سبد خرید خالی می باشد

تولید مثل و ازدیاد سوسک آمریکایی

اکثراً سوسک آمریکایی (سوسک فاضلابی) ماده با بالابردن بال های خود و پدیدار شدن غشای کامل آن ها در زیر بال هایشان با دیگر سوسک ها ارتباط برقرار می کنند. آن ها قادر به ترشح ماده ای به نام فرومون بوده که از این طریق نرها را جذب خود می کنند که این اولین مرحله برقراری ارتباط بین سوسک ها قبل از جفت گیری می باشد.

American cockroach mating 678×535

 تولید مثل سوسک آمریکایی:

پس از جذب سوسک نر به سمت سوسک های ماده ، آن ها جهت نشان دادن علاقه خود بال های خود را به هم می زنند. تولید مثل هنگامی که سوسک نر پشت ماده قرار می گیرد و پس از آزادسازی اسپرم توسط سوسک های نر صورت می گیرد.

 تخم گذاری سوسک درشت فاضلاب :

پس از لقاح سوسک ماده یک کپسول به نام  ootheca جهت نگهداری تخم ها ایجاد می کند و کپسول را داخل شکم خود قرار داده و 1 تا 2 روز قبل از اینکه تخم ها بیرون بیایند آن را در یک مکان گرم و مرطوب قرار می دهد.

 نوزادان و نمف سوسک  آمریکایی:

در سوسری آمریکایی نمف ها در مدت 38 روز ظاهر شده و بین 6 تا 12 ماه رشد آن ها کامل می شود و طول عمرشان از یک تا دو سال می باشد.

 مبارزه و سمپاشی سوسک فاضلابی :

سمپاشی غیر اصولی علاوه بر آن که نمی تواند به صورت کامل آفات شما را از بین ببرد بلکه باعث به خطر افتادن سلامت افراد خانواده شما می شود و از طرفی استفاده از سموم نادرست و غیر اصولی باعث ایجاد سوش های مقاوم در سوسک ها می شود و پروسه ریشه کنی و نابودی سوسک فاضلاب را دشوارتر می سازد.

شرکت سمپاشی نگین دشت زیر نظر معاونت امور بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیش از ربع قرن تجربه در عرصه سمپاشی و مبارزه با آفات این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که با بهترین و قویترین سوسک کش ها و ژل سوسک خارجی و استاندارد و با نظارت مستقیم کارشناسان حشره شناسی پزشکی و دفع آفات، با در نظر گرفتن حفظ سلامت شما و افراد خانواده، سمپاشی تضمینی سوسک فاضلاب را جهت ریشه کنی و نابودی سوسک فاضلاب در منزل شما اجرا می کنند و با آموزش اصول بهسازی محیط از آلوده شدن مجدد پیشگیری می نمایند.

 

منبع مقاله: شرکت نگین دشت

طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مقاله ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد!

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi