تلفن تماس : 88330133      09124540649

سمپاشی و کنترل آفات در دفاتر و ادارات

Image
سمپاشی دفتر کار

سمپاشی دفتر کار

88-330-133

اهمیت مبارزه با آفات
شرکت ها و دفاتر کار

مبارزه و پیشگیری با آفات مسئله بسیار مهمی در دفاتر اداری و شرکت ها می باشد که به دلیل سرعت افزایش تکثیر آفات بسیار نگران کننده  است. یکی از مهمترین مسئولیت هایی که در محیط کار خود داریم حفظ محیط کار از وجود آفات و حشرات می باشد. تنها روش پی بردن به آلودگی محیط به آفات بازرسی کامل و دقیق محل می باشد. تمیز کردن روزانه دفاتر اداری و عدم وجود مشاهده آفات به معنای عدم وجود آلودگی نمی باشد و تنها با بررسی های کارشناس دفع آفات می توان از عدم وجود آفات در محیط اطمینان حاصل کرد.

اهمیت مبارزه با آفات و سمپاشی شرکت ها

مراقبت فوری از محیط اداری و شرکت ها در برابر آفات مزاحم از اهمیت بسزایی برخوردار است از طرفی نادیده گرفتن این مشکل برای مدت طولانی آسیب های ساختاری و حتی آسیب هایی نظیر جویده شدن سیم ها و آتش سوزی را به همراه خواهد داشت از طرفی برخی از آفات سلامت ساکنین را به خطر انداخته و عامل انتقال بیماری به انسان می باشند از این جهت اهمیت بالای مبارزه با آفات و پیشگیری از ورود آفات امری بسیار ضروری می باشد.

بهسازی محیط شامل بستن کلیه راه های ورودی حشرات و جوندگان یکی از مهمترین روش های پیشگیری از ورود آفات می باشد که شما را از بحث مبارزه با آفات بی نیاز می کند.

عدم رعایت بهداشت یکی از دلایل مشکل آفات در دفتر ادارای است. در صورتی که بهداشت توسط کارمندان رعایت نشود آفاتی مانند انواع حشرات و جوندگان داخل محیط وارد شده و وجود باقیمانده غذا ریخته شده بر روی سطوح منبع غذایی را برای آفات فراهم کرده و باعث تکثیر آنها در محیط می شود.

از آفاتی که آسیب بسیار زیادی را به محیط اداری و افراد وارد می کنند می توان به جوندگانی مانند موش و یا حشراتی مانند موریانه ، سوسک ریز و درشت، مورچه اشاره نمود. موش ها قادراند که به دلیل خارش لثه ها مرتب سیم های برق را جویده و در برخی موارد باعث آتش سوزی شود از طرفی در صورت وجود محصولات انبار شده داخل واحد اداری، می تواند به کارتن، مواد غذایی ، کاغذها و ... آسیب شدید وارد کرده و از طرفی بیماری را نیز به انسان از طریق تماس با سطوح انتقال دهند.

موریانه ها نیز ساختمان محل اداری را کاملا از بین می برند و به مرور به وسایل چوبی آسیب وارد می کنند.

pest control in offices

وارد شدن حشرات خونخوار ازجمله حشره ساس ، انواع کنه ها و کک و ... در محیط اداری علاوه بر اینکه به دلیل انگل بودن حشرات مکنده و تغذیه از خون انسان می تواند انواع بیماری ها را به فرد انتقال دهد از طرفی گاها این حشرات با وسایل شخصی از جمله لباس و کیف دستی به راحتی می تواند به منازل منتقل شده و محل سکونت افراد را نیز آلوده نماید.

وجود انواع حشرات مانند: سوسک ، مگس ، پشه و ... به شدت در محیط ایجاد آلودگی می نماید و  سلامت افراد را به خطر می اندازد.

تمیز نگه داشتن دفاتر اداری و رعایت نکات بهداشتی، کمک می کند تا در جهت کنترل آفات پیشگیری شود. نظافت کامل سالن غذا خوری و تمیز کردن ذرات مواد غذایی روی سطوح اجازه دسترسی منبع غذایی را به آفات نمی دهد. حداقل هفته ای یکبار کل محیط را نظافت کنید و در صورت مشاهده هر حشره ای در اسرع وقت با کارشناسان شرکت نگین دشت جهت مبارزه و سمپاشی اداره و سمپاشی شرکت در مراحل ابتدایی تماس گرفته تا از پیشرفت آلودگی جلوگیری شود.

شرکت نگین دشت با ارائه خدمات کنترل آفات ، ابتدا با توضیحاتی که مشتری می دهد و بازدید کامل محیط میزان آلودگی محیط را تشخیص می دهد و سپس با ارائه یک برنامه مدون اقدامات لازم جهت نابودی و ریشه کنی حشره یا جونده مورد نظر را به مشتری ارائه می دهد و سپس در جهت اجرای برنامه اقدام می نماید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی و آشنایی با خدمات شرکت نگین دشت (با مجوز رسمی از وزارت بهداشت) در ساعات اداری با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

پیامد دیگر مشکل وجود آفات در دفاتر کار و شرکت ها

  • پایین آمدن بازده کاری پرسنل
  • خسارت و آسیب به ساختار ساختمان
  • به خطر افتادن سلامت پرسنل
  • شکایت و درخواست غرامت
  • پیگرد قانونی از سوی مقامات نظارتی و بهداشتی و...

شرکت نگین دشت با بهره گیری از دانش کارشناسان ماهر و مجرب کنترل آفات با استفاده از سموم مجاز و اصول و روش های سمپاشی مراکز داروسازی با تکنیک های پیشرفته اقدام به رفع آلودگی محیط بدون هیچگونه ضرر و زیانی برای محیط های حساس نموده و کارشناسان با واقف بودن به کلیه مقررات فعلی سمپاشی دفاتر و شرکت ها سعی در اجرای کلیه قوانین کرده تا اسناد کاملی جهت ارائه به ممیزی برای شما فراهم آورند.

کارشناسان با ارزیابی دقیق میزان خطر آفات، نوع آفات موجود در محیط کار را تشخیص می دهند سپس با ارائه چک لیستی کامل از ژل های خارجی در جهت مبارزه با انواع حشرات اقدام به مبارزه می کنند. در صورت لزوم استفاده از تله ها یا سموم مجاز دیگر را بررسی کرده تا پروسه ریشه کنی و پاکسازی محیط به صورت کامل انجام پذیرد.

شرکت نگین دشت به راحتی دفتر کار شما را در برابر انواع آفات محافظت نموده و حتی از هجوم احتمالی حشرات در امان باشید و در صورت ورود احتمالی هر آفات در سریع ترین زمان ممکن قبل از پیشرفت آلودگی اقدام به مقابله نموده تا از سایر خطرات احتمالی پیشگیری نماییم.

هیچ دفتر کاری نباید توسط آفات تهدید شوند!

وقتی اعتبار شما در خطر است، به یک شرکت کنترل آفات نیاز دارید که بتوانید برای اولویت دادن به کسب و کار خود به آنها اعتماد کنیدما برنامه های مبارزه با آفت را متناسب با نیازهای کسب و کار شخصی شما تنظیم می کنیم، خدمات ایمن و حرفه ای ارائه می دهیم و متعهد به کاری که انجام می دهیم هستیم.

مبارزه و سمپاشی تضمینی

تمام خدمات سمپاشی نگین دشت شامل ضمانت نامه رسمی می باشد

با مجوز رسمی بهداشت

با مجوز رسمی بهداشت

شرکت نگین دشت زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی وزارت بهداشت فعالیت می کند

کنترل در طول سال

در طول سال ما دفاتر کسب کار شما را از آفات به دور نگه می داریم

ایمن و معتبر 

ایمن و معتبر 

 سموم مصرفی مجاز ، با کیفیت و بدون هر گونه آلرژی و مسمومیت است

negindasht

خدمات سمپاشی و کنترل آفات

بیش از 40 سال تجربه سمپاشی درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی