سبد خرید خالی می باشد

سرگین‌چرخانان (قاتل چمن)

 Grubworms - Family Scarabaeidae

 شکل ظاهر:family scarabaeidae

لارو این کرم ها در مرحلۀ قبل از بلوغ همانند Beetle ها کوتاه، ضخیم و با شکل ظاهری C که همانند سایر کرم ها دارای سر قهوه ای و بدنی کرم رنگ می باشند.این خاصیت که این کرم ها بر روی پشت خود می خزند آن ها را از سایر گونه های Grubs متمایز کرده و حشراتی بسیار پرخور می باشند.

 اندازه:

بزرگسالان آن ها تا 2 اینچ طولشان است.

 رفتار:

تغذیه آن ها بسیار زیاد بوده و از لارو سوسک های ژاپنی و سوسک های سبز ژوئن تغذیه می کنند. در طول تابستان جفت گیری کرده و پس از تخم ریزی محل را به سرعت ترک کرده و سپس می میرند. در طول روزهای پاییز از داخل خاک تغذیه می کنند و هر چه دمای خاک پایین تر می رود به عمق بیشتری از خاک رفته تا در فصل بهار مجدد به سطح خاک برگشته تا از ریشه های چمن و گیاهان تغذیه کنند. در هر صورت محل زندگی آن ها با توجه به نوع آب و هوا در سطح یا عمق خاک می باشد.

زیستگاه:

این حشرات از مواد ارگانیک نظیر ریشۀ گیاه تغذیه می کنند و آسیب زیادی را به گیاه وارد می کنند در نتیجه گیاه سبزی خود را از دست می دهد و در هوای گرم بلافاصله خم می گردد. تغذیه مداوم این آفات از گیاه و چمن در نهایت مرگ گیاه را به همراه دارد.

 کنترل و سمپاشی :

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید، درختان و چمن ویلا و یا باغتان دچار مشکل آفات باغی شده شرکت سمپاشی نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی ،طی یک برنامه زمانبندی شده توسط مهندسین باتجربه این شرکت جهت از بین بردن این آفت ها در خدمت شما می باشد.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi