سبد خرید خالی می باشد

شرکت سمپاشی

شرکت سمپاشی نگین دشت با بهره مندی از دانش کارشناسان و مهندسان با تجربه ، بیش از سه دهه در عرصه سمپاشی منازل و مبارزه با ناقلین و حشرات موذی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی و جهاد کشاورزی فعالیت داشته و افتخار دارد خدمات کنترل و مبارزه با آفات و حشرات را با استفاده از سموم معتبر و با کیفیت روز دنیا به شما عزیزان ارائه نماید.سمپاشی نگین دشت 5

حشراتی مانند: ساس تختخوابی ، کک، شپش، مورچه، سوسک ریز آلمانی ، سوسک درشت آمریکایی ، موش خانگی ، موش سقفی، انواع کنه ها، مگس، پشه، ماهی نقره ای، مارمولک ، موریانه و ...  همیشه در تلاش اند تا وارد محیط زندگی انسان شوند، محیطی که درجه حرارتی مناسب، منابع غذایی و پناهگاهی امن برای رشد، تکثیر و پرورش حشرات به شمار می آید. از آنجا که ریشه کنی و نابودی حشرات در تمام دنیا امری غیر ممکن می باشد اولین توصیه کارشناسان، این است که در صورت مشاهده هر گونه حشره در منزل جهت سهولت در کار ، سعی در از بین بردن به صورت روش های خود درمانی نداشته باشید. شایان ذکر است استفاده از انواع سموم موجود در بازار بدون آگاهی از علم سمپاشی، از یک طرف سلامت افراد خانواده شما را به خطر می اندازد و از طرف دیگر باعث مقاوم سازی حشرات شده و پروسه ریشه کنی را امری طولانی و حتی غیر ممکن می نماید.

شرکت سمپاشی نگین دشت با نظارت مهندسان حشره شناس و کارشناسان بهداشت محیط و استفاده از بهترین سموم با کیفیت، روش های نوین سمپاشی و بیولوژیکی در رفع آلودگی ، ریشه کنی و نابودی حشرات از محیط منزل خدمات لازم را به شما ارائه می نماید. علاوه بر ارائه خدمات سمپاشی منازل، سمپاشی آپارتمان های مسکونی، سمپاشی ویلا، سمپاشی رستوران، سمپاشی ادارات، سمپاشی هتل، سمپاشی کافی شاپ، سمپاشی مدارس و مهدکودک ها ، سمپاشی و کنترل کلیه آفات در فضای باز باغ ها و باغچه ها جهت دفع آفات گیاهی به صورت دوره ای و مشاوره جهت بهترین روش های نگهداری، آبدهی جهت حفظ بهتر گیاهان و درختان را کارشناسان به شما پیشنهاد می دهند.

شرکت سمپاشی نگین دشت با توجه به نوع حشرات و شدت آلودگی محیط از اوایل بهار تا اواخر پاییز هر سال برنامه ای مدون را به مشتریان ارائه نموده تا مشتریان با آرامش و امنیت کل سال را در محیطی عاری از هر گونه حشرات و آفات سپری نمایند.

 

سمپاشی نگین دشت

اهداف شرکت سمپاشی نگین دشت

ارائه خدمات سمپاشی با استفاده از سموم مورد تائید وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی و با کیفیت ترین سموم خارجی و با پایه گیاهی بدون اینکه کوچکترین خطری به سلامت شما عزیزان بگذارد و یا خسارتی به اموال منزل وارد نماید

کسب بهترین نتیجه در نابودی و ریشه کنی حشرات با به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی

 خدمات شرکت سمپاشی نگین دشت

مشاوره قبل از سمپاشی و ریشه کنی و نابودی حشرات و جانوران موذیارائه روش های مناسب سمپاشی و بیولوژیکی با نظارت کامل مهندسان و کارشناسان دفع آفات و حشره شناسان با بهره گیری از سموم معتبر تحت تأیید سازمان بهداشت جهانی

مشاوره و نظارت پس از انجام عملیات سمپاشی جهت بهسازی محیط

صدور مجوز فعالیت شرکت‌های سمپاشی بر عهده وزارت بهداشت گذاشته شد و در حال حاضر، این مجوزتوسط معاونت بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی صادر می‌شود .باید به خاطر سپرد که حتماً از شرکت‌های سمپاشی دارای مجوز از وزارت بهداشت مانند شرکت مهندسی نگین دشت ، برای این کار کمک گرفته شود .

در حال حاضر با شرایط پیش آمده به دلیل تعطیلی بسیاری  از کافه ها ، رستوران ها ، تالارها و ... منابع غذایی کافی برای تغذیه جوندگان از جمله موش ها در شهرها کاهش پیدا کرده و از طرفی با سرد شدن هوا موش جهت دسترسی به محلی برای استقرار و دسترسی به منابع غذایی به داخل منازل و محل سکونت انسان پناه می برد. گزارش های مشاهده موش در منازل بسیار افزایش یافته است در نتیجه کارشناسان شرکت نگین دشت در جهت ریشه کنی ، مبارزه و سمپاشی موش ها اقدامات لازم را به عمل می آورند و کلیه محل های ورودی و خروجی موش به داخل محل سکونت انسان را بررسی کرده و کلیه روش های لازم جهت بستن مسیرها را به مشتریان آموزش می دهند تا در جهت بهسازی محیط اقدامات مؤثر و لازم انجام گیرد.

شرکت سمپاشی نگین دشت با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جهت انجام تمامی عملیات های سمپاشی کارشناسان خود را اعزام نموده تا با نظارت بر عملیات سمپاشی و ارائه بهترین روش های سمپاشی در جهت ریشه کنی حشرات و جوندگان اقدام می نماید و کلیه پروتکل های بهداشتی جهت حفظ سلامت مشتری در برابر ویروس کرونا به صورت کامل اعمال می گردد.

شایان ذکر است خدمات مشاوره ای کارشناسان شرکت نگین دشت به مشتریان قبل و بعد از سمپاشی از مهمترین مزایای شرکت بوده تا عملیات سمپاشی با دقت صورت گرفته و منزل شما عاری از آلودگی گردد.

روش های سمپاشی و ریشه کنی حشرات  مازل توسط شرکت نگین دشت

سمپاشی منزل با سموم مایع با پایه گیاهی مورد تأیید سازمان بهداشت جهت سمپاشی محیط منازل[

طعمه گذاری و مبارزه با جانوران موذی مانند: انواع موش خانگی ، موش فاضلابی ، موش های سقفی ، موش نروژی، موش کور و...

ارائه روش های بیولوژیک

ارائه روش های بهسازی محیط

استفاده از با کیفیت ترین علف کش ها و آفت کش ها جهت مبارزه با آفات گیاهی در باغ و باغچه ها و فضای سبز

موریانه زدایی با دستگاه های پیشرفته و سموم روز دنیا (رکود دار موریانه زدای در ایران)

ارائه روش های نگهداری ، آبدهی مناسب برای حفظ فضای سبز

 مراحل خدمات سمپاشی نگین دشت

معایب انتخاب شرکت سمپاشی غیرمجاز

استفاده از خدمات سمپاشی خانه شرکت های غیر مجاز برای کنترل آفات و حشرات خانگی، باعث به خطر آفتادن سلامت افراد خانواده می شود، چراکه برخی از آفت کش ها بر محیط زیست و سلامت انسان تاثیرات بسیار مخرب و نگران کننده ای دارند. در نهایت استفاده از خدمات شرکت های سمپاشی مجاز این خطرات را به حداقل می رساند.

مزایای استفاده از خدمات سمپاشی شرکت های مجاز

عملیات سمپاشی در صورتی که توسط کارشناسان متخصص و ماهر صورت پذیرد کار بسیار راحتی است. کارشناسان شرکت نگین دشت با بهره مندی از دانش متخصصان حشره شناسی و آشنا به علوم سم شناسی، آفت هدف را توسط سموم مربوط به آن از بین می برند.

روش سمپاشی منازل جهت کنترل آفات و حشرات نسبت به هزینه های ناشی از خساراتی که آفات به منزل شما وارد می کنند، روشی بسیار کم هزینه می باشد. در صورت ممانعت از سمپاشی توسط افراد ماهر و متخصص با افزایش آفات و حشرات آسیب های بیشتری به محل سکونت، وسایل موجود در منزل، و از همه مهمتر به سلامت افراد وارد می گردد که این هزینه های هنگفت، شما را وادار به سمپاشی مجدد می نماید.

معایب و خطرات استفاده از خدمات سمپاشی شرکت های غیر مجاز

در صورتی که از سموم درست استفاده نشود سلامت انسان را به خطر می اندازد و حتی خطر جدی مرگ را برای حیوانات خانگی به همراه خواهد داشت.

افراد نا آشنا توسط شرکت های غیر مجاز با استفاده از سموم نباتی و خطرناک و همچنین گازهای سمی تدخینی ، سلامت افراد خانواده شما را بخصوص کودکان، میانسالان، خانم‌ های باردار و بیماران قلبی، کلیوی، ریوی و ... را به خطر می‌اندازند. استفاده از سموم نباتی غیراستاندارد و تایید نشده خطر سقط جنین، مشکلات پوستی، عصبی و تنفسی را افزایش می‌دهد.ضمن اینکه افرادی هم هستند که خودشان از عطاری‌ها اقدام به خرید سم می‌کنند و بدون در نظر گرفتن دز مصرفی و یا پیروی از دستورالعمل‌های اشتباه، از آن استفاده می‌کنند و با این کار علاوه بر آسیب رساندن به سلامت افراد خانه، حشرات را نسبت به انواع گونه های سموم مقاوم می‌کنند.

 

ما افتخار داریم، در تمامی مراحل اجرای  عملیات   مبارزه با آفات خانگی و صنعتی، با اعزام و نظارت مستقیم  کارشناسان و مهندسان با تجربه شرکت، به شما عزیزان خدمات با کیفیت ارایه نمایند .

در سایت نگین دشت سعی شده ، ضمن معرفی شرکت ، شما عزیزان را تا حدودی با مشکلات انواع آفات خانگی ، صنعتی و نباتی و روش های مبارزه و سمپاشی منازل آشنا کنیم.

امید است با همکاری همدیگر محیطی سالم و عاری از آلودگی و بیماری داشته باشیم.

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi