سبد خرید خالی می باشد

مبارزه تخصصی با بید پیانو

لارو بید و حشره بالغ بید محل های گرم، مرطوب و تاریک منزل شما را برای زندگی، رشد و تکثیر ترجیح می دهند. از آنجا که در داخل پیانو تمامی شرایط لازم برای رشد بیدها (تاریکی ، غذا برای تغذیه، رطوبت) فراهم است در صورت دسترسی آن ها به قسمت داخلی پیانو به سرعت شروع به تغذیه و تولید مثل می نمایند. آسیب ها و خساراتی که بیدها به نمدِ چکش های داخل پیانو و یا فراتر از آن به فرش و یا سایر الیاف و منسوجات داخل منزل وارد می کند هزینه های هنگفتی را برای ساکنین منزل به همراه دارد.Piano moth 650×945 شرکت سمپاشی بید پیانو

در طول سال کم نیست تعداد مشتریانی که به دلیل عدم آگاهی از وجود چنین آلودگی از حشرات در داخل پیانو خود آگاهی ندارند ، آن ها پس از بازدید های دوره ای جهت تنظیم کوک دستگاه و یا گاهاً تغییر در صدای پیانو متوجه وجود آلودگی بید می شوند که متأسفانه در این حالت خسارت سنگینی به پیانو وارد شده است.

✅ در مورد خسارت وارد شده به پیانو توسط حشره بید باید به این نکته اشاره نمود که چکش های پیانو از الیاف نمد پیچیده شده که به راحتی در معرض حشره بید آسیب پذیرهستند و منبع تغذیه ای مناسبی برای بیدهای لباس و وبید فرش به حساب می آید.

جهت کنترل آلودگی تنها مبارزه و ریشه کنی و سمپاشی بید داخل پیانو مؤثر نمی باشد ابتدا باید آلودگی محیط منزل را رفع کرده و سپس جهت انجام عملیات مبارزه و ریشه کنی بیدها داخل پیانو با نظارت مستقیم کارشناسان شرکت سمپاشی نگین دشت اقدام نمود. سمومی که برای مبارزه با بید در داخل پیانو استفاده می شود کاملاً تخصصی بوده و بر پایه آب می باشد تا آسیبی به مکانیسم های دیگر پیانو وارد نشده و از طرفی لاروهای بید به صورت کامل ریشه کن شوند .

در صورت مشاهده آلودگی لاروهای بید و یا حشرات بالغ در محیط منزل جهت مبارزه و ریشه کنی در اسرع وقت با کارشناسان تماس گرفته تا بهترین روش مبارزه بدون وارد کردن خسارت به وسایل منزل را به شما ارائه دهند.

کارشناسان نگین دشت پس از بررسی پیانو و تعیین میزان آلودگی در قسمت های مختلف پیانو و منزل شما اقدام به رفع آلودگی بید نموده و سپس عملیات مبارزه با بیدها را در داخل پیانو بدون آسیب به آن اجرا می کنند و با ارائه روش ها و اصول بهسازی در جهت پیشگیری از ورود مجدد بید ، نکات لازم را به شما  آموزش می دهند تا تمام راه های ورودی بسته شده و از ایجاد آلودگی مجدد و ثانویه پیشگیری شود.

شایع ترین مکان در داخل پیانو که در معرض خطر حشره بید قرار دارد نمدهای پشت چکش های داخل پیانو بوده و از طرفی پنل بالای پیانو شکافی دارد که محل مناسبی برای ورود حشرات و تخم ریزی بید می باشد.Piano moth 650 × 1027 سمپاشی و مبارزه با بید پیانو

توصیه ما این است که هر چند وقت یکبار (ماهی یکبار توصیه می شود) داخل پیانو بخصوص اطراف چکش های داخل را به دقت چک نموده تا در صورت مشاهده لاروها در اسرع وقت اقدامات لازم را جهت سمپاشی انجام دهید همچنین از طریق مشاوره با کارشناسان شرکت سمپاشی نگین دشت می توانید از طریق استفاده از نوارهای ضد بید برای پیانو و تعویض آن ها در مدت زمانی که کارشناس اعلام می کند از رشد بیدها در پیانو پیشگیری کنید.

لازم به ذکر است این نوارها و یا سایر محصولات ضد بید تنها در جهت پیشگیری مؤثر است و در صورت ورود لاوهای بید در پیانو این نوارها هیچ تأثیری در ریشه کنی نداشته و تنها روش ریشه کنی استفاده از روش های سمپاشی با سموم مجاز است که خسارتی به پیانو وارد نکرده و در ضمن اثرگذار باشد.

 از حشرات دیگری که محیط داخل پیانو را درگیر می کند می توان به عنکبوت های کوچک و پیله های ایجاد شده در پشت مکانیسم های داخل پیانو بوده که در صورت ایجاد این پیله ها اصولاً در هنگام نواختن صدای نامتعارف به گوش رسیده و در بیشتر مواقع بعد از خسارت به مکانیسم و اجزای داخلی قابل مشاهده می باشد.

سمپاشی بید پیانو و بید منزل با شرکت نگین دشت

 برای ریشه کنی انواع بیدها با توجه به نوع گونه و میزان آلودگی منزل روش های منحصر به فردی توسط کارشناسان شرکت نگین دشت به شما ارائه می شود تا مشکل شما را در کمترین زمان ممکن رفع کنند.

Piano moth 650×340

برنامه شرکت نگین دشت برای ریشه کنی و مبارزه با بیدها به شرح ذیل است:

برنامه بازرسی و ارائه روش های مناسب برای ریشه کنی بید

موزش های لازم به مشتری جهت حفظ اصول بهسازی محیط آلوده

نظارت بر روش های مبارزه توسط کارشناس شرکت نگین دشت

از بین بردن شرایط مناسب برای زیستگاه بیدها

اجرای روش های بیولوژیک

استفاده از تنظیم کننده های رشد حشرات

ارائه روش های سمپاشی با سموم گیاهی معتبر روز دنیا توسط کارشناسان و متخصصین آموزش دیده شرکت نگین دشت.

کارشناسان شرکت نگین دشت جهت ریشه کنی و سمپاشی تخصصی بیدها ، ترکیبی از مؤثرترین روش های بیولوژیک و شیمیایی (سموم با کیفیت خارجی) را با توجه نوع گونه بید و میزان آلودگی محل به کار می برند. آن ها با پیدا کردن محل های اصلی رشد و تکثیر بیدها اقدام به ریشه کنی کامل چرخه زندگی بیدها می نمایند.

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi