تلفن تماس : 88330133      09124540649

سمپاشی کارخانجات صنعتی

Image
سمپاشی مراکز صنعتی

سمپاشی مراکز صنعتی

88-330-133

اهمیت مبارزه با آفات
در کارخانه های صنعتی

آفات بسیار فرصت طلب هستند بنابراین راه هایی برای ورود به کارخانه شما و یافتن مکان های مطلوب برای پرورش و تغذیه پیدا می کنند. شما می توانید انواع مختلفی از آفات را در انبار یا کارخانه خود پیدا کنید، بنابراین باید به دنبال علائم آلودگی آنها باشید.

اهمیت مبارزه با آفات در کارخانه های صنعتی

منظور از آفت ، ناقل و یا جونده ای است که به تأسیسات و یا سلامت افراد ( پرسنل و کارگران) شاغل در اماکن تحت پوشش ، آسیب وارد کرده باشد ،از این روی ، ناقلین بیماری ها و جوندگان نباید در محوطه صنعتی و تأسیسات و محل های مسکونی وابسته دیده شوند. بیماری ها ، خسارات اقتصادی و انسانی ناشی از آن ها نیز بایستی به حداقل ممکن برسد. در صورت وجود ناقلین و جوندگان در محیط های صنعتی ، به لحاظ مسایل بهداشتی و ایمنی بایستی نسبت به مبارزه با آن ها در اسرع وقت و با بهترین و موثرترین روش های تأیید شده اقدام شود. روش های علمی و کاربردی مبارزه با ناقلین و جوندگان توسط شرکت مهندسی نگین دشت بعد از بازدید از مکان های آلوده به صورت کتبی به مسئول مربوطه اعلام می گردد.

قابل ذکر است : عملیات کنترلی علیه جوندگان صرفاً محدود به طعمه گذاری نمی شود بلکه بایستی تمام مراحل شناسایی کلنی های فعال ، طعمه گذاری ، پایش طعمه ها و طعمه گذاری مجدد، مسدود کردن کلنی های غیر فعال ، جمع آوری و معدوم سازی لاشه ها می باشد.

به منظور اخذ نتایج مناسب و انجام اقدامات مؤثر کنترلی، پیش از انجام عملیات شیمیایی مبارزه با جوندگان و آفات و استفاده از سموم و مواد مسموم علیه آن ها بایستی به سایر روش های کنترلی چون پاکسازی محیط، بهسازی و بهبود شرایط ساختمانی و سایر اقدامات غیر شیمیایی علمی و مؤثر با نظر کارشناسان شرکت نگین دشت ، توجه ویژه نموده تا تمام موارد نقص محیطی و ساختاری برطرف گردد.

چرا کنترل آفات و سمپاشی کارخانه ها و انبارها اقدامی ضروری است؟

به منظور اخذ نتایج مناسب و انجام اقدامات مؤثر کنترلی، پیش از انجام عملیات شیمیایی مبارزه با جوندگان و آفات و استفاده از سموم و مواد مسموم علیه آن ها بایستی به سایر روش های کنترلی چون پاکسازی محیط، بهسازی و بهبود شرایط ساختمانی و سایر اقدامات غیر شیمیایی علمی و مؤثر با نظر کارشناسان شرکت نگین دشت ، توجه ویژه نموده تا تمام موارد نقص محیطی و ساختاری برطرف گردد.

22147310 kam سمپاشی کارخانجات

آفات بسیار فرصت طلب هستند بنابراین راه هایی برای ورود به کارخانه شما و یافتن مکان های مطلوب برای پرورش و تغذیه پیدا می کنند. شما می توانید انواع مختلفی از آفات را در انبار یا کارخانه خود پیدا کنید، بنابراین باید به دنبال علائم آلودگی آنها باشید. در اینجا برخی از آفاتی که می توانید در محیط کارخانه خود ببینید توضیح داده شده است:

 • پرندگان - پرندگانی مانند کبوترچاهی احتمالاً پشت بام‌ها، اتاق‌های زیر شیروانی، تیرک‌ها، سوله ها و سایر فضاهایی از این دست را مورد هجوم قرار می دهند که می‌توانند دور از دسترس باشند، راحت لانه کنند و به غذا دسترسی خوبی داشته باشند. پرندگان می توانند صدمات زیادی به ساختمان شما وارد کنند و محیط داخلی را آلوده کنند، به همین دلیل است که باید آنها را تا جایی که می توانید سریع خارج کنید و برای اطمینان از عدم بازگشت آنها اقدامات پیشگیرانه انجام دهید.
 • جوندگان - جوندگانی مانند موش ها نیز در کارخانه ها و انبارها رایج هستند زیرا آن ها مکان های زیادی برای حمله و لانه گذاری در کارخانه شما را دارند. شناسایی این موجودات به راحتی امکان پذیر نیست، بنابراین صاحبان کارخانجات بایستی به طور سالانه توسط شرکت های مجاز مبارزه با آفات جهت بازرسی و برسی کارخانه از وجود موش اقدامات لازم به عمل آید.
 • حشرات خزنده و پرواز - این حشرات می تواند شامل پشه ها ، مگس ها ، سوسک ها، کک و سایر حشرات از این قبیل باشد. این حشرات در انبارها و کارخانه ها بسیار رایج هستند زیرا فضاهای تاریک و مرطوب مساعدی برای پرورش این حشرات وجود دارد.
 • کلیه پرسنلی که در امر مبارزه با حشرات و جوندگان در گیر هستند و همچنین افرادی که در مکان های تهیه و توزیع مواد غذایی، محل های مسکونی و یا صنعتی فعالیت دارندمی بایست دوره های آموزشی کوتاه مدت لازم در زمینه شناخت مشکلات ناشی از آفت و جوندگان را طی نموده و با اصول ساده و کاربردی جهت مقابله با آن ها آشنا شوند. اجرای این دوره ها به عهدۀ کارشناس و مسئول فنی شرکت نگین دشت می باشد

   شرکت سمپاشی نگین دشت بعنوان اولین پیمانکار دفع آفات در بزرگترین پتروشیمی خاورمیانه (پتروشیمی بندر امام) بعد از جنگ تحمیلی در سال 1369 به حساب می آید و از آن زمان تا کنون مجری بسیاری از بزرگترین طرح های دفع آفات در ایران افتخار آن را داشته که همواره در این عرصه فعالیت داشته باشد.

  در این سایت سعی شده به مهمترین آفات محیط های صنعتی اشاره شود. 

متخصص کنترل آفات چگونه می تواند ما را کمک کند؟

ما چندین سال است که در این صنعت هستیم و می دانیم چگونه با هجوم آفات به انبارها و کارخانه ها مقابله کنیم. فرقی نمی کند ملک شما بزرگ باشد یا کوچک، تیم ما مهارت، دانش و تجهیزات مورد نیاز برای رسیدگی به مشکل را دارد. در اینجا چند اقدام برای کمک به مشتریان آورده شده است:

 • ارزیابی - پس از تماس با ما و ترتیب ملاقات، کارخانه شما را به طور کامل ارزیابی می کنیم. این ارزیابی برای ما دو هدف را دنبال خواهد کرد. که به ما می گوید که آیا نشانه ای از آلودگی وجود دارد و چه نوع آفاتی باید از بین بروند یا حذف شوند. همچنین به ما کمک می‌کند تا مناطق آسیب‌پذیری را که ممکن است در آینده در معرض هجوم قرار گیرند، شناسایی کنیم.
 • بودجه و راه حل ها - پس از تکمیل بازرسی، گزارشی به همراه هزینه تخمینی فرآیند کنترل پس از آن ارائه خواهیم کرد. این به شما کمک می کند بودجه خود را برنامه ریزی کنید و تصمیمات درستی بگیرید.
 • کنترل آفات - ما از راه حل های موثر و سازگار با محیط زیست برای کار استفاده خواهیم کرد. ما راه حل های کنترل و مبارزه با آفات و سمپاشی را به طور کامل در تمام مناطق آسیب پذیر اعمال خواهیم کرد.

هیچ کسب و کاری نباید توسط آفات تهدید شوند!

وقتی اعتبار شما در خطر است، به یک شریک کنترل آفات نیاز دارید که بتوانید برای اولویت دادن به کسب و کار خود به آنها اعتماد کنید. ما برنامه های مبارزه با آفت را متناسب با نیازهای کارخانه و محیط صنعتی شما تنظیم می کنیم، خدمات ایمن و حرفه ای ارائه می دهیم و متعهد به کاری که انجام می دهیم هستیم.

مبارزه تضمینی

تمام خدمات نگین دشت شامل ضمانت نامه رسمی می باشد

با مجوز رسمی بهداشت

با مجوز رسمی بهداشت

نگین دشت زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی وزارت بهداشت فعالیت می کند

کنترل در طول سال

در طول سال ما کسب کار شما را از آفات به دور نگه می داریم

ایمن و معتبر 

ایمن و معتبر 

تمام سموم مصرفی مجاز ، باکیفیت و بدون هر گونه آلرژی و مسمومیت است

سوالات متداول

سمپاشی کارخانجات صنایع غذایی چگونه است؟

ما طیف وسیعی از خدمات را مانند: سمپاشی تا عملیات حرارتی برای پاکسازی عمیق آفات گرفته تا روش های کنترل فیزیکی، الکترونیکی و شیمیایی برای کنترل حشرات، پرندگان و خدمات تجهیزات مبارزه با مگس و جوندگان ارائه می دهیم. برنامه های حرفه ای کنترل آفات نگین دشت براساس نیاز شما تنظیم و برآورد می گردد. متخصصان ما تجربه بالایی در مبارزه با مکان های حساس مانند کارخانجات مواد غذایی و آزمایشگاه ها را دارند و در این مکان ها از مدیریت تلفیقی آفات استفاده می کنند.

کنترل آفات تخصص ماست

سمپاشی سوسک
سمپاشی سوسک

سوسک ها در مدت زمان کوتاهی زاد و ولد بالایی دارند و به سرعت در محیط تکثیر می یابند و عامل انتقال عوامل بیماری زا است.

مبارزه با موش
مبارزه با موش

این آفات مدفوع یا ادرار غیربهداشتی از خود به جای میگذارند که حامل عوامل بیماری زا می باشد که می تواند باعث بیماری شود.

 
سمپاشی مورچه
سمپاشی مورچه

این آفات به راحتی انواع پاتوژن های را به انسان انتقال می دهند این آفات رایج می توانند نیش بزنند یا به ساختمان شما آسیب وارد کنند.

 


درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی