سبد خرید خالی می باشد

گربه ها بزرگترین جنایتکاران تاریخ معرفی شدند...!

طی یافته های جدید دانشمندان: گربه‌ها از بزرگ‌ترین عوامل تهدید کننده حیات وحش در امریکا هستند.download 1

بر اساس همین تحقیقات موسسه اسمیتسونیئن و سازمان شیلات و حیات وحش در آمریکا، گربه‌ها هر ساله یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تا سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون پرنده را می کشند.

در این گزارش آمده است، گربه‌های سر به زیر و دوست داشتنی به ظاهر عامل مرگ حدود ۷ تا ۲۱ میلیارد جانور پستاندار در سال معرفی شده اند.

این محققان در ادامه اتهاماتشان به گربه ها گفته شده است ، گربه‌های وحشی و ولگرد عامل اصلی کشتار جانوران دیگر عنوان کردند. ولی به گفته آنها گربه‌های خانگی هم در این کشتار بی تقصیر نبوده اند.

بر اساس همین گزارش از صاحبان آنها عاجزانه خواسته شده است تا مانع از این گونه حوادث زشت و دور از ادب شوند.

به نوشته همین محققان، نقش گربه‌ها در مرگ دیگر جانوران در آمریکا از تصادف‌های جاده‌ای، برخورد با ساختمان‌ها ، مسمومیت ، سیل ،زلزله، بلاهای طبیعی و غیر طبیعی بیشتر است.

درتحقیقات پیشین ثابت شده بود گربه‌ها در انقراض ۳۳ گونه از جانوران نقش داشته اند.

اخیر هم گفته میشود، که پرنده های بومی آمریکا مانند پرنده سینه سرخ آمریکایی(سحره ایرانی) در معرض بیشترین تهدید از سوی گربه‌ها هستند.

در ادامه بایستی موش‌ها، سنجاب‌ها، موش‌های صحرایی و خرگوش‌ها بیشتر هوای کلاه خودشان را داشته باشند، چراکه گربه ها در کمینند.

متاسفانه در این گزارش نقش انسان ها را در کشتار ، انقراض و تخریب گونه های جانوری عنوان نکرده اند.

قضاوت با شما خوانندگان .........

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi