سبد خرید خالی می باشد

ژل نابود کننده مورچه گریز، به راحتی و سریعاً از شر مورچه‌ها خلاص شوید

در بحث کنترل و سمپاشی مورچه شناسایی نوع گونه و نحوه مبارزه با مورچه ها نیاز به کارشناس و متخصص دفع و کنترل آفات دارد تا مبارزه و ریشه کنی به صورت اصولی صورت گیرد.

یکی از نکات جالب راجع به گونه های مختلف مورچه هایی که در محل سکونت خود مشاهده می کنید، تغذیه متفاوت این مورچه ها می باشد. که این امر باعث شده برای گونه های مختلف مورچه ها از سموم و ژل های مختلف استفاده نماییم که مورچه ها به راحتی جذب ژل شده و در نهایت مورچه ها نابود و ریشه کن شوند، به همین دلیل کارشناسان و محققان شرکت نگین دشت با به کارگیری فرمولاسیون منحصر به فرد جهت ریشه کنی انواع گونه های مختلف مورچه ها مانند مورچه ریز زرد (مورچه فرعون)، مورچه سیاه خانگی، مورچه بالدار و ... ، از ژل و طعمه هایی استفاده می کنند که این قابلیت را دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملاً تضمینی کلونی مورچه ها و ملکه را ریشه کن و نابود می نماید.

photoroom-20240424_133230

محصول ژل مورچه گریز نگین دشت با عملکرد بالا قادر است حتی مقاوم ترین جمعیت مورچه ها را در کمترین زمان ریشه کن نماید. فرمولاسیون ژل مورچه از یک ماده جذاب برای مورچه ها تشکیل شده است که ترکیب این ماده لذیذ و خوش طعم با یک ماده قوی و یک ماده غیردافع منجر به مصرف طعمه ها توسط مورچه ها می شود و نمی توانند در برابر آن مقاومت کنند و از این طریق با اثرگذاری سریع در کمترین زمان ممکن جمعیت مورچه ها کنترل و ریشه کن می شود. 

مواد به کار رفته در ترکیبات ژل مورچه فاقد مواد شیمیایی مضر یا حشره کش ها و سموم مضر کشاورزی می باشد و این ژل مورچه برای محیط های حساس از جمله بیمارستان بخصوص اتاق عمل و بخش های ای سی یو یا سی سی یو ، انبارهای دارویی و مواد غذایی و محل سکونت انسان کاملا بی خطر می باشد. ژل مورچه گریز کاملاً بدون بو می باشد و برای افرادی که در منزل نوزاد، زن باردار، بیمار آلرژیکی و ... دارند بهترین گزینه جهت نابودی مورچه ها می باشد.

مهمترین ویژگی ژل مورچه عملکرد نوع سمومی است که در ترکیبات طعمه استفاده شده است که بلافاصله باعث از بین بردن مورچه ها نمی شود و اثرگذاری بعد از چند ساعت اتفاق می افتد این امر باعث شده مورچه بعد از مصرف ژل وارد کلونی می شود و کل کلونی و ملکه مورچه ها را مسموم نموده و جمعیت مورچه ها بطور کلی از بین خواهند رفت. ژل مورچه ظرف مدت 2 الی 3هفته ریشه کنی و نابودی مورچه ها را به همراه خواهد داشت و از طرفی به دلیل ماندگاری بالای ژل تا چند ماه در صورتی که تخم ریزی هم کرده باشند ریشه کنی کل چرخه زندگی مورچه ها بصورت کامل انجام خواهد شد.

مورچه عموما طعم ژل و طعمه هایی که در بازار وجود دارد را دوست نداشته و اکثراً جذب طعمه ها نمی شوند ولی در فرمولاسیون بی نظیر ژل مورچه نگین دشت از ترکیباتی استفاده شده است که ظرف مدت بسیار کوتاهی مورچه ها به صورت کامل جذب ژل ها شده و این مواد را با خود به داخل کلونی انتقال می دهند و باعث ریشه کنی کل جمعیت مورچه ها می شوند.

مزایای ژل مورچه گریز

محصولی موثر و کارآمد برای ریشه کنی مورچه ها

01 مزیت های ژل مورچه گریز

 •  نابودی سریع کل جمعیت مورچه ها و اثر گذاری فوری

 •  تا زمانی که ژل توسط مورچه ها به صورت کامل مصرف نشود اثرگذاری خود را حفظ می کند

 •  وجود مواد جذب کننده و لذیذ در ترکیبات ژل مورچه که باعث جذب سریع مورچه ها می شود

 •  قابلیت انتقال ژل مسموم توسط مورچه ها به داخل کلونی 

 • ریشه کنی کامل جمعیت مورچه ها

 •  وجود ترکیباتی خاص که سایر حیوانات خانگی و کودکان از آن بیزار هستند

02 مشخصات محصول

 • ژل مورچه ۵۰ گرمی
 • هر تیوپ ۵۰ گرمی (مناسب منازل با مساحت حدود ۱۰۰ متر)
 • ریشه کنی و نابودی 100% مورچه ها
 • قیمت مناسب و استفاده آسان
 • بادوام و با ماندگاری بالا
03 اجرای آسان و بی دردسر
 • قابلیت استفاده در محیط های بسیار حساس بیمارستانی مانند اتاق عمل

 • بدون بو و لک بی نیاز به ترک منزل

 • کاملا بی خطر برای کودکان و حیوانات خانگی

 • استفاده آسان و بی دردسر

 • در مناطق حساس درمانی مانند ای سی یو و اتاق عمل بیمارستان قابل استفاده است

ویدیو معرفی ژل مورچه کش گریز

عملکرد 100 درصدی ژل مورچه گریز به دلیل وجود ترکیبات کشنده و کارآمد روش تضمینی جهت ریشه کنی مورچه می باشد که سهولت استفاده از این محصول به شما این امکان را می دهد تا با تزریق ژل در شکاف و ترک دیواره های منزل باعث نابودی کامل  مورچه ها در منزل شوید از طرفی اثربخشی طولانی مدت باعث ریشه کنی کلونی مورچه حتی در دیواره ها خواهد شد. یکی دیگر از مزایای این ژل استفاده در وسایل برقی آلوده به مورچه می باشد که امکان سمپاشی در این قسمت ها وجود ندارد.

1. اثربخشی در از بین بردن مورچه‌ها: ژل مورچه در مدت زمان کوتاهی تمام کلونی مورچه ها را ریشه کن می کند.

2. طعم و بوی جذاب برای مورچه ها: ژل مورچه برای جذب مورچه‌ها دارای طعم یا بوی خاصی است که مورچه ها  را به سرعت جذب خود می کند.

3. ایمنی برای انسان‌ها: سم مورچه کش برای محیط منازل،ادارات و مراکز درمانی بسیار ایمن است و ترکیبات تشکیل دهنده آن برای سلامتی انسان‌ها خطری ندارد.

4. مقاومت به عوامل محیطی: ژل مورچه کش‌ در برابر عوامل محیطی از جمله شرایط آب و هوایی شرجی و یا هنگام بارندگی مقاوم می باشد و اثربخشی آنها در شرایط مختلف حفظ می شود.

5. سهولت استفاده: سم مورچه کش‌ به صورت ژل می باشد و به راحتی می‌توان در نقاط مورد نظر استفاده کرد.

جهت تهیه ژل مورچه گریز شرکت نگین دشت در ساعات اداری با کارشناسان تماس حاصل فرمایید تا نحوه سفارش و استفاده از این ژل را به شما مشاوره دهند.

کاربرد

کاربرد

در داخل و اطراف منزل مناسب برای محیط های درمانی و حساس

هدف

هدف

 کنترل سریع و تخریب لانه مورچه های سیاه خانگی ، مورچه های ریز زرد فرعون.

مزایا ژل مورچه

مزایا ژل مورچه

ژل هیگروسکوپیک ، منبع آب برای مورچه ها فراهم می کند و طراوت ژل را تا 4 هفته حفظ می کند.

چرا ژل مورچه کش گریز با سایر محصولات سم پودری مورچه کش بازار متمایز است

سم‌های پودری مورچه کش از سموم اولیه عرضه شده در بازار برای کنترل مورچه‌ها بوده است. استفاده از سم پودری مورچه همواره مشکلاتی را به همراه داشت که باعث سوق پیدا کردن مصرف کنندگان به سمت مورچه کش به صورت طعمه و ژل شد. یکی از اصلی‌ترین مشکلات استفاده از این سموم پودری پخش شدن آنها در محیط هست. سموم پودری معمولا با کوچکترین جریان هوا در محیط منتشر می شود و علاوه بر اینکه از محل اصلی خود پخش می‌شود، از طریق تنفس وارد ریه‌ها شده و باعث مسمومیت افرادی که در محیط تنفس می کنند،خواهد شد.

اما استفاده از سموم به صورت ژله‌ای مزایای بیشتری خواهد داشت. ژل‌ مورچه کش گریز را می‌توان در محیط‌های خارج و داخل منازل به راحتی استفاده کرد. با توجه به فرم ژله‌ای این محصول امکان پخش شدن ندارند و وزش باد تاثیری در عملکرد آن‌ها نخواهد داشت. این ژل دور از دسترس کودکان و به مقدار کم در محل تجمع یا خروجی لانه مورچه ها استفاده می‌شود. با توجه به حالت ژله‌ای آن در مدت زمان طولانی اثر بخشی دارد.

ژل مورچه کش گریز نسبت به سموم پودری مورچه کش از چند جنبه متمایز است:

1. استفاده آسان: ژل مورچه کش گریز به دلیل فرمولاسیون خاص خود، هنگامی که در مسیر رفت و آمد مورچه ها قرار بگیرد، باعث آلوده شدن مورچه هایی که از روی ژل عبور کرده اند می شود.

2. اثر بخشی طولانی مدت: این ژل به گونه ای طراحی شده که اثر بخشی طولانی مدت داشته و بدون ایجاد بخار، دود ، بو و لک می باشد.

3. قابل استفاده در فضاهای بسته و باز: این ژل قابل استفاده در فضاهای بسته و باز اعم از منازل، رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها، مدارس، مهدکودک ها و اماکنی که در آنها نمی توان از روش های متدوال سمپاشی استفاده نمود.

4. بدون تخلیه مکان: این ژل قابل استفاده در فضاهای بسته و باز اعم از منازل، رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها، مدارس، مهدکودک ها و اماکنی که در آنها نمی توان از روش های متدوال سمپاشی استفاده نمود.

5. امکان پخش شدن ندارد: با توجه به فرم ژله‌ای این محصول، امکان پخش شدن ندارد و وزش باد تاثیری در عملکرد آن‌ها نخواهد گذاشت.

6. امکان تماس با دست کودکان را ندارد: این ژل قابل استفاده در مناطق مسکونی، تجاری یا صنعتی می باشد.

7. در این روش امکان آلودگی و مسمومیت مواد غذایی وجود نخواهد داشت: با تو جه به ژله‌ای بودن آن، در صورت استفاده مناسب در محیط، به وسیله‌ جریان هوا امکان آلوده کردن مواد غذایی را ندارد.

فرآیند سفارش ژل مورچه

شرکت موش گیری

تماس با شرکت
ارتباط با مشاوران ما

Image

ثبت سفارش
پرداخت هزینه

Image

آموزش نحوه استفاده از ژل
ارسال سفارش با پست یا تیپاکس

1
2
3

راه حل شما اینجاست

سوالات متداول

این ژل بدلیل جذابیت بسیار زیاد برای مورچه ها میتواند در مدت زمان کوتاهی بدون خطر برای افراد و مواد غذایی موجود در آشپزخانه، مورچه ها را کامل ریشه کن میکند فقط بهتر است قبل از استفاده از ژل آشپزخانه کامل تمییز شود، تا ژل بهترین اثر را داشته باشد. 

Image

خدمات سمپاشی و کنترل آفات

با بیش از 40 سال تجربه و تخصص 

خرید شاخک دور کننده کبوتر

خرید محصول ژل مورچه

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول در ساعات اداری با کارشناسان شرکت نگین دشت تماس حاصل فرمایید.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi