سبد خرید خالی می باشد

سم قوی برای کشتن سوسک آلمانی

بهترین و مؤثرترین روش برای ریشه کنی و نابودی سوسک منزل ، محصول فوق العاده موثر شرکت نگین دشت ژل سوسک کش گریز می باشد که با هر شدت آلودگی نابودی سوسک ها را به صورت کامل انجام می دهد. ژل سوسک کش گریز محصولی متمایز و منحصر به فرد است که سال هاست شرکت در عملیات های کنترل و مبارزه با سوسک از این محصول استفاده میکند.

ویژگی های ژل سوسک کش:

اثربخشی بالا، کارآیی در کنترل سوسک‌ها، استفاده آسان، ایمنی برای سلامتی و محیط زیست، و بدون بو یا لکه بر روی سطوح ، مناسب برای افراد گروه حساس مانند کودکان ، نوزادها، خانم های باردار، بیماران ،افراد کهن سال و کلیه حیوانات خانگی می باشد.

 ژل سوسک کش گریز به‌ عنوان یک راه حل مناسب برای نابودی سوسک در رستوران‌ها ،بیمارستان ها و مراکز درمانی، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، ادارات، منازل و سایر مکان‌هایی می باشد. این محصول باعث می شود شما یک محیطی بهداشتی، پاک و آرام برای مشتریان و کارکنان ایجاد کنید.

 این محصول نتیجه بیش از ۳۰ سال تجربه در بحث مبارزه با آفات شرکت نگین دشت تهیه شده است ما از ترکیبات با کیفیت و فرمولاسیون منحصر به فرد استفاده کرده ایم. 

 

طعمه سوسک, خمیر سوسک کش, ژل سوسک کش گریز, فروش سم ریز ,ژل خارجی سوسک, سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه, سم قوی سوسک

خرید سم سوسک کش قوی

 ژل سوسک کش گریز محصول شرکت نگین دشت به صورت کاملا تضمینی سوسک های شما را ریشه کن می کند.

1. اثربخشی بالا: محصول ژل و خمیر سوسک کش نگین دشت با فرمولاسیون منحصر به فرد خود، اثربخشی بسیار بالایی در کنترل سوسک ریزکابینت دارد. با استفاده از این ژل، می‌توانید به طور مؤثر سوسک‌ها را از محیط‌های داخلی و خارجی خانه و سایر مکان‌ها از بین ببرید.

2. اثر طولانی مدت: ژل سوسک کش گریز برای مدت زمان طولانی مؤثر است. با قرار گرفتن این ژل در محل‌های تجمع سوسک‌ها، تأثیر آن روی آن‌ها به مدت طولانی ادامه می‌یابد و کنترل مؤثری را برقرار می‌کند.

3. سهولت استفاده: ژل سوسک کش گریز بسیار آسان و ساده استفاده می شود. با استفاده از سرنگ تزریق، می‌توانید به راحتی ژل را در نقاط مورد نظر قرار داده و به جذب سوسک‌ها بپردازید.

4. ایمنی: این محصول برای حیوانات خانگی و انسان‌ها و کودکان ایمن است. فرمولاسیون محصول به گونه‌ای طراحی شده است که هیچ گونه خطری برای حیوانات خانگی و انسان‌ها نداشته باشد و در عین حال به طور موثری سوسک‌ها را ریشه کن می کند.

5. قابلیت استفاده در محیط‌های مختلف: ژل سوسک کش گریز قابل استفاده در محیط‌های مختلف مانند خانه، ادارات، هتل‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، بیمارستان ها حتی مراکز حساس مانند اتاق عمل و ای سی یو  و سایر مکان

 محصول ژل سوسک کش گریز قابل استفاده در رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و سایر مکان‌ها نیز است. 

مزیت‌ استفاده از ژل سوسک کش در محیط های عمومی شامل موارد زیر می‌شود:

1. محافظت از بهداشت عمومی: در رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، بیمارستان ها و سایر مکان‌ها که بازدید کنندگان زیادی دارند، حفظ بهداشت عمومی امری بسیار حیاتی است. با استفاده از ژل سوسک کش، می‌توانید سوسک‌های مزاحم را به‌طور کامل از محیط‌های غذایی و فروشگاهی دور کنید و بهداشت محیط را تضمین کنید.

2. راحتی و کارآیی: استفاده از ژل سوسک کش در رستوران‌ها و فروشگاه‌ها بسیار راحت و آسان است. با قرار دادن ژل در نقاط استراتژیک و مناسب، می‌توانید به جذب و از بین بردن سوسک‌ها بپردازید. همچنین، این روش به دلیل استفاده آسان، پرسنل شما با کمی آموزش می توانند از این محصول استفاده کنند. 

۳. ایمنی برای مشتریان و کارکنان: ژل سوسک کش گریز ایمنی بالایی برای مشتریان و کارکنان رستوران‌ها و فروشگاه‌ها و بیمارستان ها فراهم می‌کند. فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که برای سلامتی مشتریان و کارکنان خطری ندارد. ژل سوسک کش گریز می‌تواند به طور امن و بدون ایجاد مشکلات برای سلامتی افراد استفاده شود. فرمولاسیون محصول با رعایت استانداردهای بهداشتی و ایمنی، بدون استفاده از مواد خطرناک و سموم غیر استاندارد تهیه شده است.

این به معنی آن است که هنگام استفاده از ژل سوسک کش شما، نگرانی‌هایی درباره اثرات جانبی یا آسیب به سلامتی افراد بوجود نخواهد آمد.

استفاده از این ژل به عنوان یک روش مؤثر در کنترل سوسک‌ها در رستوران‌ها ، فروشگاه‌ها، هتل ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی می‌تواند به افزایش رضایتمندی مشتریان و ایجاد یک محیط سالم و ایمن برای کارکنان کمک کند. به این ترتیب، می‌توانید اعتماد مشتریان را جلب کرده و محیطی بهداشتی و پاک را در این مکان‌ها حفظ کنید.

نحوه عملکرد ژل سوسک کش

ژل سوسک کش گریز با داشتن ترکیبات جذب کننده، سوسک ها را به خوردن آخرین وعده غذایی خود تشویق نموده و پس از خوردن طعمه سمی به صورت کامل سوسک ها مسموم می شوند آنها خود را به لانه میرسانند سپس در انجا میمیرند در این هنگام سوسک ها که عادت به همدیگر خواری دارند شروع به خوردن سوسک مرده میکنند و در نتیجه سم درون بدن سوسک مرده به سایر سوسک ها سرایت میکند در این هنگام به شکل دومینو وار تمام سوسک ها مسموم و سپس ریشه کن می شوند.

استراتژیک ژل سوسک گریز نسبت به سایر آفت کش ها موجود در بازار این است که سوسک ها پس از خوردن طعمه های سمی ، آفت کش موجود در طعمه را در سراسر کلونی پخش کرده و منجر به کشتن و نابودی سریع سوسک ها می شود از طرفی به دلیل ماندگاری بالا تا مدت ها سوسک هایی که از تخم تازه متولد شده اند تحت تأثیر سموم از بین خواهند رفت.

اثرگذاری ژل سوسک کش گریز

ژل سوسک کش در ریشه کنی و نابودی سوسک ریز کابینت و سوسک درشت حمام بسیار مؤثر می باشد . ژل سوسک کش گریز صنعت کنترل آفات را متحول کرده و به راحتی حتی سوسک آلمانی که در برابر سموم بسیار مقاوم می باشد را در کمترین زمان ممکن به سرعت ریشه کن و نابود می نماید. ژل سوسک کش ظرف مدت یک هفته ¾ آلودگی را از بین خواهد برد و تا 3 هفته ریشه کنی صد درصدی سوسک را به همراه خواهد داشت.

ژل سوسک کش گریز در تمام قسمت ها از جمله محیط های مسکونی، تجاری، از جمله هتل ها، مدارس، بیمارستان ها، انبارها، رستوران ها و مراکز تهیه غذا یا انبار نگهداری مواد غذایی و سوپرمارکت ها، ساختمان تجاری و صنعتی و... قابل استفاده می باشد.

نحوه استفاده از ژل سوسک کش

استفاده از ژل سوسک کش در منازل و ادارات جهت مقابله با سوسک بسیار کاربردی و کاملاً بی خطر می باشد. از طرفی ساده ترین و سریع ترین روش برای نابودی سوسک بشمار می آید.

استفاده از ژل سوسک کش گریز در 3 مرحله خلاصه می شود

نصب سرسرنگ و پیستون به قسمت اصلی

آماده سازی محل مورد نیاز جهت ژل گذاری

تزریق ژل سوسک کش در درز ، شکاف و ترک ها

یکی از خصوصیات مهم ژل سوسک کش تأثیر تأخیری آن می باشد که به سوسک ها این اجازه را می دهد تا سم درون ژل سوسک کش را در کل کلونی پخش کرده در نتیجه ریشه کنی و نابودی کلونی را به همراه خواهد داشت.

توجه داشته باشید ابتدا باید در محل هایی که آلودگی سوسک را بیشتر مشاهده کرده اید طعمه گذاری کنید و در صورتی که بعد از مدتی در محل های دیگر نیز سوسک ها را مشاهده نمودید مجدد در آن قسمت ها نیز طعمه گذاری کنید. ژل سوسک کش گریز به دلیل وجود ترکیبات جذب کننده به راحتی سوسک ها را جذب می کند و از آن تغذیه می کنند. سوسک ها با تغذیه از این ژل ها به سرعت از بین نمی روند بلکه ابتدا به کلونی خود برمی گردند و سوسک های دیگر تحت تأثیر ترشحات ناشی از سوسک های مسموم و یا تغذیه از سوسک ها مرده سموم را وارد بدن خود می کنند و سوسک ها به صورت تصاعدی از بین خواهند رفت.

طعمه گذاری باید ابتدا در درز و شکاف هایی که سوسک ها تردد دارند انجام شود تا به محل تردد آن ها نزدیک باشد و از آن تغذیه کنند از طرفی اندازه طعمه ها از یک لپه باید کوچکتر باشد تا به راحتی از آن تغذیه کنند. فاصله بین طعمه ها باید هر 10 تا 20 سانت قطره ای در سراسر منزل صورت گیرد برای ژل گذاری ابتدا در محیط آشپزخانه و حمام تمرکز نمایید.

طعمه ها را باید به صورت مداوم چک کنید و در صورت خورده شدن، طعمه های جدید جایگزین شود یا ژل ها را بعد ازمدت زمانی باید تعویض کنید تا اثرگذاری داشته باشد.

ژل سوسک کش چه مدت زمان طول می کشد تا سوسک ها را نابود کند؟

بعد از ژل گذاری ظرف مدت چند ساعت سوسک های مرده را مشاهده می کنید و ظرف  مدت یک هفته نتیجه قابل قبولی از ریش کنی و نابودی سوسک خواهید داشت ولی بعد از مدت یکماه 90 درصد آلودگی از بین خواهد رفت ولی با این حال در صورت مشاهده حتی یک عدد سوسک هم ژل گذاری را مجدد انجام دهید تا دیگر اصلا سوسک مشاهده نکنید.


محصولات تخصصی مبارزه با آفات

نکات مهم دربحث استفاده از ژل که از انجام آن باید پرهیز نمود:

  • سایز طعمه ها بسیار کوچک باشد،

سایز ژل هایی که گذاشته می شود باید از یک لپه کوچکتر باشد به هیچ عنوان به صورت خطی یا ضخیم نباید طعمه گذاری کرد. دهان سوسک ها به اندازه ای کوچک است که قابلیت خوردن طعمه های بزرگ را ندارد.

از طرفی طعمه گذاری باید با فاصله انجام شود و به هیچ عنوان نباید در یک محل تجمع داشته باشد.

  • طعمه ها نباید به مواد شوینده و اسپری خوشبو کننده و یا سایر حشره کش ها ترکیب شود

دقت کنید در محل های ژل گذاری از مواد ضد عفونی، شوینده ها ، خوشبوکننده ها و سایر آفت کش ها استفاده نکنید چون باعث کاهش اثرگذاری ژل سوسک کش شده و سوسک ها جذب این ژل ها نخواهند شد.

  • تخم و کپسول سوسک با ژل سوسک کش گریز نابود می شود؟

تخم سوسک تحت تأثیر طعمه ها از بین نمی رود ولی به دلیل ماندگاری بالای طعمه ها بعد از اینکه  سوسک ها از تخم بیرون می آیند تحت تأثیر ژل های سوسک کش از بین خواهند رفت .به همین دلیل بعد از گذشت 3 هفته تأکید می شود طعمه ها در محل باقی بماند یا طعمه های جدید جایگزین شود تا سوسک های تازه متولد شده نیز نابود شوند.

از بین بردن موفقیت آمیز سوسک ها یک فرآیند چند مرحله ای است  که ابتدا باید محل ورودی و خروجی آن ها را شناسایی نموده و جهت بستن راه ها اقدام کنید، سپس طعمه گذاری در لانه و محل تجمع سوسک ها صورت گیرد. در نهایت با تکنیک های پیشگیری سوسک ها را از محیط باید دور نگه داشت از جمله با تمیز کردن محیط ، خارج کردن کلیه منابع آب و غذا از دسترس سوسک ها ، جارو کشیدن و تمیز کردن ظروف و ... می توانید از ورود مجدد سوسک جلوگیری کنید.پاکسازی محیط از اقلام کاغذی و کارتن، تجمع برگ و چوب و گیاهان در گوشه حیاط، عدم بستن درز و شکاف های داخل منزل نیز از موارد دیگر پیشگیری از ورود سوسک ها می باشد.

خرید ژل سوسک کش, خرید سم سوسک کش قوی, سمپاشی سوسک,

فروش ژل سوسک کش

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول در ساعات اداری با کارشناسان شرکت نگین دشت تماس حاصل فرمایید.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi