سبد خرید خالی می باشد

ضدعفونی محیط بر علیه ویروس کرونا توسط شرکت نگین دشت

کارشناسان بهداشت محیط نگین دشت عملیات ضدعفونی بر علیه ویروس کرونا COVID -2019  را در محیط های اداری،شرکت ها، هتل، رستوران، کافه، بیمارستان، کارخانجات، کارگاه ها، سالن های ورزشی، مغازه ها ، منازل و .... با رعایت کلیۀ پروتکل و نکات ایمنی و بهداشتی و استفاده از ترکیبات مواد ضدعفونی کننده و پرتکول های مورد تأیید سازمان بهداشت WHO و آژانس بین المللی محیط زیست EPA زیر نظر وزارت بهداشت با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در محیط را اجرا مینمایند.

مراحل اجرای عملیات ضدعفونی بر علیه ویروس کرونا توسط شرکت نگین دشت

✅ اعزام کارشناس و متخصص بهداشت محیط جهت نظارت و حفظ اصول ایمنی بهداشتی در زمان اجرای عملیات ضدعفونی

✅ استفاده از ترکیبات مواد ضدعفونی کننده بر پایه کلر و الکل اتانل 70% که غلظت آن با توجه به سطوح مورد ضدعفونی توسط کارشناسان تنظیم شده به همین جهت اعزام یک کارشناس جهت نظارت حین انجام عملیات ضدعفونی ضروری است.

✅ کلیه وسایل الکتریکی موجود در ادارات و سازمان ها از جمله کامپیوترها شامل: مانیتور، کیس ، کیبورد ،موس، لپ تاپ و ... به صورت کاملاً کنترل شده ضدعفونی و پاکسازی می گردد به صورتی که آسیبی به وسایل الکترونیکی وارد نگردد.

✅ کلیه سطوح، کف، دیوارها، میز و مبلمان و کلیۀ نقاطی که افراد با آن در تماس هستند به صورت کامل ضدعفونی علیه ویروس کرونا صورت می گردد.

✅ ضدعفونی کلیۀ لباس ها و وسایل خواب توسط کارشناسان به مشتری آموزش داده می شود.

✅ کلیۀ کارشناسانی که جهت ضدعفونی در محل حضور پیدا می کنند با حفظ بهداشت فردی استفاده از ماسک، عینک، دستکش، لباس یکبارمصرف، چکمه و ... اقدام به ضدعفونی نموده و کلیۀ  دستگاه های مصرفی به صورت کامل توسط کارشناسان استریل می شود. پس از اتمام عملیات کلیۀ موارد یکبار مصرف حین انجام کار در کیسه های دولایه دور انداخته می شود و دستگاه مجدد ضدعفونی و استریل می گردد.

✅ کارشناسان پس از اجرای عملیات ضدعفونی در محل کلیۀ اقدامات احتیاطی جهت پیشگیری از ورود ویروس کرونا به محیط و بحث بهسازی محیط را به مشتریان عزیز آموزش می دهند از جمله پس از بررسی تهویه محیط در صورت نامناسب بودن سیستم تهویه پیشنهادات لازم جهت ایجاد تهویۀ مناسب را به مشتری ارائه می دهند. عدم تهویه مناسب در محیط کمک به رشد بیشتر ویروس در محیط می نماید.

✅ ضدعفونی محل هایی که افراد بیشتری با آن تماس دارند از جمله سرویس های بهداشتی مانند شیرهای آب، دستگیرۀ درها، مخزن زباله ، سینک روشویی، جا کفشی، آشپزخانه و نیز در مشاعات ساختمان ها قسمت هایی مانند آسانسور، کلید پریزها، دستگیرۀ درها، نرده های پله و ... توسط کارشناسان شرکت نگین دشت کاملاً ضدعفونی می شود. 

توصیه های بهداشتی پس از ضدعفونی محل بر علیه ویروس کرونا جهت پیشگیری از ورود ویروس به محیط

✅  افزایش تعداد دفعات نظافت و ضدعفونی محل هایی که افراد با آن بیشتر در تماس هستند ازجمله سرویس های بهداشتی ، آسانسور، سطل زباله، دستگیره درها، کلید و پریزها و ... و نیز آموزش نحوۀ ضدعفونی به افراد.negindasht image novel coronavirus 2019 ncov Disinfection 1025 x 772

✅  قرار دادن زباله ها در کیسه های زبالۀ دو لایه .

✅  حفظ بهداشت فردی طبق دستورالعمل هایی که وزارت بهداشت به صورت همگانی اطلاع رسانی می نماید.

✅  پرهیز از تردد در مکان های پرجمعیت از جمله محل هایی مانند مترو، اتوبوس ، سالن های همایش ، سینما، فروشگاه ها و ...

✅  از تماس با حیوانات زنده از جمله انواع پرندگان و نیز مصرف گوشت خام (سوشی) یا نیم پز به شدت پرهیز نمایید.

✅  از تماس با افرادی که علائم سرماخوردگی دارند به شدت خودداری نمایید.

✅  شستشوی مکرر دست ها با آب و صابون بخصوص قبل از خوردن غذا یا هر گونه مواد غذایی و پس از استفاده از سرویس بهداشتی و یا زمانی که دست ها با ترشحات تنفسی از جمله عطسه و سرفه خیس می شود ، امری لازم و ضروری است.

✅  کلیۀ دستمال ها را پس از عطسه و سرفه در سطل زباله دربسته انداخته و دستان خود را به مدت 20 ثانیه با آب و صابون بشویید.

✅  یک اسپری کوچک از مواد ضدعفونی کننده به همراه ماسک و دستکش هنگام خروج از منزل همراه داشته باشید.

توجه به اخبار جدید فقط از مراکز معتبر

به اطلاعیه های وزارت بهداشت، مرکز بین المللی آژانس محیط زیست و مرکز ملی بیماری های عفونی در جهت حفظ بهداشت فردی و رعایت نکات بهداشتی و نیز دستورالعمل های لازم جهت ضدعفونی و نظافت محیط هایی که در معرض ویروس کرونا قرار دارند توجه نمایید و با دقت اجرا نمایید و اطلاعیه ها را دنبال کنید چون کارشناسان هر روز با تحقیقات و بررسی این ویروس بیشتر با ماهیت آن آشنا می شوند و دستورالعمل های جدیدی در جهت ضدعفونی و پیشگیری از ابتلا به ویروس را در اختیار شما قرار می دهند.

  {gallery /}


✅ بیشتر بدانید:

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi