سبد خرید خالی می باشد

تغذیه سوسری ها

سوسک ها حشراتی همه چیز خوار هستند و از هر منبع غذایی که در دسترس باشد، تغذیه می کنند. اگرچه آن ها شیرینی، گوشت و نشاسته را ترجیح می دهند اما از مواردی مانند مو، کتاب یا کاغذ و مواد فاسد نیز تغذیه می کنند.cockroach food 460×345 by negindasht

تغذیه آن ها بستگی به محیط زندگی آن ها دارد، مثلا سوسک هایی که در فاضلاب زندگی می کنند از همان محل تغذیه می شوند این در حالی است که گونه هایی که در درختان پوسیده و مرده زندگی می کنند از چوب های فرسوده تغذیه می نمایند.

 سوسک ها بدون غذا چه مدت زنده می مانند؟

سوسک ها هنگامی که بدون آب می مانند تا یک هفته بیشتر زنده نمی مانند ولی هنگامی که آب در دسترس باشد اما از وجود غذا محروم باشند برای ماه ها ممکن است با توجه به شرایط زنده بمانند. با این حال اگر غذای خشک در دسترس باشد ولی آب موجود نباشد سریع از بین خواهند رفت.

سوسک جذب چه محیط هایی می شوند؟

گونه های خاصی از سوسک ها با شیوه زندگی انسان و منابع غذایی سازگار هستند. سوسک آمریکایی فاضلابی  را می توان در این دسته قرار داد آن ها به راحتی در محل سکونت و محل های نگهداری و تهیه غذا به وفور یافت می شوند. آن ها معمولا در آشپزخانه ها ، رستوران ها ، فروشگاه های مواد غذایی یافت می شوند. بیشتر مکان های مرطوب را ترجیح می دهند و در زمستان به اماکن گرم و زیرزمین ها پناه می برند.

حشره سوسک در داخل درزها و شکاف ها پنهان می شوند و در طول شب اقدام به کاوش در زباله ها جهت پیدا کردن مواد غذایی می نمایند. در فصل سرما سوسک ها به دنبال مکان هایی گرم و مرطوب بوده تا بتوانند زنده بمانند.

سمپاشی سوسک : در صورت مواجه با مشکل سوسک فاضلاب یا به اصطلاح سوسک حمام ، شرکت نگین دشت روش ها و رویکرد های مناسب جهت کنترل و سمپاشی این آفت و چگونگی بهسازی محیط سکونت را به شما آموزش می دهد.

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi