تلفن تماس : 88330133      09124540649

افزایش سطح آلرژی در منازل آلوده به ساس

نتایج تحقیقات جدید این تصور که ساس ها فقط یک آفت مزاحم به شمار می آیند را کاملا رد کرده است و در حال حاضر ساس را یک تهدید مهم پزشکی برای سلامت افراد ساکن در منازل آلوده به ساس می باشد. این مطالعات که در دانشگاه کارولینا توسط محققان صورت گرفته نشان می دهد که سطح هیستامین در خانه های آلوده به ساس به طور قابل توجهی بالاتر از خانه های فاقد آلودگی می باشد و علاوه بر این نتایج نشان می دهد سطح هیستامین تا ماه ها در این منازل باقی می ماند حتی اگر آلودگی حشره ساس این منازل توسط کارشناسان دفع آفات برطرف شده و ریشه کنی ساس تختخوابی کامل صورت گیرد.

Bed bug histamine 759 x 648

عوارض ناشی از گزش ساس

محققان بخش بهداشت و خدمات انسانی با اندازه گیری سطح هیستامین در خانه های آلوده به ساس و خانه های فاقد آلودگی مقایسه ای را انجام دادند و میزان تأثیر درمان ساس و زمان اقدام به ریشه کنی ساس در منازل را در میزان سطح هیستامین ارزیابی نمودند. نتایج نشان داد که سطح هیستامین در خانه های آلوده به ساس حداقل 20 برابر بیشتر از سطح هیستامین در خانه های بدون ساس بود و از طرفی نتایج نشان داد سطوح هیستامین حتی بعد از رفع آلودگی محیط تا حدود سه ماه در آن منزل کاهش چندانی نداشت.

آلرژی (هیستامین ها) در بدن انسان به طور کلی به عنوان بخشی از یک پاسخ ایمنی آزاد می شوند. هیستامین ها باعث التهاب های الرژیکی می شوند و از طرفی به سایر واکنش های شیمیایی سیستم ایمنی در جهت مبارزه با پاتوژن ها و یا تعمیر سلول های آسیب دیده بدن کمک می نمایند. با این حال هیستامین ها می تواند اثرات مضری هم برای انسان ایجاد نمایند از جمله بثورات پوستی و مشکلات تنفسی هنگام استنشاق و یا واکنش های آلرژیک به برخی از مواد غذایی، گرده و کپک ها و یا سایر شرایط محیطی را به همراه داشته باشد.

در واقع باید این را در نظر داشت که هیستامین ها یک کنترل کننده مثبت در برابر حساسیت ها و آلرژیک های پوستی و تنفسی به شمار می آیند چون با این واکنش ها فرد به وجود پاسخ سیستم ایمنی پی برده و در راستای درمان سریع تر اقدام می نماید.

 لطفا توجه کنید! 

شرکت سمپاشی نگین دشت افتخار دارد که تمامی عملیات های سمپاشی ساس موفقیت و اثربخشی 100% داشته و تمام سمپاشی های ساس شامل گارانتی می باشد و تا زمان ریشه کنی ساس کامل ، ما در کنار شما عزیزان هستیم

جهت مشاوره و سمپاشی ساس تختخوابی در منازل با کارشناسان شرکت نگین دشت تماس حاصل فرمایید تا در جهت ریشه کنی و سمپاشی ساس بهترین و مؤثرترین روش را به شما ارائه نمایند.

 گزش ساس

لکه های خون، لکه های سیاه و تیره رنگ ناشی از وجود فضله و مدفوع ساس و از طرفی پوسته های ساس از نشانه های وجود آلودگی ساس تختخوابی در منزل می باشد. بیشترین نواحی بدن انسان زمانی که در معرض گزش ساس در هنگام خواب قرار می گیرد شامل: "دست، صورت، شکم، شانه ، پاها و بازوها" می باشد. در صورتی که همیشه به این وضعیت پراکنده نیست و گاهی گزش به شکل تجمعی در یک نقطه صورت می گیرد و یا به شکل خطی یا زیگزاگی این گزش روی پوست بدن رخ می دهد. این محل گزش بسیار منطقه ای کوچک بوده که ممکن است التهاب پیدا کند و یا به همراه خارش، قرمزی و یا حتی به شکل زخم ظاهر شود و این واکنش پوست به گزش به سرعت پس از گزش ظاهر نمی شود ممکن است حتی پس از گذشت چند روز یا چند ساعت علایم گزش روی پوست به شکل آلرژی نمایان شود. برخی افراد هستند که به گزش ساس هیچ واکنش آلرژیکی ایجاد نمی کنند این بدان معنی نیست این افراد دچار گزیدگی ساس نشده اند بلکه سیستم عصبی این افراد واکنش نشان نمی دهد.درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات ، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند ،سوسک ، ساس ، پشه ، موریانه ، کنه ، مورچه ، کک ، موش و...  با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

در ارتباط باشید :

    

اطلاعات تماس

شما میتوانید هم اکنون سوالات مربوط به ضد عفونی و سمپاشی حشرات را به طور مستقیم با کارشناس نگین دشت مطرح فرمایید.

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 logo-samandehi
 

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی