسان و بی دردسر
 • قابلیت استفاده در هر مکانی
 • هر فردی به آسانی این محصول را می تواند استفاده کند
 • بدون بو و نیاز به ترک منزل
 • بی خطر برای کودکان و حیوانات خانگی

نکات ضروری که باید قبل از طعمه گذاری به آن توجه فرمایید:

 • قبل از طعمه گذاری محل های مرطوب از جمله سینک ظرفشویی، دستشویی و وان حمام را کاملاً خشک کنید سپس اقدام به طعمه گذاری نمایید چون در جاهای مرطوب اثرگذاری ژل کم خواهد شد.
 • طعمه ها باید در درز و شکاف ها و یا محلی نزدیک به لانه و کلونی سوسک ها باشد در صورت تهیه ژل سوسک کش از کارشناسان بخواهید فیلم آموزشی را در اختیار شما قرار داده تا به درستی طعمه گذاری را انجام دهید و نتیجه مطلوب را به دست آورید.
 • استفاده از اسپری سموم و سایر حشره کش ها در محلی که طعمه گذاری شده به هیچ عنوان توصیه نمی شود چون باعث کم شدن جذابیت طعمه برای سوسک ها می شود اسپری سموم تنها برای سطوح و کف زمین می تواند اثرگذاری داشته باشد.
 • در طعمه گذاری باید از حجم و سایز مناسبی از ژل جهت اثرگذاری بیشتر استفاده شود. اندازه طعمه های ژل باید بسیار کوچک مطابق با فیلم آموزشی باشد تا سوسک به راحتی از آن تغذیه کرده و تحت تأثیر آن ریشه کن و نابود شوند.
 • قبل از اقدام به طعمه گذاری محل مورد نظر را به صورت کامل نظافت کرده و جارو بزنید تا هیچ ذره ای از گرد و غبار و یا مواد خوراکی در محل باقی نماند تا سوسک ها به سرعت جذب طعمه ها شوند.
 • به دلیل ماندگاری بالای ژل سوسک کش گریز، روی تخم و کپسول سوسک نیز اثرگذاری خواهد داشت.
 • برای پیشگیری از ورود سوسک ها می توانید ژل ها را هر 6 ماه تمدید کنید.
 • توجه داشته باشید در محل طعمه گذاری از اسپری تمیز کننده یا شوینده استفاده نکنید چون طعمه ها نباید آغشته به گرد و غبار، آلاینده ها و مواد شوینده و ... باشد تا برای سوسک ها جذابیت داشته باشند.
 • جهت تهیه ژل سوسک کش گریز در ساعات اداری با کارشناسان شرکت تماس بگیرید تا اطلاعات لازم جهت خرید و نحوه طعمه گذاری را به شما ارائه دهند.

negindasht

خدمات سمپاشی و کنترل آفات

با بیش از 40 سال تجربه و تخصص 

خرید ژل سوسک کش, خرید سم سوسک کش قوی, سمپاشی سوسک,

خرید ژل سوسک کش

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول در ساعات اداری با کارشناسان شرکت نگین دشت تماس حاصل فرمایید.درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی