سبد خرید خالی می باشد

موریانه ها پول های بانک هندی را خوردند

موریانه ها تعداد زیادی بسته اسکناس به ارزش میلیون ها روپیه را در بانکی در هند جویده اند و کارکنان هند در این حادثه مقصر شناخته شده اند.

گزارش شده که کارکنان این بانک در ایالت اوتار پرادش به خاطر "سستی" در انجام وظیفه مقصر شناخته شده اند.Banknotes destroyed by termites

تصور می شود که این حشرات اسکناس هایی به ارزش 10 میلیون روپی (225 هزار دلار) را جویده باشند.

در سال 2008 حادثه مشابهی رخ داد زمانی که موریانه ها در ایالت بهار پس انداز یک معامله گر که در بانک او نگهداری می شد را جویدند.بانک ایالتی هند می گوید که تحقیقاتی درباره تازه ترین حادثه انجام می شود.

ابای سینگ مدیر کل بانک هند به "پرس تراست" هند گفت: "مدیریت شعبه به خاطر این سستی که باعث صدمه دیدن اسکناس ها در شعبه فاتحپور ناحیه بارابانکی شد مقصر شناخته شده است."او گفت که این افراد تنبیه خواهند شد.او گفت: "و این تقصیر بانک بود، و ضرر ناشی از موریانه ها را تقبل خواهد کرد... عموم از این ماجرا ضرر نخواهند دید."خانم سینگ گفت که نمره شناسایی اکثر اسکناس ها دست نخورده است، و به این ترتیب امکان جایگزینی آنها وجود دارد.مقام های بانک دریافتند که اسکناس ها - که در یک محفظه نگهداری می شد - پیشتر در ماه جاری آسیب دیده بود.گزارش ها حاکیست که شعبه ای که پول در آن نگهداری می شد قدیمی بود، به ندرت تمیز می شد و بهشت موریانه ها به حساب می آمد.

خانم سینگ گفت: "پیشتر این مساله در معرض توجه مدیریت بانک قرار داده شده بود که حشره موریانه درحال آسیب زدن به پوشه ها و اثاثیه هستند. تلاش هایی برای جابجا کردن بانک به مکانی دیگر در جریان است."

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi