سبد خرید خالی می باشد

چهار شهر آرژانتین در تصرف سوسک های کرگدنی

میلیون‌ها سوسک کرگدنی در شهر کاسکار و دو پارک‌ها و باغ‌های شهر سانتا ایزابل در لاپامپا آرژانتین را تصرف کرده اند.Rhino beetle سوسک کرگدنی

گرمای کم سابقه تابستان امسال آرژانتین و مساله تغییرات اقلیمی عمده ترین دلیل هجوم سوسک های کرگدنی به اماکن شهری ایالت لاپامپا آرژانتین اعلام شده است.

به دلیل گرمای کم سابقه فصل تابستان در کشور آرژانتین، 4 شهر از یک ایالت این کشور به اشغال میلیون ها سوسک کرگدنی درآمد.
به گزارش عصرایران به نقل از سی ان ان، 4 شهر ایالت "لا پامپا" آرژانتین به دلیل گرمای کم سابقه ناشی از تغییرات اقلیمی، به اشغال "سوسک های کرگدنی" درآمده است.

بسیاری از خانه ها، پارک ها و اماکن عمومی در شهرهای "سانتا ایزابل"، "تلن"، "ویکتوریا" و "کارو کوئمادو" در استان لاپامپا آرژانتین مورد هجوم میلیون ها سوسک ها قرار گرفته است.

سوسک های کرگدنی ماده که توانایی پرواز دارند، در طول روز غالبا در اتاقک های زیر شیروانی ساختمان ها مخفی می شوند تا از آفتاب پنهان شوند، برخی از ساکنان شهرهای درگیر گزارش دادند که وزن گروهی این حشرات باعث آسیب به سقف خانه های آنها و مسدود شدن سیستم فاضلاب آنها شده است.

"کریستین اچگارای"، شهردار "سانتا ایزابل"، در بیانیه ای گفت: حشرات مانند تگرگ بر روی پشت بام ها سقوط کرده و به شیشه جلو خودروها برخورد می کنند.

از آنجایی که خسارت وارده شده از سوی این حشرات مزاحم قابل توجه بوده مقامات محلی در تلاش هستند تا از تهاجم بیشتر این سوسک‌ها جلوگیری کنند. در همین راستا آن‌ها حتی برای خاموش کردن چراغ‌های خیابان‌ها و همچنین چراغ‌های ساختمان‌های عمومی اقدام کرده اند. در عین حال مردم محلی نیز سوسک‌ها را در جعبه‌های بزرگ ریخته و به خارج از شهر منتقل می‌کنند.

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi