سبد خرید خالی می باشد

سمپاشی حیاط و باغچه

Image
سمپاشی حیاط

سمپاشی حیاط

88-330-133

اهمیت مبارزه با آفات باغی
حیاط ، باغ ، باغچه

مهمترین روش کنترل آفات، علف های هرز، بیماری های گیاهی و حشرات در باغ ، باغچه و مزارع روش سمپاشی می باشد. خدمات سمپاشی باغ و باغچه شرکت نگین دشت با توجه به نوع آفت مورد نظر یا بیماری گیاه به تکنیک های سمپاشی مختلف، حشره کش های متنوع و زمان مناسب نیاز دارد.

مهمترین روش کنترل آفات، علف های هرز، بیماری های گیاهی و حشرات در باغ ، باغچه و مزارع روش سمپاشی می باشد. خدمات سمپاشی باغ و باغچه شرکت نگین دشت با توجه به نوع آفت مورد نظر یا بیماری گیاه به تکنیک های سمپاشی مختلف، حشره کش های متنوع و زمان مناسب نیاز دارد.

با فرارسیدن فصل بهار انتظار افزایش حشرات در باغ و باغچه منزل شما افزایش می یابد برخی از این حشرات مانند کفشدوزک و زنبور عسل برای باغچه ما مفید هستند ولی برخی دیگر مانند کرم چوبخوار یا ساقه خوار، شته ، کنه گیاهی، شپشک ها، فلس و ... آفات مخرب محسوب شده و  برای حفاظت از گیاهان و درختان از این آفات باید به صورت درست و اصولی سمپاشی صورت گیرد. از طرفی آبیاری ، کوددهی، هرس ، مالچ پاشی مناسب قدرت گیاهان و درختان را حفظ کرده و آن ها تقویت می نماید با این حال دور نگه داشتن حشرات و آفات زیان بار از درختان امری اجتناب ناپذیر است و کلید ایمن سمپاشی درست و اصولی دانستن زمان و فصول مناسب سمپاشی و نحوه کاربرد سموم مناسب جهت سمپاشی می باشد.

کارشناسان دفع آفات نگین دشت با آگاهی از انواع آفت کش ها شامل حشره کش ها، قارچ کش ها، جونده کش ها، علف کش ها و از طرفی درک درست از نحوه تاثیر آن که دفع کننده یا نابود کننده می باشد به صورت اصولی درختان و گیاهان را درمان می کنند. به عنوان مثال حشره کش های تماسی در صورتی که درست استفاده نشود به جز آفات هدف می تواند حشرات مفید را نیز نابود کند و حشره کش های سیستمیک به دلیل اینکه مستقیم روی شاخ و برگ درختان و گیاهان اسپری می شود جذب سیستم آوندی شده و حشرات مکنده از جمله شته ، کنه ، شپشک ها و فلس هایی که از گیاه تغذیه می کنند از طریق تغذیه مواد شیمیایی از بین می روند.

Garden maintenance

سمپاشی درختان، گل ها، گیاهان ، محصولات کشاورزی و باغی با توجه به تنوع آب و هوایی منطقه ای که در آن رشد می کنند در هنگام مواجه با آفات و بیماری های گیاهی باید سموم مختلفی جهت کنترل آفات آن ها به کار برده شود. از طرفی کارشناسان با در نظر گرفتن مساحت مورد نیاز سمپاشی و نوع آفات یا بیماری ها و نیز نوع گیاه یا درخت مورد نظر از دستگاه های سمپاش مختلف جهت سمپاشی استفاده می نمایند.

در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی در حین سمپاشی حیاط و باغچه امری ضروری است.

از سمپاشی در روز هایی که باد شدید در حال وزیدن است باید به شدت خودداری نمود از طرفی باید حتما روز انجام عملیات بارندگی نباشد تا سموم شسته شده وارد خاک باغچه نشود. در روز های بسیار گرم و آفتابی نیز باید از سمپاشی پرهیز نمود چون گیاهان کمترین فعالیت را دارند و در نتیجه کارایی کمتری در جذب مواد شیمیایی دارند. ایده آل ترین زمان جهت سمپاشی روز خشک و ابری می باشد. سمپاشی بیشتر در ابتدای صبح یا بعد از ظهر باید انجام شود چون حین ظهر گیاه کاملا خشک بود و سمپاشی منجر به سوختگی جدی در گیاه و درخت خواهد شد. بهترین فصول سمپاشی بهار، تابستان و پاییز می باشد.

آفات گیاهی و بیماری های قارچی و گیاهی چون ممکن است در درختان و گیاهان نهفته باشد باید با ظاهر شدن علائم آلودگی اقدام به سمپاشی نمود.

کنترل برخی بیماری ها و آفات گیاهی باید در فصول و زمان های مشخصی از رشد گیاه صورت گیرد تا اثر بخش باشد.

کلیه آفات و بیماری های قارچی درختان و درختچه های زینتی در فصول بهار، تابستان و پاییز سمپاشی می شود.

بیماری لکه سیاه و سفیدک در گل رز باید در فواصل 2 الی 3 هفته از حرکت جوانه به خواب صورت گیرد از طرفی در صورت مشاهده فلس، کنه، شته و قارچ در گل رز بهترین زمان سمپاشی فصل زمستان است.

مرکبات در صورت درگیری ورکوزیس، شته، کنه و حشره آرد آلود امکان سمپاشی در تمام فصول را خواهند داشت.

بیماری های قارچی و پوسیدگی قهوه ای در درختان میوه از زمان شکوفه دهی تا ریزش برگ های جوانه باید سمپاشی صورت گیرد.

در مورد آفاتی که به صورتی عمومی در باغچه و فضای سبز اطراف ما وجود دارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

شپشک آرد آلود که شیره گیاه را می مکد و ایجاد عسلک می کند.

آبدزدک ها ریشه گیاهان را قطع می کنند.

شته اقاقیا که با مکیدن شیره گیاه باعث ضعف و خشک شدن درختان می شود.

سوسک های گلخوار از گرده گل ها تغذیه کرده و لارو آن ها از مواد پوسیده تغذیه می نماید.

سوسک های پوستخوار از پوست درختان ضعیف تغذیه کرده و با ایجاد دالان و سوراخ باعث خشک شدن درختان می شود.

کنه گیاهی با مکیدن شیره گیاه و ایجاد حالت تارعنکبوتی روی گیاه باعث از بین بردن گیاهان می شود.

کرم خراط از سلولز داخل تنه و چوب درختان تغذیه نموده تنه درختان را کاملا از بین می برد.

شته رز با مکیدن شیره غنچه و برگ های گل رز با ترشح عسلک، گل ها را از بین می برد.

سوسک برگ خوار نارون: حشرات بالغ برگ را کاملا از بین برده و لاروها روی سطح برگ ایجاد توری می کنند.

سوسک شاخک بلند رز از محتویات ساقه گل تغذیه می نماید.

کرم سفید ریشه از برگ ها تغذیه می کنند و لارو آن ها از ریشه اکثر گیاهان نیز تغذیه می کنند.

حلزون و راب:

در حالی که آنها هیچ خطر فیزیکی برای مردم ندارند، حلزون ها و راب ها هنگام ورود به داخل خانه آزاردهنده هستند. در فضای باز آنها می توانند آسیب قابل توجهی به گیاهان در باغ ها و حیاط منزل وارد کنند. این آفات سوراخ های بزرگی روی برگ ها از طریق خوردن آن ها ایجاد می کنند، ممکن است تمام نهال ها را ببلعند، راب‌ها و حلزون‌ها از خوردن بنفشه، توت‌فرنگی و کاهو لذت می‌برند.

موارد بالا تعداد بسیار کمی از آفات گیاهی و یا بیماری های گیاهی محسوب می شود در صورتی که در حیاط منزل خود باغچه دارید باید سالانه چندین دوره کلیه گل ها ، درختان و گیاهان توسط کارشناسان دفع آفات بازرسی شده و در صورت مشاهده هر گونه آفت یا بیماری در بهترین زمان ممکن با روش اصولی اقدام به سمپاشی نموده تا از نابودی گیاهان و درختان باغچه خود پیشگیری نمایید. کارشناسان دفع آفات شرکت سمپاشی نگین دشت با بهره مندی از دانش مهندسان کلیه بیماری و آفات گیاهی را تشخیص داده و در زمان و فصول مناسب با بهترین سموم مربوط به گیاهان اقدام به سمپاشی و درمان درختان و گیاهان نموده تا شما در تمام طول سال از زیبایی باغچه خود لذت ببرید.

ما برای مشتریان محترم خدمات مبارزه با آفات باغ و باغچه را ارائه می دهیم. این خدمات سمپاشی و مبارزه با آفات با جدیدترین سموم ارائه می شود که در از بین بردن آفات گیاهی و باغی بسیار موثر است.

ما در حال ارائه و عرضه خدمات کنترل آفات باغ برای فضاهای مسکونی و تجاری هستیم.

  • محصولات ما در برابر حشرات مانند: مورچه، هزارپاها، صدپاها، حلزون ها، کرم ها موثر است.
  • 100% ایمن بودن می توان با خیال راحت در همه گیاهان و درختان استفاده شود.
  • اگر مشکل شدید باشد مهندسین دفع آفات طی یک برنامه زمان بندی شده در جند نوبت مبارزه را انجام می دهند

 

سمپاشی تخصصی باغ ، باغچه و حیاط زیر نظرمستقیم مهندس کشاورزی

وقتی گیاهان و درختان شما در خطر است، به یک شرکت کنترل آفات نیاز دارید که بتوانید به آنها اعتماد کنیدما برنامه های مبارزه با آفت را متناسب با نیازهای حیاط و باغ شما تنظیم می کنیم، خدمات سمپاشی را ارائه می دهیم و طبق یک برنامه زمانبندی شده بر علیه آفات اقدامات لازم را انجام می دهیم.

مبارزه و سمپاشی تخصصی

تمام خدمات سمپاشی نگین دشت زیر نظر متخصص دفع آفات باغی انجام می شود.

سموم سیستمیک و جذبی

سموم سیستمیک و جذبی

شرکت نگین دشت از  سموم با کیفیت و ایمن استفاده می کند

کنترل در طول سال

طبق یک برنامه زمان بندی بر علیه آفات حیاط و باغ اقدامات لازم انجام می شود

ایمن و بی ضرر برای انسان

ایمن و بی ضرر برای انسان

 سموم مصرفی مجاز ، با کیفیت و بدون هر گونه آلرژی و مسمومیت برای افراد خانواده می باشد.

negindasht

خدمات سمپاشی و کنترل آفات

بیش از 40 سال تجربه سمپاشی 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi