سبد خرید خالی می باشد

مایت گیاهی

 Mites - Subclass Acarina

 شکل ظاهر:mite negindasht

مایت ها دارای شکل بیضی ، فاقد آنتن و رنگ سیاه تا خاکستری و گاهی قرمز رنگ می باشند. دهان این حشرات در قسمت جلویی سر قرار گرفته است. مایت بالغ دارای 4 جفت پای میکروسکوپی که به ندرت قابل مشاهده بوده و به رنگ قرمز- خاکستری بوده و تنها در حال حرکت می توان این لکه های کوچک را به سختی دید.

 اندازه:

طول بدنشان از 1 الی 3 میلی متر می باشد.

 رفتار:

بسیاری از گونه های مایت جزء آفات کشاورزی محسوب شده و خسارات مستقیم و غیرمستقیم را برای گیاه از طریق حمل پاتوژن ها به همراه دارد و تعدادی نیز به صورت پارازیت و انگلی برای انسان و حیوانات خانگی به حساب آمده و باعث ایجاد گال( خارش پوست و ناراحتی پوستی) در انسان شده که پوست های مختلف حساسیت های آلرژیکی مختلفی را نسبت به مایت از خود بروز می دهند.

 کنترل و مبارزه با مایت گیاهی:

اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید، درختان حیاط منزل ، ویلا و یا باغتان دچار مشکل آفات باغی شده شرکت سمپاشی نگین دشت در ارائه خدمات زیست محیطی ،طی یک برنامه زمانبندی شده توسط مهندسین باتجربه این شرکت جهت از بین بردن این آفت ها در خدمت شما می باشد.

 


مقالات مرتبط:

red  مایت پرندگان

این آفات در حقیقت انگل انسان برای مدت زمان طولانی نمی باشند و تنها در صورتی که میزبان دیگری نظیر پرندگان در دسترس نباشد انسان را به عنوان میزبان انتخاب می کنند.

red  خطرات گزش کنه کبوتری (Argas) و مایت

 کنه آرگاس و مایت از جمله مهمترین اکتوپارازیت ها یا انگل هایی هستند که غالبا از بدن کبوتر ها به محل سکونت انسان انتقال یافته و از خون انسان تغذیه می نمایند. این حشرات ناقل بیماری های عفونی و منبع انتقال آنتی ژن هایی هستند

red  مایت گیاهی

بسیاری از گونه های مایت جزء آفات کشاورزی محسوب شده و خسارات مستقیم و غیرمستقیم را برای گیاه از طریق حمل پاتوژن ها به همراه دارد و تعدادی نیز به صورت پارازیت و...

red مایت گرد و غبار

مایت های گرد و غبار به راحتی وارد محیط منزل شده و به حدی کوچک هستند که در بین درزها و شکاف ها وارد شده و در اکثر منازل زندگی می کنند. عامل مهم تأثیرگذار در رشد و ...

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi